DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Петъчен LIVE с Киро Брейка!

Здравейте,

Днес ще направим LIVE в 20:15 часа българско време.

1 час преди събитието, ще намерите линк, тук в Patreon.

Направихме няколко теста и решихме, че ще е най-добре да го пуснем през YouTube, защото е най-лесно и познато за вас. Събитието ще е скрито и само за хората от Patreon! Тоест, ще се вижда само от тези хора, които имат линк. Занапред ще разгледаме и други варианти.

Искаме да отговорим на всички ваши въпроси!

Ако имате въпроси към Киро, напишете ги в коментарите и ще се постараем да прочетем всеки един от тях! 

До после!

Петъчен LIVE с Киро Брейка!

Comments

Kire du6mani vinagi 6te ima taka 4e da neti puka i prodaljavai vsa6tia dux

А на щаба рано или късно съдбата ще им го върне тъпкано с по един парцал в гъза наврян

Здравейте! Бате Киро и Веско браво машини така трябва да се мачкат хората лумпени, олигофрени,те не заслужават да им се помага.

,,Може ли и този въпрос да отговорите" Имате ли представа какво питате?

Zdr Bat Kire Radvam se mnogo za peta4niqt laiv Blagodarq ti mnogo

Може ли и този въпрос да отговорите?

Другото което искам да попитам е защо не уважаваме българските компании, било то предишни социалистически предприятия или новосъздадени през демокрацията? П.П. Аз живея в Норвегия, където магазините са с 90% стоки от местни производители. Когато се прибирам, често виждам хората да предпочитат чуждите вериги и стоки, вместо българските!

Здравей бат Киро. Ако може един съвет от теб ,как да въстановявам пълноценно след тренировка. На 40 съм тренирам вечер след работа. Тренирам по твоя начин 4-5 пъти седмично, нищо не взимам, ям от всичко по много. Благодаря предварително.

Не мога да намеря линкът

Здравейте г-н Кирилов и Веско! Бихте ли могъл да ни разкажете за Белене и кой е бил пращан там и защо? Много Ви моля обезателно да поздравите г-жа Кирилова, защото до всеки един силен мъж стои една много силна жена! Поздрави от една Варненка по настоящем живуща в Брайтън (най-известния морски курортен град...и...това май не бива да го казвам, ама... гей столицата на Великобритания).

Здравей Киро, искам да знам мнението ти за сексоложката Кобилкина, ако е възможно

Здравейте г-н Кирилов, Искам да попитам, каква е причината да бъде премахнато и, ако може, дори забравено всичко добро от времето на социализма? Било то образувание, спорт или постиженията на нашите родители! Другото което искам да попитам е защо не уважаваме българските компании, било то предишни социалистически предприятия или новосъздадени през демокрацията? П.П. Аз живея в Норвегия, където магазините са с 90% стоки от местни производители. Когато се прибирам, често виждам хората да предпочитат чуждите вериги и стоки, вместо българските!

Здравейте.Искам да чуя какво мисли Киро относно бъдещата ваксина за короната и дали могат да ни задължат да ни я сложат и как ще избегнем това?

Кире искам live как ошамарваш някои някой фитнес маняк 😀

Здравейте, искам да ви попитам ,въпреки, че спортуваме какъв хранителен режим трябва да спазваме за да не качваме килограми ?Полезни храни за хора , които спортуват за здраве и удоволствие?

Какво мислиш за младите дето даже не им се работи и мислиш ли че може да променим този западен модел.

ох котиооо

Здравей Бате Киро.Бих искал да чуя мнението ти за нашите концлагери едно време.Вярно ли е че са били избивани невинни хора?Защото аз съм чувал че повечето са били убийци и изнасилвачи. Но тези неща не се казват.Поздрави от мен.

Чакаме лайфа. Браво. Аз искам да питам ако може, дали бат Киро някога в бъдеще би се разходил оттатък дунава в Румъния. Ей така да покаже разликата мегду нашите и техните села в момента, техните къщи са основно малки и еднотипни, но не са изоставени. При такова пътуване може да си припомни румънския и да поговори и с някой местен за живота там, за младежите и т.н. Примерно нещо такова като идеа. Поздрави!

Hristo Zlatkov

Здравейте Киро и Веско. Бих искал да ви попитам дали бихте отишли да работите в някоя малка но свободна телевизия, където бихте имали свободата да си направите предаване и да говорите истини? Успех момци и живи и здрави да сте!

От 13 май за това се говори и Левски наистина измести коронавируса от новините. Ако искаш пак за коронавируси да си говорим ? :D

Ай стига с тоя футбол вече всички само това коментират футбол та футбол еее гледай там крум савов

Супер ще има live oтивам да си взема бира. Ами аз имам доста въпроси ,но тук ще напиша само два. Бат Киро ако може да коментира и „Цар Футбол“ , не само царицата. Синята общност се вълнува от бъдещето на акциите на клуба. Следващата седмица Божков/Попов ще джироса ли акциите на Наско или ще продължи да ги разиграва ? Има ли познати или интересна случка в моя роден град Севлиево ? #бъдетездрави

Какво мислиш за СПА центровете и процедурите като цяло ако коже да разкжеш подробно. Много спортисти казват че помагат за възстановяването и издръжливоста. По конкретно кажи за Сауните, Парни бани и студени басейни. Какво мислиш за излагането на топлина и после на студ. Аз лично се къпя с студена вода вече 12 години и се чувствам много добре :).

Бат Киро,може ли да разкажеш някоя случка от престоя си в гр.Белослав. Благодаря предварително.Поздрави. ;)

Здравей Бате Киро. Бих искал да знам мнението за тренировки с пудовка . Аз съм на 44 и работя доста и нямам много време за тренировки . Но когато намеря време тренирам по твоите методи за издръжливост . Живея много близо до океана и бягам на мокрият пясък и там правя твоите тренировки . Чакаме трето дете в момента и затова времето за тренировки е оскъдно , но поне 3 пъти в седмицата намирам време. Недоспиването също не помага , но имам желание така че не мога да се оплача. Очаквам съвети. Благодаря ти предварително. Поздрави от Щатите

Здравей Кире, бих искал да попитам дали ще има още видеа със известни наши спортисти, които са ни карали да ставаме на крака пред постиженията им. Между другото гледах всичките видеа на Пеписа, не са му лоши нещата. Поздрави от Варна.

Aleksandar Antimov

Бих искал Бай Киро да ни срещне със стари " играчи " от едно време или както той им вика "боклуци"

Айде чакаме лайфа :)

Бат Киро , защо не започнеш като учител във някоя спортна гимназия или основно училище при малките деца - както каза по-рано спортистите се намират и тренират от малки. Ти може да си човека , който да открие и тренира някой бъдещ световен шампион и рекордьор. Поздрави от Лондон и с нетърпение чакам лайфа.


More Creators