DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE: СИТУАЦИЯТА В УКРАЙНА (25.02.2022)

Очакваме вашите въпроси по темата...

LIVE: СИТУАЦИЯТА В УКРАЙНА (25.02.2022)

Comments

33:40 Бухаххахааааа :D:D:D:D "Не само с главата надолу, ами и разчекнат" !!! ХАХАХАХАХхахаха....

Аве много ти пръщят тия live видеа ?

teodor

Путин e добър стратег определено, пусна новобранци със стара техника първо да пробва украинците и да види реакцията им - фаза 1. Също да съхрани инфраструктура ако те не оказват голяма съпротива, да покаже на запада, че не е там да заравни Украйна което и не иска. Втората фаза-2 модерни оръжия и целенасочени удари. Трета фаза смяна на управлението и военното ръководство. Разбира се трудно е да се предвиди колко ще продължи това. Също когато това стане е добър момент нещата да се променят тук и на запад. Тази машина от лъжи медиата да се демонтира. Аз живея на запад и с много от хората с които съм разговарял разбират ситуацията и Путин, по интелигентните де, но пропагандата тук е жестока и безмилостна.

Веселин

Освен ,че пази цивилните, доколкото може де ,ще поунищожи малко старо въоръжение и ако не стане тогава ще ги покаже големите оръжия ,мисля че само ще покаже без да ги използва

Напротив, никак не е неграмотен или глупав. Всичко, което е засегнал и изразил като мнение е логически оправдано - без значение дали персонално сме съгласни или не. Точно затова не разбирам позицията му тук.

Никаква история не поглежда Кирчо, защото е един неграмотен и необразован човек. Единствената история, която познава е тази от 90-те години. Ако му се спре кранчето от Пеитриън има само един път за него - да отиде да поработи като овчар - веднага ще го вземат. С всеки свой клип може докаже богат опит и пълна готовност да пасе овцете.

Не разбрах защо се четат въпроси и мнения, които на 90% съвпадат с мението на Брейка. Това е чувствителна тема. Не може с лекота да се псува и ругае в пространството по косвени и въображаеми причини. Това, че Западът е "боклук" не означава, че Русия е ангел. Това, че има предатели не означава, че всички до един украинци са такива. Това, че медиите почти винаги манипулират и ни караха и насаждаха омраза спрямо Русия, не означава, че и сега е така. В един момент се обяснява колко страшно е във война, в другия се казва, че това всъщност не е истинска война. Напротив, истинска е. В един момент се казва "Нека им"?! На кого, защо? Дано дойдели и ни освободели? Къде е легендарния български непримирим дух, къде остана българската гордост и величие? Кои са руснаците та на тях да прекланяме глава? Понеже поглеждаш история - ами дай да разгледаме преди Комунизма, дори преди Освобождението. Разкажи за Киевска Рус (откъдето е и името Русия), разкажи за Волжка България. България е точно толкова длъжна на Русия, колкото Русия е длъжна на България. Нито повече, нито по-малко. Историята е за да се помни и да не се повтаря. Знам, че езикът ти е такъв и начинът на изразяване, но бъди коректен. И не ни обяснявай за Нато, Комунизма и ЕС. Като мантра си ги подкарал. България е България и всичко, което е сега е временно-моментно. И дори да не доживеем да видим по-славни времена, но доживяха ли българите по време на робство да я видят освободена? Русия може единствено да бъде партньор на България - ако ни уважава като партньор. В момента не е такъв.

Убийството няма оправдание, ама не бъди в заблуда. Защото украинското правителство убива своите също, както убива и руснаци и българи в Украйна. Те са пълни ненормалници. Нямаш идея кво говориш. Монетата няма само една страна, не е само черно и бяло. Войната е най-лошото, но повярвай ми, ако Русия не се намеси сега, ще стане още по-зле

Киро, гледам и се чудя как може да си толкова прост! Как може да оправдаваш война и убийства?! Изрод си ти Кире, изрод ... След това видео - оттеглям поддръжката си. Призовавам всички здравомислещи твои последователи да направят същото.

Не може да има оправдание за убийствата на мирни хора. Това, че някой друг го е правил в миналото не може да оправдае убийства в настоящето. Лично моето отношение към убийците винаги е било едно и също, независимо кои са.

Ахахахахахаххахахах

Lyuba

Дано да си прав, Киро, но на мен ми се струва повече, че Путин се е скарал с Елита. Малко ми е странно да се съгласи да го изкарат нападател, чудовище в почти цял свят, мисля че поне щяха да инсценират някаква украинска атака.

Dessislava

Киро Брейкът винаги има най-близка до действителноста гледна точка. Народен човек , голяма майка е . До сега всичко дето каза излезна така .

На Магарето Хъ

Така наречената ,, Руска Инвазия'' започва ден след , като изгониха ,,Конвоя на свободата'' от Отава в Канада . Това очевидно е сценарий. Спряха РТ по булсат ком. На камерите в Украйна във всички градове има безкраен презапис на едни същи гледки където всичко е спокойно. В световните медии и в ютуб тече една и съща информация дъвчат нищо ново . Западните медии са откровенна помия . Подиграват ни се , зверска гавра . Сега ще напълнят България със соросоидни украински безмозъчни блядове. След Украйна , наред е пак Сърбия. Ако Руснаците успеят да обладаят Украйна силно се надявам да дойдат и в България, Американските гадове е време да си ходят , Дънди да спре да копа златото , и договорите с чуждите ел.-разпределителни дружества да се прекратят, да има разстрели в парламента и после национализация.

