DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ЛЪЖАТА СТАВА ИСТИНА!

Защо се повтарям често? 

КАК ЛЪЖАТА СТАВА ИСТИНА!

Comments

Da, az jivea v Shveitsaria i moga da potvardia tazi informatsia : narkomania I prostitutsia tuk sa legalni…Po moe mnenie, absolutno nepravilno

Sonya Barbosa

АБЕ ЕЙ ЧОВЕКО! АЗ ЩЕ СЕ БОРИА БЕ

Eli Todorov

Адреналинът на комарджиите може и да се качва, но после продават и жените си на комар! Питай ги като им спадне "адреналинът" как плачат като деца. Иначе искам да кажа нещо......наистина е вярно ,че човешкият мозък е като гъба - той има свойството да абсорбира и приема често повтаряща се информация (именно по тази причина съм заклет враг на всякакви гей паради и прочие - това е разваляне на психиката на младите, защото те се водят по..."модното", по "повтарящото се"). Да, така е устроен човешкият мозък, затова истината трябва да се повтаря, за да се набие в манерките на по-младият и все още лесен за повлияване индивид - младите са по-податливи на всичко ново (обикновено в наши дни им се сервира само идиотия) и те "кълват" лесно.

Яни Мазов

Научно доказано е, че на комарджиите адреналинът в кръвта се качва до 4 пъти при залагане - повече от колкото при секс.

Хазарта е по лошо и от наркотиците и двете когато ги спреш борбата остава за цял живот в противен случаи провалят се съдби развалят се семейства стават самоубийства и тн итн..

Много правилно, хазарта отдавна трябваше да се зачеркне. Това изяжда времето и здравето на хората. Неслучайно израелците само в пенсионна възраст пътуват до някоя дестинация като България, да се поглезят за ден-два, а младите минават минават през кибуците, да се научат на труд и спестовност.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Не напротив повтарянето е майка на знанието Трябва по често да ни потсещаш.

Petar Dimitrov

Тази трева не знам как я пушат но е страшна смрад . Преди години майками беше изела един кашон 5 кила трева ,която трябваше да преседи 1 вечер в апартамента и от тогава се отвратих от миризната.

За Христо Стоичков си прав Кире, голям боклук се оказа Ицето. Или е изкуфял от годините или наистина ваксините правят мозъка на кайма

Jetlee Ian

Napravete video za instagram i facebook molia! Ako zatvoriat shte e mnogo interesno!

Поздравления, бат Киро! Като гледам теб, Пламен Пасков, д-р Мангъров, д-р Тодоров, К. Костадинов и сие, вярата че нещо може да се промени в България, отново се връща. Бъдете здрави и се пазете!

Много си прав за децата и продължи да им натяакваш . И за Стоичков си прав . 1994-95 съм работил в играла зала и знам за какво говориш . Жалко за такъв човек като него . Беше също мои идол беше .

Б. Хасанов

Евала Кириле !

Б. Хасанов

https://www.youtube.com/watch?v=k_fFBiJwuQU ,смятам че това също ще е интересно за гледане и вземане на поука

Киро не съм съгласен за марихуаната, която фармаците мразят и се страхуват от нея панически. Основната активна съставка на марихуаната/конопа използваща се за медицински цели (CBD) НЕ Е наркотичната състаква (THC) и от нея не можеш да се надрусаш. Тогава защо не е легализирана за медицински цели именно само тази съставка? Иначе си има отдавна класификация и твоите любими цигари (и аз ги обичам много за съжаление) се водят Клас А наркотик - в една група с кокаина, хероина и алкохола. А марихуаната е Клас C (Ц) - последният 3-ти клас - най-безвреден. Класацията ги класифицира спрямо 3 основни принципа: 1 - Вреда върху организма, 2 - Пристрастеност и 3 - Вреда върху обществото. Пристрастеността е основно 2 типа - физична и психологична, като първата е много по-трудно да се овладее, а някои наркотици като цигарите, алкохола, кокаина и хероина ги имат и двата типа. Марихуанта е доказано, че има само психологична зависимост (което не означава, че не е силна, като при някои случаи дори писхологичната зависимост може да имитира физична), демек ако спреш изведнъж да я употребяваш след дълъг прием, няма период на детоксикация, гърчове, пристъпи и какво ли не ако не си вземеш дозата пак . Друг интересен факт: няма нито един смъртен случай от марихуана в цялата човешка история и няма свръхдоза - не можеш да предозираш. Разбира се, както при всяко нещо на този свят, ако се прекалява, може да има доста негативни последствия върху психиката. Според мен ще е супер яко ако проучиш нещата с медицинската марихуана, защото там отдавна има покъртителни неща.

Искам само да вметна, че безплатния хероин в Швейцария е довел до понижаване на броя на хероинозависимите. Когато го получават безплатно - не правят престъпления, за да си го набавят и не въвличат други хора в батака си.

Уникален

БРАВО БАТ КИРЕ! ИМА ЕДНА СТАРА ПРИКАЗКА-ПРАВИ КАКВОТО ТРЯБВА ПЪК ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ!

