DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗА ЖЕНАТА ОТ ВРАЦА...

Коментарът ми за случката с починалата жена от Враца...

ЗА ЖЕНАТА ОТ ВРАЦА...

Comments

Не се предавай,бъди Българин! Аз съм в чужбина и съм се нагледал на идиоти. Има България,мислят ме за циганин,няма България ставам никой,по-бетер от циганин!

Хубавицата от Вашия край, за която споменавате, е Сибила Маринова предполагам. Тя беше една от първите, които започна да се появява през камерите с маска и очила докато дава интервю. Толкова много искаше да се влеее в общия тренд, че даже за разговора с журналиста не сваляше маската, шапката и предпазните очила. Тя е същата, която беше замесена и в смъртта на младото момче (сина на споменатия адвокат). Това с момчето си беше чиста проба убийство. Ей така нарочно, за да покажат, че коронавирусът е сериозно нещо.

Българинът е станал такава проста овца, че направо съм отчаян. Пътувам из цяла България и съм се нагледал на всякакви индивиди, карат сами в колата с маска, дезинфектанти в джобовете, странят от другите, сакън да не се заразят от незнам какво, изтрещя народът яко, ама много яко. Левски и Ботев щяха да си отрежат сами гърлата, ако знаеха за какъв народ се борят

Бате Киро за съжаление, си прав баба ми която беше родена 1938 година беше лекар от последните истински лекари , а дядо ми който беше роден 1937 година беше от последните истински българи , а поколението на майка ми 73 набор поне са имали истинско детство.

Valentin Takev

Нищо няма да стане, защото обществото ни няма кураж и смелост да направи революция. Обществото му е удобно в стола или дивана пред компютрите и телевизорите.

Тая ковид хуйня трябва да приключи ама никой не се опълчва на евреите... миналата година катастрофирах и в света Ана във Варна ме питаха дали имам температура и тем подобни и направо им казах да не ме занимават, идва при мене ортопед (останах с травма на рамото, лопатката и ключицата) вдигна ръката, направи така, направи така, вика нищо ти няма, викам ти ебаваш ли се аз не мога да си движа ръката както трябва и да се изправя... явно защото им казах да не ме занимават с тоя ковид... Два пъти го изкарах тоз смешен вирус и нищо ми няма, а уж трябваше да съм на легло да съм леш, защото съм астматик... Света отиде подяволите и няма да се оправи...

Това е най-логичното нещо на света. Модела на САЩ за страни като нашата е латиноамериканския.

Zhivko_Y

Zdraveite, Breik i Vesko, zavurshil sum Sofiiska Matematicheska Gimnasiq, sled tova i germanskiq fakultet kum TU Sofia, imam kontakt s mnogo hora, taka narechenite firmadjii, govorq za vodeshti firmi, te nqmat takiva problemi kato tezi na semeistvoto ot Vratza, chastni uchilishta za dechicata, chastni bolnici pri nujda, cqla zima na Borovec, pisha na latinica, sorry, zaradi onlinesigurnost... Ta misulta mi e, Bulgaria zaprilichva vse poveche na Mexico, obshtestvoto ni e "splitnato".....

Не отговаря за проблеми?

Silviya Ivanova

Примерно аз няма как да разглася безумията които ми се случват и заради това плащам грешни хиляди левове ако искате да направим видео поне свържете се с мен имам няколко истории 0887663479 - Николай

Костадинов нищо не публикува и не отговаря за проблеми така че с две думи профила му го води някой платен който бълва новини на всеки час!

Точно преди 2 години на 13 февруари, синът ми (тогава на 2 години и 8 месеца) през нощта получи остър ларингитен пристъп. Дишането му буквално спря. Живеем в близо до Враца, но в 2:30 през нощта събудихме с гръм и трясък медицинска сестра от нашето село. Тя спаси сина ни, като му приложи инжекция метилореднизолон, и каза: Трябва ви Спешно отделение. В 2:50 ние бяхме във Варачанското спешно отделение с малко дете, което се беше опростило върху ръцете ни, дишането му беше толкова плитко, че аз проверявах жив ли е още. За 50 минути не намериха кой да го прегледа. "Чакате", това им бяха думите. След тези 50 минути, в които инжекцията урбазон му подейства и той започна да шава, дойде дежурен педиатър и чак се зачуди какво правим там по това време и че е можело сутринта да минем през личния лекар.

В края на Януари в нашият магазин един човек просто падна и се задуши за минути. Когато дойдоха спешните медици само констатираха смъртта. Човека беше буквално син-лилав. Задуши се. Лекарите дойдоха за 12 мин, а човека си отиде за около 8-10. После разбрахме, че са го писали с ковид, а той си отиде от тромбемболия. Масивна.

https://www.youtube.com/watch?v=rjKPHONps-c

Жената е починала от перитонит. С 4 перфорации.