На Магарето Хъ

Нешка Робева му отговори днес много хубаво: https://epicenter.bg/article/Neshka-Robeva-do-Kiril-Petvov--Vslushayte-se-v-naroda-ni--koyto-kazva----Ezik-moy--vrag-moy-/274860/11/0 има го поместено на Фейсбук страницата ѝ, откъдето и на много места като и тук: https://www.varna24.bg/novini/interesno/Neshka-Robeva-kum-premiera-Chuvstvam-se-unizena-ot-vcherashnoto-Vi-izyavlenie-1220237

Бат Киро, много сериозно е да набеждаваш цяла нация от 35 млн човека за боклуци. Според мене не е редно да се обобщава така. А по закон даже се води криминално престъпление. Освен това ни излагаш всички като българи. Трябва да намериш начин да им се извиниш, коректно би било...

Готов е във всеки един момент.Стига да е на власт и да има лапачка.А то ще има.

Според мен да.Но понеже реставрацията е скъпа ,ако ще наливаш пари вземи някой стар Москвич (от най старите ,виж филма всичко е любов там се надбягваше героя на Иван Иванов с такъв модел) след 20 години може да струва много пари.

Новините ги разбирам от тук ❤️❤️❤️ благодаря много за отделеното време

Silviya Ivanova

Breik kakvo shte pravim za sega , sichko stana mnogo skupo gorivo i drugite

Христо Тодоров

Спира тока/нета и нямаш нищо.

Здравейте пак извинявам се но не ми разбра въпроса явно (ако украинеца който иска да се махне от Украйна и иска да си вземе парите) няма как ако парите са в имоти или са по банки блокират сметки.А биткойн решава този проблем отиваш където и да е и имаш все пак някакви пари докато си стъпеш на краката той(биткойна) не признава граници а й днес четох в туитър как доста украинци по този начин са си запазили поне някаква част от парите по този начин , Благодаря ти за мнението,

Vilaka

Здравейте,нямам въпрос но искам да помогна на Киро ако мога със здравето и възпалението което има и кръста.Имате имейла ми просто напишете там и аз ще се свържа с вас.Живи и Здрави.

https://www.patreon.com/posts/63048872

Бат Киро не е ли крайно време да си използваме нашите лични ресурси ами да чакаме отвън, нали преди години SHell отидоха и сондираха Черно Море , ти знаеш ли нещо по въпроса?

Здрасти бат Киро :) Аз почнах да си харесвам Борисов !Кой ял -кой крал Ама поне някой направи нешо :) А костадин е тотален кретен въпреки че го харесваш!

Поздрави на вас с Веско и на всички тук в пейтриън бат Киро моляте кажи защо Стоичков защо така се излага

Filip

добър вечер бат киро какво ще кажеш за нашият примиер и за изказването му за русия бъди жив и здрав

Здравейте банда! Нека сменим малко темата...(пиша за пръв път но ви следя от доста време) Бай Киро, какво мислиш за старите руски автомобили (най-вече Лада)? Обмислям да си взема една и да я реставрирам, но се чудя струва ли си? На 21г. съм

Бат Киро Здрасти голям фен съм ти поздрави от Студентски град! Умишлено казвам от студентски да те зарадвам, че не всички млади сме олигофрени! Аз мисля, Американците наредиха Украйна, обаче въпреки кукловодите, май Путин е доста по независим от другите, ти как смяташ?

наздраве от Шотландия !!! Аз танцувах брейк навремето и сте легенди в тази култура ,разкажи малко как беше и някоя история .И един въпрос изказваш се лошо за харта ,и с право ,а какво ти е мнението за покера. айде ,със здраве и наздраве щ

Искам да ти разкажа една истинска случка от Ница, за да разберат всички какво са НАТО и ЕС и какви войници са и тн. Малко след атентата, навсякъде пуснаха да се разхождат по трима военни от техните зелени барети - за какви льохмани става въпрос един арабин нещо се сблъска с тях в центъра на града и извади един нож и ги наряза за нула време те с автоматите се чудят какво да правят олигофрените и как да бягат, добре че един чеченец наблизо отиде и му заби един юмрук и го препарира!! После на другия ден идва министъра на вътрешните им работи да ги награждава олигофрените а за чеченеца ни дума, не знам дали са го намерили да го наградят!

Пак да напиша какво прочетох днес: Румен Радев взел страната на Русия пред НАТО. Казал, че няма да позволи заплаха за България и не иска война с Русия.

Стела Николова

Здравейте, преди малко видях страница в която казват, че неизвестен пилот свалил 6 Руски изтребителя с МИГ-29 в което жестоко се съмнявам как мислите?

Бат Киро така като тропаш по масата и повишаваш тон, съседите ти не ти ли правят забележка или са свикнали с годините хаха. Живи и здрави да сте, че само с такива като вас будни хора има няква надежда!

