DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОГО ЗАЛАВЯ БОЙКО РАШКОВ?

Започна да се вдига пушилката, но виждали ли сме това преди? 

КОГО ЗАЛАВЯ БОЙКО РАШКОВ?

Comments

И след това или ще изгориш буквално или ще излезе,че си участник в ОПГ!

А коршум не искаш ли?

Полицията е организираната престъпна група и докато не ги натикаме в трудовите лагери да изгният, няма как да се оправим, става дума от министъра до чистачката на районното в долно уйно... ВСИЧКИ СА В СХЕМАТА!

Ще им взема парите и след 2 часа им пращам проверка.

Помните ли онези 38 имена на магистрати, за които има данни за недекларирани пари и имоти в чужбина.... там е ТИШИНА.. сега ако 38 човека извадят по 100 000 евро .. сложат ги в един куфар ( 3 800 000 евро са това).. идват при КОЙТОИДАЕ вътрешен министър и му кажат - Забави тези проверки и тези пари са твои!!!.. Вие какво ще направите...

голям ербап си гледам,коментар след коментар сякаш нямаш нищо общо с България,но случайно знаеш езика.Седи мирен в "Англията" или не те знам на коя мухлясала чужда земя лежиш и недей раздава много клавиатурно правосъдие,нещастин

Абсолютно си прав .

Оле горкия , ти акъла ти стига май само да се наядеш и да се исереш . Те всички там са от една мафия бе , само правят театър за пред животните .

Нагледен пример как мисли едно тъпо копеле , представителна извадка за България . Целия народ трябвало да гласува за следващия дето трябвало да ги управи и ако и той не ги управил и ако пак нямало управия , турците да идели , ни ебът и да ни режат главите . Ами то точно така ще стане , до 4-5 години като се разпадне НАТО до Стара Планина всичко ще е Турция , Руснаците това не ги бърка , може и да помогнат с бездействие . САМИ ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВИТЕ БЕ ТЪПО КОПЕЛЕ , ВДИГАТЕ СЕ И СЕ ОПРАВЯТЕ , не го ли направите , ще ви няма на тая земя и никой не ви е виновен

що да са боклуци ? Те са една организирана престъпна група , присвоиха всичко в държавата , всички партии са техни , съд, прокуратура , полиция , тайни служби и армия поне това което оставиха от нея и райски живот , раскош , крадене с милиарди . Ама боклуците сте вие , дето виждате какво става и никой не смее нищо да направи . Боклука е в калта . Те в калта ли са или имат имоти по Испания и Монако и милиарди изнесени в чужди банки ?

Да вие всичките виждате какво се случва , ама нищо не можете да направите нали ? Защо обаче е така , тест : А- Защото и двете ви ръце са наврени дълбоко в гъзовете ви . Б- Защото някой ви е длъжен да ви оправя , да мисли вместо вас , всичко , вие само да лежите , самоче така ви оправят че ви остава време само да се наспите и пак ...В- Защото сте безгръбначни червеи дето който ви хване ви мачка , настъпва и се гаври с вас и никаква реакция . Г- Защото просто сте дебили . Кой е верния отговор ? Ами , всички са верни . Нищо не можели да направят : Все едно да нахълтам у вас , да събера всички цености , да ти тегля един хуй и мъжа ти да лежи на дивана и да рече - Виждам какво се случва , но нищо не мога да направя . Но това което се случва в България е 100 пъти по брутално от този пример и те нищо не можели да направят . Неможете защото сте безсилни , безсилни в акъла , една тъпа сган .

