DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДЛЪЖНИКЪТ ТРЯБА ДА СИ ПЛАЩА!

Специално видео за лизингите, кредитите, колекторските фирми, банките и лихварите...

ДЛЪЖНИКЪТ ТРЯБА ДА СИ ПЛАЩА!

Comments

Великолепно! Все едно слушам баща си... лека му пръст

Кире, има една книга "Парите или живота". Препоръчвам.

Възползвах се и си санирах къщата имам парите са ми събрани защото щеш нещеш ако някой се разболее ни за сега всичко е спокойно но да за такива кредити от сорта ма ще си купя апартамент че 30 години ще плащаш вместо наем не е умна постъпка и пак респект страшни видеа правиш

Обаче има и едно но ... понеже се възползвах и аз нали там покрай мизерната пандемия нали отпускаха кредит от 5000 лв безлихвен иии

.

Браво респект наистина е така и аз ги виждам колеги обуждават как като изтеглиш 150 000 как да вземеш апартамент да го пуснеш под наем маааа голямата работа наема 500 лв ти връщяш 300 на месец ма кажи му че преди това че трябва да гарантираш с едни 20 000 да речем ми тоз апартамент все ще е зает "сигурно" глупости на таркалета

"Са наял кат патка с горещи лайна" ! БУХАХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХААХХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ :DDDDDDDDDDDDDD Боже Господи, така не съм се смял от месеци !!! ....със сълзи :DDDDDDDDD XAXAXAXAXAXAXaxaxaxaxaaaaa....

Iskam da te pitam Kire ako ima bejanrsi ot Ukraine ti shte priemesh li edno semeistvo pri teb?

Много са прав Бат Киро ! Но така в днешно време е модерно да си прост ! Живеем в свят, който всички се филмираха и станаха инфлоенсъри ,които чакат да забогатеят от лайкове и биткойни .

Точно така е. 🤔

Silviya Ivanova

Къде живеете

Silviya Ivanova

Благодарение на родителите ми и този човек никога няма да затъна в заеми, само на "умирачка". Браво, Киро х

Silviya Ivanova

Защо постоянно се трият критични коментари не мога да разбера

дичо илчевски

Браво Кире, много истинско и полезно видео, за тези който могат да го оценят!

Много хубаво видео и с много точно начало :).. Такава е истината. Щастието е въпрос на вътрешна нагласа, колкото по-рано го разбере човек, толкова по-щастливо ще си изживее живота и по-евтино. И аз го виждам, хората хвърлят едни безмислени пари да впечатляват този и онзи, а обикновенно на никой не му пука за тях. Ще изтеглиш кредит, за да се снимаш в тоалетната или в басейна на някой лъскав хотел.. Такива наистина трябва да ги бият. Всеки прави такива грешки, важното е после да се научи и да не повтаря

Georgi Ishkitiev

Bat Kiro prav si , navremeto moje da si bil v lainata ama vajnoto e sega che davash umni saveti i si tochen

Христо Тодоров

Съгласна съм донякъде с казаното, но не е добре всичко да се генерализира . Разбира се, когато взимаш кредит трябва хубаво да се помисли, но отделно от това банките в България имат ужасна политика относно лихвите. В нормалните държави маржът между лихвите по кредитите и тези по депозитите е до 3-4%. При нас разлисихе са в пъти

За кредитите съм съгласна, но тук става въпрос и когато не си платил сметка, данък и пр. Имам приятелка, която изведнъж й изкараха, че не си била платила някаква сметка за тока преди 5-6 години. Електрото продало задължението на колекторска фирма. Фирмата по бързо производство я осъжда (тя не знае, нито че има задължение, нито че я съдят). И получава съобщение, че дължи 1000лв (300 лв+ 700 такси за фирмата) + й спират тока един ден преди това.

Е то това е целта! Нестабилните хора да се зарибяват. И това не е отсега.