Много време посветих бате Киро да излседвам в кое е най -добре да се инвестира подхвърлих го няколко пъти в момента даже и на тази цена е добра инвестицията в злато предвиждам до месец юли на тази година златото ( инвестиционното ) ще надхвърли 150 лв за грам в момента е 119 лв за грам .

Krasio Velikov

Добър вечер Киро и Веско . За всичко което говорите съм съгласен все едно аз го говоря ама Биткойна решава проблема с границите и всичко просто трябва да се запомнят 12 думи и си запазваш всичко за което си се трудил през живота си една много добра съвременна парична система замисли се Благодаря,

Vilaka

А така както винаги си прав бат Киро,, поздрави от Стара река.

Здравей Бате Киро. Според Теб Мислиш ли Че Китай ще помогне на Русия.

баща ми е 65 набор и е служил ракетни войски в Ямбол. Той също ми е казвал че тук е имало атомно оръжие и че той е пазил ракетите. Сега имаме един гол хуи

Бат Киро според тебе имотите кога ще паднат и ще има ли срив там,защото ми трябва апартамент ама не искам да се поробвам с кредит а засега сгъвам кеша и се ослушвам вярвам,че ще се спукат там нещата всичко поскъпва и не е нормално в Пловдив 2 стаен на турбозол да е 50-60 000 евра.

И аз така , както тебе, браво Киро хареса ми !

Здрвеи бат Киро, живи и здрави и ти и цяалото ти семеиство,,!!! Наскоро бях в къща за гости в елвнскияа балкан, там ме посрещна Иво вафлата от Търново, каза че се познавате от града..... Какво ти е мниението за него, доста се изказа за управлението на ГЕРБ, заграбили са му бизнеса... Поздрави от Плевен

Здрасти, бат Киро, наздраве. Събрали сме се приятели с гаджетата и гледаме лайфа. Много се радваме на обективната и адекватна оценка, която даваш на това пошло съвремие в което живеем. Въпросът ми е: Мислиш че с нашата порода и природа на българи особено, е възможно някога да се оправим. И втори въпрос мислиш ли че в днешния свят е възможно комунизма да царува в 1/3 от света.

Здравей бат Киро Путин за един ден излекува света от Ковид хаха,колко време мислиш че ще продължи Ковид цирка...поздрави от Поморие

Kire.Mislish li zaradi 4 amerikanski bazi Putin nqma da vlese v Bulgaria?

?

Костадин Костадинов готов ли е да поеме управлението на страната ни в това състояние

Бат Киро, според теб трябва ли всички "умници и експерти" които "лаят в момента срещу агресора Путин" и са си сложили флагче на Украйна на профила във фейсбук, да се запишат доброволци и да ходят да бранят Украйна.

Това за бензиностанцията с ракети е цитат от съветника на Обама, Кирил Петков просто го цитира, нали и двамата са от Харвард

Бат Кире и Веско здравейте и наздраве. Казвам се Росен и аз съм от Павел по точно родителите ми а аз пораснах там при баба и дядо . Та си мисля сега ако нашите политици бяха малко тарикати щяха да извлекат огромна полза от цялата ситуация. Сега е момента пак да даваме чушки и домати за петрол и газ и ще живнем. Бай тошо хич не беше глупав. Ти как мислиш?

Росен

Бат Киро чули адаша ти кви ги говори 😂

Бат Киро , как ще свърши според теб войната

Stoyan Rabadzhiev

Поздрави от Флорида. Продължавай все така Бат Киро. Има хора на които помагаш малко сме но си струва.

Поне Путин да ни докара по някоя хубава руския да обменим материал.

Бате Киро днес викам на една да я чукам, тя ми вика, че трябва да я заведа в Маринелата с шампанско и ягоди за да ми пусне. Това не е нормално

От простотия не ми се излиза нито по кафета нито по дискотеки вече, в кафетата балони и от прост по - прост, в дискотеките от дрогиран по - дрогиран, имах едно приятелче за Васил Левски вика евала ама да си ебе майката, какво ме интересува какво е направил та ме занимават ама иначе се радва на американците които пиели сироп със безалкохолно и се друсали

Здравейте, братя! Бай Киро, можеш ли да дадеш коментар за голямата прилика между Просто Киро и Боко Тиквата (Винету)?

В Чечня са се записали към 12000 доброволци ще ходят на Екскурзията

както събориха мавзолея така и със паметника ще направят

Ако Русия навлезе в България, Костадин ли ще е новия Медведев за България?

Наздраве: Кире говориш за прегръдки със братята руснаци. Добре звучи но как ще се утарвем от американския захват?

Здравейте Бат Киро и Веско, имам един въпрос малко извън темата, един приятел ми сподели, че е теглил 20 000 лева кредит и ги е вложил в криптовалути.. Какво мислиш за тази постъпка. Хем кредит, хем крипто...

Абе днес гледах едни кадри, които едва ли ще бъдат излъчени от някоя наша телевизия, но когато руснаците влезнаха в Киев, украинците им викат: Хайде бе хора...8 години ви чакаме! Що чак сега идвате?

Живи и здрави Бат Киро и Веско. Гледам из фейсбук сега, че Булсатком са спрели всички руски канали. Чул ли си за това?