Благодаря ти много, но няма 👑👑 сега е по добре

Номера ми 0888678782

Дамяне дай вайбър и ще ти пратя да четеш нещо за баща ти

Бат Киро отново си прав както винаги си бил Евала на теб и на Веско гледам ви от самото начало от пред 5-6 години, Баща ми от 2 седмици е болен кашля на 67години човека го е страх да го закарам на лекар, Казва ми, ще ме вкарат в Болницата и ще ме уморят,, и много хора са така срам и позор, Всички за да Затвора

Не зная за вас,но аз едва изгледах видеото с починалата жена! Разплаках се от болка ,гледайки милото дете как стои объркано и със страх! ... Имам приятел,който казва " Преди се грижеха за нас истинските лекари,сега са тези с купените дипломи ,а за напред ще са новите с онлайн обучението.Бъдещето ни изглежда доста плашещо!И най-трагично е,че приемаме мълчаливо безумието и чакаме покорно да стане чудо! Чакаме, чакаме,чакаме...От умрял писмо..Ако не се вдигнем и не подкрепим Костадинов ( защото той единствен полага усилия да промени нещо ), ще си слагаме сами въжето от колкото да отидем в болницата да ни лекуват..

Казвате вярват на Симидчиев. Аз мисля, че тези маси които не мислят са резултат от фалшивото писане в интернет, от неграмотните поколения, които стават и лягат с фейсбук и инстаграм…… точно те вярват на безпардонните управляващи. Дано си платят когато и да е.

България се превръща най бързо в опитното поле на голямото нулиране. Излизат на светло заложените разрушения, само богаташите се готвят да оцелеят. Дано не им се получи.

За цялата тази ситуация са виновни хората, най-вече т.н. Ковидари. Тия са кон с капаци, които все още вярват, че тези експериментални ваксини са решението. Всеки ден споря дори с родителите си, а те почнаха да ме наричат Антиваксър, макар че скоро си правих ваксина за Тетанус. Категорично съм ЗА ефективните ваксини, но отказвам да се бода с тези експериментални разтвори.

Ще има, починала щото е неваксинирана, за 2 години само глупости и лъжи бълват

Най ме вбесява , че издигат в култ кучетата и котките , а за хората грам не им трепва .

И неваксинирана... 100 x 100% Това ще "намерят" при "аутопсията"!

Киро от село Павел - най-добрият анализатор, говорещ директно, на разбираем език

Kakvi zatvori be. Kat v Kitai publchno I executsii tiq glavnite. Kat napravqt tan 5- 10 I na sledvashtite shte I'm podpari pod zadnika. Nie navremeto si imahme Krumovi zakoni. Ma sega nali e 21 vek a I trqbva da sme tolerantni Jennduri. Svoboda da paridirash I unishtojish sebe si. Kat v Kitai predi vreme beshe taka a predi 10g, beshe na Stadiona I aide.

За убийците трябва да се дават смъртни присъди,това е истината! Брутално казано е това но реално такива са и техните дела..

След дъжд, качулка. Виновни са хората, който направиха тази система - търговски дружества( no money, no hunny), както казват в държавите с евро-атлантически ценности.

Това вече преля чашата , това не е държава и хора

Христо Тодоров

Обърнете внимание на сополанкото, назначен за председател на НС: пие си водичка?! Напълно му е безразлично. А мед. сестра "съжалявала" ?! Майката умира пред детето, а тъй наречената "сестра" съжалявала?! Невръстно дете остава сираче... Майка ми преживя инсулт през 2019 г. и я държаха ВЪРЗАНА за леглото!!! С къси въжета от бинтове, които се забиваха в ръцете й!!! Борих се 2 дни да я развържат. Чудовища, родени от чудовищна система...

Час по Скоро да отварят затворите заради ей тия Обийци и предатели Дека засипа държавата и нацията.Благодаря за видеото Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.

Petar Dimitrov

Незнам лесно или трудно е,но оня ден в българския ресторант едни келеши от някъде ви бяха набарали с,Цанов гледанията и паднаха големи клетви, “поздрави”,абсулютни бездарници и зависливци!

Kiril Delchev

Нека и те да си направят пейтриън, щом е много лесно 😀

Киро Брейка - Оригинала

Веско,крий гледанията,че има едни подкастъри който само ви броят абонатите и смятат парите! Знаеш ги кой са😜

Kiril Delchev

Що по затворите да се натикат бе бат Киро...аз ще съм малко по-брутален. Тия хора с ясната мисъл какво правят, пишат Ковид и играят цирка...те също участват в геноцида и пЛандемията срещу хората. ТРЯБВА Им народе съм на площада/стадиона по бързата процедура и изпълнение веднага... сиреч евтаназия. По затворите само ще харчат пари на данъкоплатците и ще пърдят.... тяхното е непростимо...никакви затвори не само за докторите ами най вече за тия дето им дават заповедите и се подхилкват под мустак

Богомил Костов

Не съм напълно съгласен Киро. Когато човек умира и се нуждае от СПЕШНА ПОМОЩ, е въпрос на морал да му се окаже веднага помощ, всички други права и закони в такава тежка ситуация се пренебрегват, най-важен е човешкия живот! Тая на регистратура е пълен изрод!

Hans R

Брейк, дай да помогнем по някакъв начин на това детенце което загуби майка си?

Съгласен съм за болниците извън София и може би Плевен и Варна, пълен леш са останалите, а в по-малките градове са направо морги.

Zhivko_Y

Декември 2020 майка ми я изкарахме от болницата за да я спасим след като все повече се влошаваше ,след "грижите" за нея и след две седмици лечение в къщи се оправи и сега е ПУШКА ,а е на 73г.


More Creators