Поздрави на всички... както винаги Киро и Веско са на ниво... защо не направите и едно видео за истинската причина... по времето на бай Тошо нямаше длъжници, които не могат да плащат, нито колекторски фирми.... вкарат те в изтрезвителя и си плащаш всички разходи, нямаш, веднага ти намират работа в тухларната и си плащаш, като поп... направете едно видео за истинската причина, за оскотяването на народа ни.... поставянето на кредита като основа за функционирането на държавата, мантра, която се повтаря, 24часа от медии, институции учебници.... ценностната система е сбъркана, една такава атлантическа..

Georgi Pavlov

Преди години ставаше... сега не..

Georgi Pavlov

Завличайте кредити от Сащ и Канада докато още дават кеш банките. На село си живея като цар построих си вила от пари на кредит от там . Нищо няма да им връщам да ма хванат за х . След 7-8 години пак ще ги ударя. 200 хилкли лююссс

На Магарето Хъ

Никога няма да забравя денят в който със семейството ми си изпратихме кредита. Направо се родихме в нов живот. И си спомням един човек, който е милионер и ми го каза "Човек на кредит е половин човек"

Kaloyan Katrev

прав си чичо киро..отвсякъде..

V. D.

Колкото повече толкова повече. Банките дават, машината печата! Казва се дериватни пари. Ако не е така аз и ти няма да сме живи. Банките предварително са ги отписали тези пари, защото от хиляди години знаят, че няма как да ги върнеш. Те не печелят, завладяват деривати, за да задържат стойността на фиат парите. Примерно те са ти дали едни хартийки напечатани от тях, но самият факт, че ти дължиш ги остойностява. Иво Христов беше казал в едно предаване, че дълга управлява, а не парите. Когато имаш да даваш си сваляш прашките за дребни неща, което не би си го помислил дори ако си нямал да даваш. Казвам ти го от личен горчив опит.....

Уникално видео. Аз преди години бях същата 🐑и боклук. Бях стигнал до развод. След като взех да гледам бачо Киро си промених визията за живота. Мога да кажа с ръка на сърцето, че Киро ми даде най ценните съвети в живота, които дори баща ми не е давал. Към днешна дата съм без кредити. Не дължа пари на никой. Имам доволна работа, кола която ми прилича, стара но моя, апартамент в Испания, който ми прилича, стар но мой и в Кеш! Една стотинка нямам да давам. Само мога като заключение да кажа, че щом сте тука в Пейтриана не сте си похарчили парите напразно. Учете се от този човек. И попивайте всяка дума която ви каже без въпроси. Благодаря за клипчето. Върна ме в едни тъмни времена от моя живот, когато бях пълен тъпанар. Живи и здрави.

Браво!!! Много правилно!!! Имал си, дал си!!!

Не давай акъл кат немаш бе индианец

Преди 14г. бях взел кредит за да го умножа на борсата... изплатих го за 5г. Още ми е обица на ухото. Абсолютно вярно.... и беше само 5000 , но като не си ги взел са леки, ама после как тежат, как всеки месец мислиш за банката първо после за себе си... заради някаква си идея

Комерс го караш, YouTube, Patreon, тези неща ги виждат всички, но ти си правиш реклама. Остави си безплатния канал. Хайде поздрави и дерзай!!!

Вярно е Брейк , никой не им е виновен на тези отворковци

Христо Тодоров

Браво Бат Киро и Веско Напълно си прав Бат Киро точно така е .Язе имам един кредит но след 3 месеца го изплащтам и не Неща да чуя за заем повече.Благодаря за видеото и съвета дека ни даваш.

Petar Dimitrov

Много силен клип, браво! Благодаря!

печатат пари и ги раздават като кредити, средство за завладяване и подчиняване

99,9 % задължително ще имат fail. Банката го знае, но въпреки това го дават кредита! Кой в тоя случай е виновен? Аз няма да дам пари на никой ако няма да има възможност да ги плати! Ако ги дам аз ще съм виновен щото не съм го преценил, че е ненадежден! Лихвар и банка нямат нищо общо. Не знам защо ги слага на едно. 50/50 е вярно което говори. Всеки да си прави сметката, щото на всеки му се налага, но ако можеш без - без.

Ivan Dyaksov

прав както винаги

аз вече там ги пращам ... оказа се че нямам толкова "приятели" както преди това ;)

Vasil

Бат Киро благодаря ти за съвета . Много си прав на 18 години влязох в тази спирала и ми трябваха 6 години за да изляза .