Добар вечер бате Киро и Веско да те питам цял ден слушам и чета навсякъде че Путин бил се побаркал бил луд живял в друг свят бил новия Цезар и така нататака за мене това са глупости а ти

И в Германия медиите пищят на умряло " Путин е агресор", " Путин е агресор". Днес един колега немец ме пита какво мисля за Путин и аз му казах, че Путин не е агресор, а го предизвикаха. И той се замисли и ми каза, вярно е , Путин е мъж, а ние в ЕС сме пут..( женски полов орган).

Наздраве,бат Киро!Повечето неща са ясни,Американците печелятРуснаците печелят,/но се радвам тия боклуци да ги отстрелят малко/,..Европейците/и ние/,ще платим цената,въпросът ми е за Костадин/искам да му вярвам/,ама малко ми е мътен,... Наздраве Веско

Кире , нали каза ,че нямаше да има война между Русия и Украйна . Не се заяждам просто е мъжко да си признаеш като сгрешиш.

Здравейте бате Киро и Веско! На почти всички наши политици конфликта в Украйна им идва дюшеш, доста време ще се разтяга тази тема да се отклони някак си вниманието ни и хаоса в нашия двор във всяко едно отношение. Както каза днес във видеото : Какво ми пука за Украйна. Аз добавям само : Какво правим с тока, здравеопазването, образованието, доходите.. Пълна скръб.

… още нещо, ако имаше власт, би ли се отказал от НАТО и би ли потърсил съюз с Путин? Ако, отговорът е ДА, смятам, че е твърде възможно да бъдеш следващ управляващ!

Бат Киро, благодаря ти за съвета за земята, бях ти звънял за малкия че се каним да купим, но цени от 4500лв на декар е безумие. Абе навремето като почнахте имаше едни хюмнета Чубака, Джон Рамбо ала бала, какво стана с тях? 🤣

Бат Киро,наздраве,тук сме със колегата Емо в Сицилия,слушаме те с интерес и се учим от теб,жив и здрав бъди !

Добър вечер, бай Киро. Какво мислиш за протестите в Канада?

Бате Киро, моля кажи си мнението за златото. Беше споделил, че е скъпо сега. Сега става все по-скъпо. В каква ситуация може да му падне цената?

Красен

Здравейте! Как ще коментирате еврейския произход на Зеленаки? Не са ли най-голямото зло в света евреите и американците?

Здравейте Бате Киро и Веско искам да те питам какво ти е мнението за Българската Коледа.

ПЕТЪР Петров

Верно е тука у лондонското гетото е тотал трагедия и разкошна мизерия ! А между другото брат, какво ти лично мислиш за АЕЦ Белене, трябва ли да бъде построена?

Бате Киро, разкажи някоя случка с нашия общ приятел Николай от Павликени.

Бате Киро, ако играта загрубее и Русия нападне България, каква е вероятността да те викнат запас заедно с всички служили за страната ни и да се биете срещу руснаците?

Ракета за София за парламента ,само възраждане да не са там.

Здравейте банда едно нещо се чудя как ще се отрази конфликта в Украйна на България .... на първо четене желязото и газта отидоха в небесата от там какво следва .... интересен ми е твоя коментар

Krasio Velikov

Здравейте! Бат Киро, имам един сложен въпрос- как така цял свят знае, че руските танкове са на украинската граница а украинците сега се правят на учудени,че навлезли в тяхната територия? Толкова ли нямат бойна техника? Ние поне щяхме да извадим 20-30 танка все от някъде! днес от обяд гледам бтв кадри как ги нападат лошите руснаци, и никъде не чух или видях за свален самолет или унищожена някаква военна техника! За европейските лидери няма да говоря- всички налагат санкции и даже един глупак се изказа, да блокират банковите сметки на Путин!!! Като всички са толкова загрижени, защо не изпратиха самолети и танкове ами се надпреварват да налагат санкции?

Привет Кире и Веси, не чувам жената 😃. Аз нямам въпрос. Крайно е време е народа да осъзнае какви измислени съюзи са ЕС и НАТО. Нека Путин да дойде и в България. Поздрави от Ромпетрола

Във Англия Наричат Путин че е Като Хитлер🤣🤣😂

Искам да те попитам нещо и ако решиш ,че е много вън от темата може да не отговаряш. И аз като теб не съм набожен та искам да знам мнението ти как е възникнал живота, вярваш ли в еволюцията или ако не какво е твоето обяснение за възникването на хората и на живота изобщо

Здравейте, то е ясно че руснаци и американци са се наговорили, но няма ли пак Европа да плати сметките особенно централна и източна

Petar Ivanov

Здравейте привет от мен. Моят въпрос няма нищо общо по темата но е косвено свързан с хората. Така преди да попитам въпроса си искам да попитам бат Киро познаваш или Велчо Велев от Търново държи бая заведения и много други неща един 2 метра огромен човек мисля че държи чифлика в центъра и болярите и също познаваш ли зеленкови те живеят в Арбанаси и какво можеш да кажеш за тях какво мнението. Питам защото преди години работих на едно място не искам да казвам кое но там лично бях свидетел как Дъртия зеленков като разбра че Бойко Борисов може да дойде защото Велчо работи с него искаше да го го щава с гала вечеря бяха големи неща свински уши крака големи работи, но аз бях възмутен как един бизнесмен от 20 години може падне толкова ниско че да се потмазва и да може да лапне и той някоя цицка да сучи по някакъв начин. КАЗВАМ ТОВА ЗАЩОТО ТОВА ПОКАЗВА ЧЕ НЯМА БЕДНИ НЯМА БОГАТИ ,ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ХОРАТА СА ЖАЛКИ БОКЛУЦИ И СА ГОТОВИ НА ВСИЧКО САМО И САМО ДА ЛАПАТ ЗАТОВА ПОПИТАХ ЗА ТЕЗИ ЗАЩОТО ГО ВИДЯХ ОТ ВЪТРЕ.

