First poll
Added 2016-04-24 21:57:41 +0000 UTCHey everyone, I see a little more of you joining :) I hope soon to see many more :) Upon publication of the intro, many people asked me if there going to be more content with Emmy…Frankly saying, it wasn’t planned, but I’d like to know ypur opinion:
1. Yes, it’d be good to have more time with Emmy!
2. I think it’s a waste of time, you should make more content with the heroine
instead
link to form http://goo.gl/forms/BZL7Qdnv20
Comments
Xalijio posted about you. Hope it gets you more pledges. It got you mine.
Gerhalt
2016-04-28 13:04:06 +0000 UTCЭм... удлинение первой сцены? СЦЕНЫ?!! <a href="https://goo.gl/N1Y75B" rel="nofollow noopener" target="_blank">https://goo.gl/N1Y75B</a>
Feodosiy
2016-04-27 19:35:52 +0000 UTCБольше контента с ней - не обязательно ведь удлинение первой сцены в офисе. Возможно, например, встретить её в будущем и нашептать какому-нибудь парню идею изнасиловать её. Или не мстить ей, а устроить лесбийскую сцену с ней и ГГ-ней, если это, конечно, не идёт вразрез с твоим видением игры. Мне так кажется.
Kemono
2016-04-25 04:45:02 +0000 UTC