Колкото и пари да съм давал на заем, никога не са ми ги връщали. Имах късмета,че съм давал дребни суми от порядъка на 200, 300 лв. Последният път дадох 500 лв. и пак не ми ги върнаха. Не съм за парите, но чувството, че някой те е излъгал и направил на глупак те изяжда. Който иска заем, да ходи в банката !

Много хора не осъзнават че всичко в този живот има цена. А кредитите са висока цена. На запад политиката на банките е малко по различна. Трябва да докажеш че не ти трябва заем че да ти дадат. Поздрави за видеото

УНИКАЛНО, НАПЪЛНО МЕГАПРАВ си Бате Киро.

1000% истина във всяка една дума,която каза!Страхотно видео,благодаря ви ❤

Здрасти Киро, това което говориш, аз съм съгласен с теб. Колкото и да го повтаряш винаги ще има лумпени да изтеглят кредит за глупости. Ти го знаеш. И много правилно го повтаряш. И трябва да се повтаря всеки ден!

YULIYAN BELEV

Зависи при какви условия ще го вземеш.Може и да ти е изгодно .Така или иначе плащаш наем предполагам

Пише, че се обработва още от ютуб.

Киро Брейка - Оригинала

Евала за добрия и точен материал. Качеството обаче на Целия клип е само на 360р ... Защо? Откъса от 7 минути е на ред! Само 28 минутния. Не е проблем, просто да съобщя на Веско :) Поздрави!

Съгласен съм с всичко казано. Ето един пример с мен. Първоначално отидох да купувам бойлер (около 300 лв), майка ми ми вика: дай да го вземем на изплащане. Аз обаче ѝ казах, че при положение че имам възможност да ги платя кеш, няма да го взимам на изплащане. Вторият случай беше с хладилник (600 лв.). Там историята беше същата. Единственото нещо което си взех на кредит е лаптоп но и той не е много пари (1600 лв. и с лихвата ще ми легне на 2000), но при положение че взимам 1000 лв заплата и не живея под наем, тази сума не е проблем. Но има една подробност, преди всяка покупка, аз си правя сметката, аджеба ще мога ли да си го позволя, ще мога ли да го изплащам........и чак след това правя покупката. А иначе, имам колеги които при положение че взимаме едни и същи заплати, при положение че не са като мен с кредит и няколко не евтини покупки, пак търсят пари назаем. Но хората са казали, гъз (с извинение) трябва да знае 2 и 200. Поздрави Умут Калфов, 26 години, от гр. Пещера.

Kalfov

Даже си мислех да взимам в Англия кредит за къща, благодаря че повлия да не се хвърля в тази борба..

Simeon Mladenov

Простирай се според чергата си. Това е вярно. Но кредити не трябва да се рекламират по медиите, също хазарт и лекарства. Защото има хора нестабилни, които се зарибяват. Ако не ти дава банката пари, значи има защо. Тогава защо трябва да има лихвари, фирми за бързи кредити и колекторски фирми? Съдията изпълнител (или приставът, както е било) трябва да бъдат само държавни.

Tihomir Atanasov

Само да не се окаже, че пак има да им връщаш пари :D

Много силен клип. Всичко идва от измамата наречена демокрация - че всички могаъ да живеят като царе. Да ама не, скачаха 1989г, мислеха че слизат от ладите и се качват на мерцедеси. Заслужават си го като не могат да си смятат финансите. Да плащат до дупка, да им вземат всичко и да им висят над семействата тея борчове, белким на децата им им дойде на акъла да харчат само това, което са изкарали и спестили.

Бат Киро прав си за тия, където се кикерят с коли, джуки и телефони. Но да те питам не е ли същото ако си взел апартамент на изплащане обаче после са ти го взели ти реално все едно си бил под наем ? Иначе кредитите имат и хубава страна. Вършат много добра работа при недоказани доходи ;)

Точно така си е. Аз съм на принципа Като нямаш цървули, недей иска трандафори, както ти си го казвал. Никога не съм имал кредити или лизинги и ми е много добре.


More Creators