Petya Petrova

Бат Кире респект и почитания ! Защо не ми излиза лайфа бе дееба седи ми забита страница хаха

Поздрави Кире и Веско. Против твоите препоръки съм на почивка в Истанбул. Елате да видите тука къде е ковида :д Жалко че тук не мога да сложа снимков материял за онези които още треперят, да видите по пазарите милиони хора тълпи гъз до гъз и никой не го ебе. Е има някакви "мерки" колкото да се каже . По молове искат сертификати ама и карта за фитнес да им покажеш па ще те пуснат. За цирка ясно, но според теб ще ядем ли дървото с газта и горивата ? Аз смятах че протестите на камионджиите в цял свят ще объркат доставките а те сега за Европа явно друга манджа готвят.

ivaylo tringov

Смяташ ли, че САЩ ще отговори по твърдо ? Питам защото , ако не отговорят стават за смях пред тъй наречените им съюзници.

Бат Киро , руската мечко хоро не играе. Лошото е ,че украиските военни ползват цивилните като щитове , не им позволяват да се евакуират от градовете. После ще плачат лицемерно ,че имало цивилни жертви . Байдън щял да накаже Русия като спре да следва Путин в туитър..Това е сериозно не е виц.

Kiril Delchev това ми е фейса седнал на един фонтан с очила прати съобшение да ти пратя скрийшота!

Kiril Delchev

Демокрацията е убита през 7Век преди Христос в Локри (Сега в Калабрия) та там са написали първите закони от един човек на име Цалойкос.

Мислех, че Боко е олицетворение на простотия, на Просто киро направо уби рибата! То бива неграмотност, но неговото е тотална. Да нямаш престава, каква е икономиката на една от великите сили.

Веско,въпроса ми е към теб! Защо видеа от пейтриън могат да се споделят в месинджър! Оня ден един ми вика прати някой клип да гледам,аз му казвам,не може,гой пробвай! Пробвах може,мисълта ми няко да не вземе да направи някоя мизерия.затова ти пиша!

Kiril Delchev

Киро какво мислиш за последното изказванена Костадин Костадинов ?

Бай Киро в Германия съм, тук като чуят за Русия и се насират ! Какво ти е мнението за западна Европа яко джендъри си падат ? Как мислиш, че ще реагират ?

Здравейте Господа какво ще кажете за изказването на Петков че Русия била бензиостанция със ракети?Наздраве

Добър вечер, бат Киро! САЩ показаха лицемерието си, след като осем години подклаждаха омраза към Русия в Украйна и си сложиха Зеленски за своя марионетка, и накрая когато се стигна до реални бойни десйтвия, почнаха със своите смехотворни санкции срещу Русия. А Русия от своя и Путин решиха да покажат силата на Русия във военно техническо и тактическо отношение, и са напълно в правото синда не искат Натовски бази толкова близо до себе си. Жалко е обаче, че в Украйна ще си отидат наистина невинни хора и, че в 21в. и то в Европа могат да се случат такива събития!

Бай Тошо

Бат Киро голям си, може ли да обясниш, защо се делим и отричаме от Руската федерация.

Здравейте Бат Киро и Веско! Според теб защо Путин не влезна в Украйна още 2014 година?

Здравей бат Киро? Според теб, още колко време ще изкара твоят адаш на поста министър прецедател в България? И още един въпрос, ще се смили ли Путин към Зеленаки, да го остави в затвора или ще го ликвидира?

Monika Trifonova

Мислиш ли, че България е в опасност?

Здравейте, бат Киро и Веско! Вчера гледам по новините някакви страшни сцени от Украйна как "много лошите" руснаци стрелят по жилищни сгради. Замислих се за какво му е на Путин да стреля по цивилни и си пуснах руската телевизия... Където казаха, че украинците публикуват предварително подготвени видеоклипове с бомбандирани жилищни сгради и уверяват, че руската армия не атакува цивилни граждани, а само унищожаване военна техника. Та информационното затъмнение при нас е сериозно. Приказват ни каквото трябва. И явно е свършило работа - във фейсбук в момента е пълно със сълзливи пожелания за Украйна... А за тоя нашичкия бензинджията не искам да го коментирам! Сега трябва да си подаде оставката! Наздраве, и приятна вечер!

И още нещо за Испания от Валенсия на юг всичко е руско, менютата по заведенията даже са на руски, табели на магазини и бизнеси са и на руско. Барселона пак руснаци. Ако спрат да дават и харчат пари една трета от Испания е умряла.

