DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК СЕ ЗАПОЗНАХ С ЦАНОВ НАПРЕД И НАГОРЕ!

Здравейте,

Искаме да разведрим малко обстановката и да ви разкажа как се запознахме със Станислав Цанов и какви глоби щеше да отнесе, защото ме беше поканил в предаването си преди 2 години.

Много от вас следят и него и сметнахме, че ще ви е интересно.

Приятно гледане! 

КАК СЕ ЗАПОЗНАХ С ЦАНОВ НАПРЕД И НАГОРЕ!

Comments

Бат' Киро , като дръпнете с материала тук , ориентирайте се към нает сървър със собствен хостван видео сървър. Със сигурност ще намерите правилният човек , който да ви го конфигурира. После имате пълната свобода на говор и коментари!

Киро, много точно казано "Свобода на медиите няма!" и когато хората ще разберът това тогава ще стане по интересно а за сега луда работа! Медиите лъжат, хората вярват и играят под тяхната цигулка и не си задават въпрос кой плаща пари на тази цигулка.

Незнам към кое видио да се се включа.Запознах се с жената преди 5 години.От германия дъщеря и мъжа внучето свекървата всички българи по добре живеят от мене само на помощи.естествено на 2 седмица не издържах само на мой разноски и ги натирих обтатно.паразити ги нарекох.че се чудя жената дали ми се сърди.леяр съм в ру

petar

Той няма да го покани, щото бай Киро не му е удобен. Слави Трифонов осмива комунизма, защото не му е в интерес. Нямаше да е шумен, бизнесмен милионер, ако беше комунизъм.

Кире, ако Слави Трифонов те покани на гости в шоуто би ли приел?

Хора на честта и на истината сте и двамата! Напред и нагоре! Бат Киро

Жалко, че не могат да го видят повече хора това видео, и най-вече да го разберат.

Петър

Аз харесвах и теб,и Цанов поотделно ,без да имате още нищо общо.Цанов е момче на голяма висота-и духовно,и интелектуално,и с природно дадена му логична мисъл и изобщо пич във всяко едно отношение.Даже се чудех дълго време,какво прави при ония недоносеник Волен.А за теб суперлативите ще си спестя,защото щом съм тук ,отношението ми към теб трябва да ти е пределно ясно 🙂 Поздрави от Жоро с гръцките песни-два пъти сме говорили по телефона,ще се сетиш!

Здравейте Кире и Веско, Кире отново си много прав. Свободата на медиите е мираж, само се лъжем че сме свободни, гледаме и четем фалшиви новини, вярваме на лъжи. Не зная дали скоро ще има оправия. В теб ми е надеждата че чувам неща без лъжа, голата истина. Вярвам че е така. Живи и здрави да сте, само напред и нагоре.

Aleksandar Antimov

Добър епизод отново . Мислех че днес ще има лайф .. и си бях подготвил въпрос да разкажеш за някоя любовна връзка ,защото за такъв персонаж не може да няма интересни истории .. но може би е неудобно на женен мъж да разказва такива неща публично, а и те са доста лични.. поздрави !

Веско снима с личния си телефон. iPhone 11 Pro.

Киро Брейка - Оригинала

С какво снимате? Поздравления за всичко, което правите! Видеото “ маймуни с телефони “ трябва да се види от повече млади хора!

За Цанов го знам от АлфаТВ 2014г.Предаването Неделник тогава по онова време го водеше Волен Сидеров и Станислав участваше в последната рубрика като показваше за Живота в Америка как живеят Американците и много работи показваше тогава Показано и Доказано от Тогава и на мен ми стана Симпатичен в прочие и той тогава говореше против стероидите и Протините

Здр Бат Киро и Веско страхотно видео и природата е много красива.Живи и здрави да сте

Видеата ви ви ги “лимитират” защото някой ги докладва на модератор... винаги става от “доброжелател/зрител” не от ютуб...

Georgi Manov


More Creators