В България всичко е смляно , съсипано , опустошено , то хора няма , няма и престъпност и ТЕ това много добре го знаят . Плицаите се чудят как да отчитат дейност , не на врабчета ами на мухи стрелят от доста време . Примерно хванат някой дето закона едвам се доближава до него , след 24 часа го пуснат , но в бюлетина пишат - Разбита е организирана престъпна група занимаваща се с еди каквоси . Организирана престъпност я държат тези които държат България , дрога , проституция , оръжие , трафик , всичко , я се е объркал някой да влезне някъде за нула време изчезва . Дрогата , сигурно от едно 10 години обикновения амфетамин дето по бай Тошово време го продаваха по аптеките като антидепресант и психостимулант , изчезна , вече ги мързи и да го правят и внасят някаква китайска и иранска синтетика , изключително токсична да тровят пичлеметата и изобщо не им пука . И още и още примери и всичко това е централизирано в цялата страна едно и също и постъпленията отиват при ТЯХ . От 77 години властта в България не се е сменяла , дори и преди това , само лъжат тъпия народ , гаврят се с него , унищожават го и не им пука . Това е брутална мафия сраснала се с всичко и уличните кучета са техни .

да да ..цирк за олигофрени се играе..глупости на търкалета..прах в очите..

V. D.

Не чакайте осъден политик в България никога.

Браво Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Благодаря за видеото и Анализа

Petar Dimitrov

Само завист и злоба

Защото 90% нямат мозък и топки

(На кратко казано)

Добре бе бачо Киро аз искам да те питам друго. Защо на тоя добър и гостоприемни народ се падат винаги такива боклуци да го тъпчат и лъжат. Ама народ добър във всичко не само по душа. Бъди здрав

Прав си бате Киро за политичетата но много по ценни са адвокатчетата които го покриват

Krasimir Manolov

Даниела Калинова.Ооооооох,Киро ,много си прав,ние виждаме какво се случва,но нищо не можем да направим.Все се надяваме някой от власт имащите да направи нещо за този вече изстрадал народ,нооо няма кой .Костадинов дава заявка за нещо уж добро,но не мисля, че ще може.А дали и иска вече,незная.Всички обещават докато седнат на министерския стол,после -обръщат палачинката.Нооо ,все пак сме си България.Светлина не виждам.

Даниела Калинова

Вдигат пушилки,дрънкат глупости 🤣🤣🤣🤣🤣 Велик си,истински реалист,страхотно видео,благодаря ви! ❤

Ама престъплението със съдията е хванато бе байо,ама Рашков ли вкарва във затвора или Гешо?

дичо илчевски

Нали искахме Демокрация,ето това е ,но при нас е нищо ,защото сме малка Държава .В АКАДЕМИЯТА за КОРУПЦИЯ в Европа(Германия) е още по-яко ,тука е кораба майка за Европа.

Бай Киро,прибързваш. Последния клон на който седи герб,това е Гешо,нека го махнат пък аз вярвам че ще има затвори. Как искаш ефективни присъди като прокуратурата не пипа никакво престъпление на герб

дичо илчевски

Според,мен требва целия народ да гласува за възраждане на следващите избори,за да имат пълно мнозинство,само така ша са изметът,тия боклуци и да лежат в затвора там кадето им е мястото,и ако пак нема управия,то незнам кой ша ги управа та държава,усвоен да дойдат турците и да ни,шибат пак 5века.

Genadi Dimitrov

Има има, фенчетата джендърчета на проДай България, промитите на БСП дето са гласували за Радев и отрочето му Киро без да са разбрали, че са гласували за американското посолство, плаващия дебилен електорат дето до последно не знае за кой да гласува и все чака до последно преди да му ритнат столчето, че нещата ще се оправят. Едно около 10% поне избирателна маса минимум им вярва още.

Zhivko_Y

Тази пионка г-н Минчев, председателят на Народно събрание, въпреки че има 3 дози ваксини + Зелен сертификат + 24 часа е с маска, успя да даде положителна проба. А г-н Харвърд твърди, че ваксините били ефективни.

Е тия ако наистина се бориха с Корупцията, трябваше първо да вкарат К. Нинова в затвора. А тя взе, че стана зам.министър и оглави Иконимиката. Тия крадат повече и от ГЕРБ.

Има ли още кой да вярвя на управляващите , които и да са те????? Спасението е сам да се спасиш 😥😥

sushtite bokluci kato predi

Христо Тодоров

Бате Киро, гарван на гарвана око не вади. Напълно ясно е, че нищо няма да направи. Само приказки. Ти само като го слушаш започваш да се смееш. Нищо реално.

Напълно си прав , за съжаление !


More Creators