Valentin

Обаче си личи ,че жената я няма софрата не е хич богата😉😉

Стискам ви ръката на вас двамата. Преди време ви бях питал нещо не ми отговорихте с гледане на видеата ви си отговорих. БЛАГОДАРЯ ВИ. ПОКЛОН

Toni Iliev

къде е лайфа ?

Бат Киро мислиш ли че Путин може да ни погне заради нашите нагли управници

Никой не знае какви оражия има изкараха руската мечка и сега няма връщане аз три години съм живял в Русия и съм видял за какво става на въпрос и да знаеш че много носят на бой

Здравейте! Бате Киро какви настроения мислиш, че ще има на 3-ти март у нас? Ще се качат ли много хора на Шипка и ще отдадем ли благодарност на Русия или ще ги заплюем заради военният конфликт с Украйна?

Здравйете Баце Кире и Веско! Нямам въпроси но искам да направя коментар за Американците - те само бомбардират цивилни, жилища, училища, храмове и болници. Американците почти никога не са печелили война. Войниците им с както се вика - “пушечно месо” които се ползват да вършат действията на кукловодите. Сега в момента рекламите на армията в Щатите са анимационни филмчета с джендъри и 2 майки и дъщери. Смях, трагедия, и пумия. Поздрави от Маями!

Добър вечер боляри! Поздрави от Варна и наздраве! Бат Киро и ти като политиците само обещаваш. Обеща да преговаряха с леля Диди за кулинарна рубрика, да учи булките да готвят! Като ви гледам, даже не сте й казали даже. Наздраве и бъдете здрави юнаци

Какво ще се случи ако се възроди СССР отново. Не можем да го считаме за невъзможно да се случи понеже през историята са се случвали много неща.които никой не е очаквал, особено през последните 3 години, та в такъв смисъл как виждаш позицията на България ако СССР се възроди? Поздрави!

Поздрави от Ловеч. Ще си я делнат тази и без това непризната република и това е. Въпреки че не ми допада много как се случват нещата, Русия си брани народа и интереса, а медиите раздуват глупости. Аз нямам въпроси към екипа, защото знам вашата позиция по темата и мисля, че бате Киро е прав и по този тема. Живи и здрави!

Здравейте и наздраве от Испания. Мисля че Путин даже и много ги изтрая тия продажници. Сега ще го набие анално и влагално на запада - газта за ден скочи с 15 процента, тока и бензина с 10 поне тука в Испания. А на другите западняци лесно ще им спре кранчето на газа и петрола и са умрели.

Valentin

какво мислиш за коментара на Кирил Петков , че Русия е бёнзиностанция с ракети

Много ме дразни ,че когато Русия напада Украйна се веят знамена ,наричат го окупатори,пеят тъжни песни,а когато САЩ избиваха брутално маса народ било "демокрация "....

В.П.

Здравей бат Киро. Моя въпрос е кратък. Голямото дърво, което ще яде целия свят покрай корона кризата, в крайна сметка, България ще мине ли между капките?

Димитър Димитров

2014г като горяха живи хора в Одеса всички фенове на "демокрацията" мълчаха като ...упета. Сега големи поборници за "свобода". Играта стана на много високи залози вече. Китай е с Русия. Германия и Италия се снишават. Макарона също.. Само Джонсънчето подскача

Rosen

Тази пропаганда западна трудно се бута затова и Путин ги стресна малко,а пък към по големи действия пристъпи да не говорим политическите мишки европейски къде ще се крият

Здравейте банда и наздраве. Няколко думи за интервюто на Цанов с Тодор Живков? Хареса ли ти?

Добър вечер, Бат Киро и Веско. Нямам въпроси, искам само да поздравиш един много близък приятел,който в трудни моменти винаги е до мен (Валентин от Пловдив),защото както казваш и ти истинските хора и приятели са малко,а в тези трудни дни най-имаме нужда от тях! Сега те гледаме и пием по бира!Живи и здрави само напред и наздраве! :)

Чакаме те с нетърпение ! Споделяме убежденията ти и наздраве!

Krasi Hristova

Мислиш ли, че има абсолютно равенство между начина на отразяване на трагедията с изгорелия автобус и Украйна. Стремеж към показване на драма и изродени подробности, вместо отразяване на някакъв анализ на причините - истинските причини.

Те го казаха, в момента в който Путин нападна Украйна, САЩ,ЕС, УК, са купили за 1 милярд газ/нефт/и други суровини, а правят санкции

Здравейте не ви чуваме и не зарежда

ВЕСКО ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО! За съжаление Сатанистите = Глобалисти искат войната и притиснаха Путин да започне СПАСИТЕЛНА операция за братята си по кръв и вяра от Донецк и Луганск ! Схемата е проста! Обявяването на извънредна военна ситуация по света ще доведе евакуация в лагери и насилствена ваксинация, докато не изтрепат всичко живо и останат малко мутанти за гавра и резервни части за Новите Богове на Трансхуманизма! Плановете за евакуация, на населението , отвеждането на децата от семействата и разделяне на роднините е част от официалната кампания , която тече по целия свят! Да не забравяме че Путин беше един от първите доброволци в ТВ Шоуто ПЛАНДЕМИЯ и е дете на Ротшилдовата люлка за световни лидери към Световения Икономически Форум на безполовия му председател Клаус Шваб ! Чичо Киро всико се прави за промяна на човешката генеика, темата е много дълга и сложна. Само крайния на веригата си мисли, че всичко се прави за пари.

