DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


Продължение на темата с гледането на пилета

Днес се разходихме до поредната ми инвестиция преди 25 години. Тези дни очаквайте видео и още интересни истории от 90-те години!


Поздрави на всички!

Продължение на темата с гледането на пилета

Comments

Бат Киро, това видео наистина ме разплака. Нямам думи да опиша за какво става дума и как е възможно хората да са такива овце. Аз живея в Германия и тук, когато се опитах да им обесня истината, всички и учители и учениците ми ме нападнаха и направиха за срам. Казаха, че много вярвам на тъпи, измислени от някой теории. Аз никога няма да се подам и предам под контрол на Rothschild/Rockfeller. За съжеление те не желаят да ме разберат. Смятат, че на политиците им пука за тях, а дефакто истинската мафия седи точно в парламента. Те са по-скоро марионетки. Има много по-висши сили, които стратегически ни убиват. Като започнем от безразборното раздаване на права за гейове, транссексуални та чак до това всеки да прави каквото си иска.Тук, без никакъв майтап, вече разделението на пола е мъжко/женско/различно. Вижда се на много места вече и в моята гимназия беше също. Света се разпада, а най-опасното и могъщо оръжие някога, е интернета и медиите. Без тях тази деградация на човечеството никога ама никога нямаше да стане реалност. Ние сме под такава власт и контрол, че хората си нямат на представа колко ужасно и страшно е това, което не виждат.Когато опитам в инстаграм или друга медия да изкажа подобно задълбочено мнение, всеки мой коментар мистериозно изчезва. Винаги. А кажа ли нещо против транссексуалните, съм нападната и намразена и съсипана в отговори от защитници на този морален разпад. И да виждаш истината, Кире, няма как да я кажеш. Опитвах се много пъти в инстаграм под постове на такива извратеняци да пиша, че не е наред. За да видят по-малките от мен (аз съм на 21), че не е наред, но уви нямаш шанс да кажеш нито дума. Даже често негативните емотикони биват изтрити.

Може би защото съм в Азия, но в България ми е някак пусто. Малко коли и хора по улиците. Не е трудно да се намери тишина и спокойствие.

Y I

Стоян, моето лично мнение е че тази година никъде няма да можеш да почиваш нормално както си го правил предишни години. Единствено ако не хванеш балкана и си някъде на палатка и спокойствие където няма хора. Където и да има хора ще те карат да пазиш дистанция и един куп други предпазни мерки.. Аз тази година ще пропусна с жена ми да ходим където и да е.

Здравей, Стоянка! Видеото за Пилетата вече е подготвено и ще бъде качено утре тук. Темата за нашето черноморие ще бъде дискутирана в бъдещи видеа. Поздрави!

Киро Брейка - Оригинала

Здравейте на всички, искам да предложа, естествено, ако не се нарушава тематиката, само в 2,3 минути мнение за почивка на нашето море дали ще си заслужава и обстановката няма да е спокойна и приятна въпреки хилядите тонове бетон, (може и в други клипове да е)благодаря :)

Stoyan Dimitrov

БРАВО КИРИЛЕ! НАЙ-СЕТНЕ ПОРЕДНОТО ТИ ИНТЕРЕСНО И ПОУЧИТЕЛНО ВИДЕО ЗА БИЗНЕС ИДЕИ, КОИТО СИ РЕАЛИЗИРАЛ! ОЧАКВАМ С ОСОБЕН ИНТЕРЕС!

Бат Киро поздравления за последното ти видео в ютуб! Не повярвах че може да има хора които да се подиграват на човека който е дошъл да научи правилно да прави упражнения. Не ги разбирам тези хора..Поздрави!

Супер видеа

Ако можете направете една тренировка с Никито... Много стойностно момче и като гледам си е останал такъв .

Калоян

Чакаме видеото! Много са приятни старите лакардии, така наречени :)

Hristo Zlatkov

Zdr Bat Kire s netarpenie 4akam videoto Pozdravi ot ispania na teb i na Vesko

Знам го!

Киро Брейка - Оригинала

Благодаря бате Киро!

Vladimir

Горе долу сме минали по същите пътища. Само че на машинките стоях от другата страна. Аз пълних чантите на такива като теб. После бях по Гърция 9 години. На третата година изиграх 500марки на една машина и пеш се прибирам 3 километра до моето село в тъмното и си викам: Сега ако ме прибере полицията и ме върне в България без една стотинка.... как ще обясня на някое приятелче ергенче, че след 3години в Гърция нямам 5лева да го черпя 1бира. Резил. А пилета не съм гледал. Забих 20 бона в гъбарници на един другар в двора. След Гърция. Спечелих толкова колкото ти от пилетата.😉😉😉😉😉

Еваларка бат Киро от едно обикновеннно селско момче, повече видеа за село прави и давай съвет на младите да се трудят, а трудът те краси. Не фитнеса ама аре де...

Има един лаф. Ти си енциклопедия, сигурно го знаеш. КРЪВ ПОВРЪЩА- ПАРИ НЕ ВРЪЩА.👍👍👍👍

А в същото време на жена ми брат и тегли кредит 30 000 и ще върне 45 000 с лихвите. На него не съм помогнал.

Очаквам с нетърпение 🌷

Не на шестия месец , брат. Година и половина ни съм му продумал. Нали му ги дадох да се оправя след депресията. След година и половина му казах: след 6месеца да оправим половината и след още една Година, демек кръгло на третата година да се изчистим. Без стотинка лихва. Скъса синджира за Англия без да се обади. И в АНГЛИЯ ОТИВАТ ТАКИВА ПОСРАНИ, КАТО ТЕЗИ ДЕТО ОТИВАТ ПРИ ЛИХВАРИ. ОСРАНИ ДО ГУША.😆😆😆😆

Super 😀😀😀

Daniel Mladenov

👍👍👍👍

Жив и здрав Бат Киро


More Creators