евала бате Киро , аз мойте авери от години им говоря за парите ама на уви всичко живо това гони ,аз си изкарвам прилично , неламтя и не ми трябват Sкласи карам си старата кола и ми е все таз , майната им на парите , съвеста ми е чиста !! поздрави живи и здрави ти Веско и цялото семейство.

Golqm chovek si breiki

Христо Тодоров

ЖИВ И ЗДРАВ!

БРАВО,В ТОВА ВИДЕО НАЙ-МНОГО МИ ХАРЕСА!

👍

Genadi Dimitrov

Браво, работи все така, и аз съм за тези принципи (31г.) затова и те следя :))

Евала бат Киро! Както ти подкрепяш младите по всякакви начини, се надявам и те да подкрепят теб.

Ицата тоя път се издъни като кифлджия жалка работа. И той не се различава от повечето си съотборници от златното поколение. Крадци измамници и утрепки жалки мъже. А ти бачо Киро продължавай все така да повтаряш истината да им я набиваш в картуните. Дай Боже да сме живи и здрави и някои ден да се видим да пием по бира. Бъди здрав

Повторението е майка на знанието ! Така ни учеха в едно друго, по-хубаво време...От както видях първото ти видео ,та до ден днешен изпитвам уважение към теб,Кире заради хъса и куража, който носиш със себе си! Малко останаха мъжете ,които все още имат топките да се изправят срещу противника лице в лице и да кажат голата истина па макар и да звучи налудничаво понякога!Без овъртания и лицемерие!Девизът ми винаги е бил " След мен и потоп":)Да си го кажа пък каквото ще да става!Ще кажа само - страхливците и лицемерите няма как да те разберат ,не им е комфортно да чуят истината.Но ние тук поне, сме здраво мислещи,истински хора,които все още не са загубили надеждата!

Точно така, наборе - с техните камъни, по техните глави. Времената едва ли ще се върнат, освен някоя сериозна война да ни върне в каменната ера, затова използвай съвременните възможности да пропагандираш добри неща. Даже направи си един сайт, и на него да има всички неща на едно място, защото хората гледат клипа и след това почти няма да се върнат пак да го гледат, а на сайта ще го има и да могат да прочетат някакви сентенции или кратки мениния за различни свфери от живота, които казваш в клиповете. И линкове към другите ти платформи можеш да сложиш на него.

Браво ! И аз съм корнас мъж и аванта не давам на тия шмекери! Жив да си бате Киро! ❤️

Rusi Vasilev

Маски, винагиги ги нося под брадара в магазина...Майка ми и брат ми бяха болни от ковид и аз ги водих за снимки на нелия дроб с колата, маска не сложих, викам си ,само олигофрен би си помислил ,че маската би го спасила , двама ти кашлят зад гърба еднин час в колата, то да не е скафандър...

Бате К. Направете някое видео с тренировки...Правя комплексите.. уникални! Много ми се гледа тренировка сигурно не съм само аз!

Дааа. Прав си! За еф бета е трагично как се продадоха за трохички за го рекламират. Оня от Ю туб Бричката и той рекламира еф бет като палячо. Писах че, че рекламира болест соято съсипва семейства и е жалък. Не ме разбра и не съм го гледал много отдавна заради това. Дано е спрял с рекламата, ама едва ли.

Hristo Zlatkov

Точно така,много правилно,страхотен си!Аз съм на същото мнение,прави добро,пък каквото ще да става,не прави лошо,защото от него не се печели!Не всичко е пари има ценности,морал и достойнство!Тези неща или ги имаш или не!Благодаря ви,продължавайте ❤

Много си направил вече за младите и още много можеш да направиш. Живи и здрави.

Александър Хаджиев

Браво за видеото, добро обяснение.

Zhivko_Y

Това е абсолютно вярно, нещата са на подсъзнателно ниво при тях. Промити са и въпреки, че не намират логична причина и обяснение са готови да се борят за "каузата" си и да наказват тия дето твърдят друго.

Zhivko_Y

Браво за поучителните думи!

Браво

Браво!

Много правилен подход е повтарянето, всеки педагог го знае :)

Днеска споря с колега, който е ковидар. Викам му: " Ако тези т.н. ваксини са решението, защо в Германия, където над 85% са набоцкани, има нов анти-рекорд от над 200хил. новозаразени." Оня мълчи като пумпал, но продължава да твърди, че тези ваксини са ефективни. Няма никакъв смисъл да се говори с тези ковидари. Те вече са промити!

Почти съм убеден че поколението на внуците ни ще учи за периода 2020-2022 колко бил страшен вируса, как такива като теб които виждаме измамата сме убиици. Докато го пиша осъзнавам колко може да бъде изкривена реалността за събития от преди векове.

Може да рекламираш хазарт и ваксини и двете са от едно кладенче ,сборът от числата на рулетката е 666.

Дет се вика без маска не мога да те позная, ако спрът да говорят за Кромид няма да подлудеят ами ще се самоубиват.

2 puti sum nosil maska da ne spomenawam poradi kwi prichini :D:D za cqloto twa vreme ot kakto go ima toq grip

brokeeen


More Creators