Бате Киро Наздраве🍺🍻🍻. Мислиш ли Че Русия Ще превземе и Европа.

Русия призна отцепилите се региони и има сделка за защита на руския народ там. Русия не иска Украйна. . . . Украйна е в несъстоятелност. Пълно е с нео-нацисти, . . . Води се пропагандна война. . . но няма да има стрелба война "за" територия Украйна. Градовете падат с бял флаг всеки час, толкова много територия е изгубена от Украйна от тази сутрин, с непрекъснати експлозии и Киев вече е обграден. Поправете ме, ако греша.

ами всеки като ще си взима неговото България защо не си вземе Македония?

Как така според теб сериалът Коби рязко изчезна,заменен от руско-украински такъв,но продупчените Коби фенове продължават да чакат завръщането в ефир?

Бат Киро какво ти е мнението за поруганите паметници на съветската армия,кой според теб седи зад тези неща?Дали са платени копелдаци или сме вече за боклука като нация.Поздрави и бъдете здрави

Трайчо Трайков и други боклуци ще махат паметника на Съветската армия, вече са го гласували боклуците! Как да ги спрем !? Какво мислиш по въпроса.

Живи и здрави бат' Киро и Веско! Путин не съм му голям фен, но едно не може да му се отрече - не му дреме от никой и нищо. Гледа си интересите и толкове. Кога и нашите клошари в парламента така?

Metodi Tzvetkov

Здравейте Киро, прав сте че всичко си е договорки и въпрос на много пари. За мен целта е да си оправят сметките и финансовата политика. С пандемията не им се върза много и сега им трябваше конфликт. Но предполагам, че след тази ситуация, особено есента отново ще врътнат ковида в някакъв вариант. Бие как мислите?

Стела Николова

Здравей бат Киро и наздраве. 1. Като гледам реакциите на тъпунгерите по телевизиите маи все повече харесвам костадин. 2. Относно украйна аз предлагам да пратим един батальон в състав кирчо и кокорчо от хаавърд, соломончо паси, елена поптодорова, която краде кремчета, и люпчо и роузито. 2. Този въпрос е малко извън темата ама да те питам какво мислиш за швейцарския франк като валута. Имам една известна сума и се чудя дали да я държа във франкове, евро или долари. Благодаря и лека вечер от мен!

Какъв трябва да бъде правилния ход на България ?

Добър вечер на екипа. Тази битка в Украйна много ми напомня на тази от 2014 година. Тогава пак медиите говореха само за това. Сега аз забелязах, че тези които си мислят, че ще стане трета световна или битка между САЩ и Русия са същите, които се страхуваха от кобито през март 2020. Постоянно слушах вчера и днес как Путин бил психо, не е добре с главата и така нататък. И ме гледат като говеда като ги питам, коя друга страна е нападната за послудните 20 години и колко страни напднаха САЩ през това време- Либия, Ирак, Афганистан и Сирия която остана благодарение на Путин. За УКрайна вече храната е двойно по-скъпа и всички стоки ще се повишават в пъти. Според мен най-много Русия да си вземе Крим и още малко от територията на Украйна и всичко до 3 седмици ще затихне или просто ще спре да се споменава и ще се забрави, както ръкопляскането преди 2 години или Илчовски с уж разкритията

Здравейте Бат Киро и Веско живи и здрави да сте. Супер радвам се много че има пак лайф.Въпросът ми е имали начин България и Украйна да се обединят с Русия и да бъдем като един съюз заедно.Да работим сферата на туризма Армия да имаме Казармата също Икономически растеж Възможно ли е да стане това един ден Ти как мислиш Благодаря предварително На Здраве 🍻🍻🍻🍺🍺🍺

Petar Dimitrov

Наздраве

Бате киро, намерил съм си супер жена, та реших да ти се похваля! Тренираме кросфит, истински тренировки. обицха децата, истинска домакиня. Късметлия съм

Добър вечер началник тук в Англия искараха Путин звяр 😀

S.А

Здравейте, не мислите ли че на Путин му писна да му се зъбят разни дъдки лелки гейчета и тем подобни индивиди, просто реши лекичко да ги понапикае. Жалко че ще страдат невинни хора, но на война като на война

Petar Ivanov

бат Киро поздрави от Германия, наздраве, тук са се насрали от чичо Путин, кажи за запада..

Бате Кире, знам че лайфа е на сериозна тема, но да разчупя малко леда, какво да правим с жените? Тези гъски дето ги коментираше онзи ден, такива са всичките вече на всякъде. Не стават за нищо ма па и не можем да го караме на лъсни бастун цял живот. Давай съвети че мамата си е ебало. Наздраве

и Наздраве

Добър вечер на бат Киро, Веско и семейства. Бат Киро как виждаш България в близките години. Имаме ли шанс най накрая да заживеем с добри доходи, без голяма корупция, честно и достойно да се наричаме българи, да не ни се подиграват в очите. Наздраве и от мен.

Привет бате Киро,дамата и Веско. Живи и здрави и все така да правите видеа и да говорите истината. Още ли те мъчи този кръст. Дано да се оправиш и да сте живи и здрави всичките.

Добър вечер Бат Киро. Първо плашиха хората с терористи, после корона,след това талибани, сега с Русия. Какво ли ще е следващото, с което ще плашат хората? Ако имахме държавници можеше да спечелим много от ситуацията. Според мен трябва да приберем тези 250хил. българи, малко да по напълнят селата. Малко да разведрим ситуацията, щом в кренвиршката има кренвирш, какво има в курмабията ? Послепис: госпожата ми по физика е първа братовчедка на доц. Мангъров .

Добър вечер

Здравейте бат Киро и Веско. Ще разкажеш ли малко за Жан-Виденовата зима.

Кире тук в Лондон Путин го искараха животно,

Киро наборе брейк, ти приятелю си антипод на онова просто киро !

Добър вечер бат Киро и Веско. Цирка е ясен даже пуканки си взех. Май му се вижда края на адаша ти и ония ококорения. Какво мислиш? И какво мислиш за увеличаването на данъчната основа от 1ви Април?

Богомил Костов

И още един въпрос, днес видях колаж на статии от различни държави, включително и нашата, във които се пише че ограниченията за ваксинация и сертификат вече отпадат и нямат значение, значи ли това че приключихме със фаза едно и сега преминаваме към следващата?

До къде мислиш,че ще стигне Путин, кога ще спре войната?

Гледах новините по Нова,ей голямо търсене на сензация,питат украинците какво мислят,те му викат не ви вярваме на вас журналистите….До седмица всичко свършва,артиста Зеленски не му се вярва каква постановка му врътнаха

Наборе, мислиш ли, че Путин играе пак игра с Байдън, както играят заедно за ковид? В смисъл, че и това в Украйна е игра на световното задкулисие?

Какво мислиш за Fyre, Киро Скалата и Пасков?Иначе Украйна е толкова велика страна като Македония пхахаха Наздраве от Стара Загора:)

Здравейте и наздраве от Пишмана. Бат Киро, нашия хубавец от Харвард дали ще продължава да си играе с огъня докато не запали всички ни? Дочух също,че някои от наборите, които са служили преди са били привикани отново. Поздрави

Като цяло съм съгласен, че НАТО и Щатите налагат на сила демокрация, но не мисля, че войната е опция. Ако всеки тръгне да заплашва с ядрени бомби, по-добре да ги пускат и се свършва тая мъка по целия свят. Ти на какво мнение си за ядрените оръжия?

Поздрав!

Здравейте! Каква роля може евентуално да изиграят американските бази на територията на България?

Добър вечер Бай Киро, Веско и булката! Имам два въпроса: Как е възможно след всичката тази показност говедата да не се осъзнават? По-очевидно от това - няма как да бъде, че Русия и Америка са заедно. Тези санкции, ще избият от цената на газта, бълха ги ухапала.... Бай Киро, не спираш да познаваш! Сега се вайкат тука, че и нас щал да напада... тотални олигофрени, то, май е по-хубаво да ни нападне, както ти казваш! Същественият ми въпрос: Къде е корона вирусът през псоледните дни??? Приятна вечер!

Ивайло Александров

https://c.tenor.com/tM6k0uSdvhsAAAAd/chorizombi-rabbie.gif

Здрасти бат Киро, ще кажа само едно - ако четеш между редовете от далече си личи че и това е поредния цирк. Живея в щатите и както всеки ден ти промиват мозъка с короната по телевизията, да видиш сега как от нищото вече ковид не е опасен😂Бъдете здрави!

Каква според вас е крайната цел???

Бат Киро истински се посмях как иронизираш нашите педали, по гол гъз санкции ше налагат и ще тръгвали заедно, представяш ли си каква наглост и олигофрения. Много добре каза за ковида, единия цирк е заменен с друг, но за будните хора прозира. Живи и здрави, само напред, педалите ще бъдат сложени на мястото си и най-лошото е, че обикновени хора страдат, заради малоумници. Наздраве!

Здравейте, съмишленици ! Според теб, Бате Киро, кукловодите могат ли да въздействат пряко върху Путин?

Манол Тончев

Чест и уважение

Добър вечер

Здравейте Киро,Веско и госпожа Кирилова!Мисля си че това което се случва в Украйна е планувано продължение на ефекта от болеста. То ще срине световната икономика. Наздраве!

Дано този път сме към Русия! Според бат Киро ще прерастне ли в световна война?

Добър вечер бате Киро Какво ще кажеш какъв съвет ще дадеш на своите зрители по темата Украйна и Русия.

Bulgaristanlı Türk

Здравейте адаш и Веско! Как мислите, дали няма и нас да предадат европейците и Нато, ако сме в същата ситуация? Също така, дали не е баш началото на финансовата криза тази уж война? Мнохо удобно - Русия си взима нейното, Америка си заздравява долара, а борсите се сриват...

Ще продължи ли Русия своя ход към Румъния за да стигне и до България? Имаме нужда да бъдем освободени за трети път.

Ако Путин беше пред теб какво щеше да му кажеш ? Лично аз подкрепям действията му!

Поздрави и благодарности Киро и Веско, наздраве!


More Creators