DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


И НИЕ СМЕ В УКРАЙНА!

Коментарът ми към 2 март 2022 за ситуацията в Украйна! 

И НИЕ СМЕ В УКРАЙНА!

Comments

недЕволство?!? Баси тъпото бтв, там ги събират с конкурс.

Bravo

Браво на Киро и Веско ,👍

Ще ни вкарат във война с нашите руски братя, и те ще се покрият

Жив и здрав, Веско да е жив здрав също, а Радев се е продал на Америка и той организира Пп и Кирил Петков, а сега го праща него на Шипка, а страхливецът Радев се покри!

Жив и здрав бате Киро!

Да си жив и здрав,истината куме в очите

Разбира се, че са украински ефекти. Сами си обстрелват държавата, както си и палят хората живи! https://youtu.be/yVlQ5obBsGE

Абсолютно съм съгласен с Киро, че са възпитали децата си да целуват задници - я вижте как хубаво Киро целува задника на Путин. Даже се съмнява, че има война. Всичко е специални ефекти, направени от Украйна. Имам чувството, че ако Киро види руснак, ще му направи свирка. И не съм чул руски президент да обиди България, но съм чул руската посланичка да обижда България. Или за нея може щото е рускиня.

Благодаря за видеото Бат Киро и Веско живи и здрави да сте

Petar Dimitrov

Аз срещу Братска Русия нема да воюувам

Petar Dimitrov

bat kiro dobre che oshte ima hora kato tebe i te gledam i se ucha ot tebe kak da sme istinsli maje. inache ako gledam samo medii maka mi stava mnogo laja boli me za balgaria dedovcite mi sa se bili za nashta svoboda a sega balgaria e pod amerikansko robstvo jalno mie no blagodarq ti zaradi hora kato tebe se nahasvam i imam nqkva nadejda edin den dase varna sas semeistvoto si

Сега ще изгледам последние 2 видеа, че нямаше време. Искам само да кажа, че "дивият капитализъм", старият начин на правене на бизнес, бандитският начин... вече почна. Пред очите ми. Сега те разбрах напълно какво се опитваш да кажеш. До сега гледах просто за забавление..

Dimitar Georgiev

Браво, Кире! На 33г съм и само от няколко години с много помощ от твоите видеа се осъзнах и застанах на правилната страна на нещата! Обичам ви

Silviya Ivanova

Всичко върви по сценарий.Жалкото от цялата ситуациа,че страдат невинни хора.Всичко е въпрос на интереси и политика.Българина само знае да плямпа когато е на маса и после да чака някой да дойде да го оправи.Докато ,не се промени мисленето на хората няма оправия.Дано се спре тази лудост,че единственото което постигат е да настройват хората едни срещу други.Кой според вас стои зад Путин?

Vladimir

LOL

Кире трябваше да хвърлиш две три пиратки от по мощните и 1-2 димки с амониева селитра да имитираш все едно си в Украйна

Jetlee Ian

Да организира протест в поддръжка на Руснаците, като Сърбите.

Благодаря бат Киро, мо моля мнението то кой първоначално забърка тази каша, не случайно е изказването на Китай с този риторичен въпрос вчера, не са ли в основата Бащата и сина за тази каша , ето и скандалният филм тука "Как Баща и син ограбиха Украйна" https://skafeto.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/svjat/%D0%B1%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D1%8A%D0%BD-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0-2/166216/

Krasimir Manolov

Костадин Костадинов да взима да организира протест в следващите 2-3 дни, че военната операция е на път да приключи, а ние сме най-тъпите путки с просто киро и неговата евро-гъвкаво-полова политика, нека се види колко от народа сме "русофили" и колко са "русофоби"!

Не знам какво да кажа. Правилно говориш, но за голямо съжаление повечето хора не виждат. Ние до голяма степен приличаме и на украинските националисти по отношение на Русия, а срещу Турция само тя би ни защитила. И Харрвард такова лай*но изсра в последните дни,че чак ме е срам от приятелите ми от Русия к Украйна. Русия няма нужда да ни обявява война. Стига да ни спре ресурсите за месец и сме живи умряли. Спре ли движението по улиците и доставките в магазините, някои хора ще си сготвят и кучатата. Хубаво е като си политик да премисляш и тези варианти преди да лаеш. Най-хубавата е позиция е неутралитет. Абе кажи, че осъждаш войната, че скърбиш, че два братски народа, освободили ни се бият, предложи им среща във Варна...но не говори глупости и не санкционирай бе. Всяко следващо правителство от малоумно по-малоумна!

Яни Мазов

Бат Киро гледам всички твой видеа и казваш само истината! Евалата ,че има хора като теб и Веско , иска ми се в утрешното видео да кажеш нещо за спекулата с цените на горивата. Защо вдигат цените като нито петрола е скочил кой знае колко нито има проблем с доставките за България? Пак хората го онасят ,но плачевното е ,че вместо да се вдигнем на бунт се редят идиотите по бензиностанциите на опашки да зареждат???

Днеска отивам на Шипка . През годините не съм ходил всяка година но днес ще отида . Не може тия да махнат 3-ти март . Тия хора са ни освободили от Турция , от фашистите . Това че имаме държава България го дължим на Русаците . Слушал съм истории от втората световна война от дядо ми , да е жив и здрав на 91 е , Имаме бюст на Сталин на село в къщата . Тези щели да ме мобилизират Единствено ще изляза да се бия ако влязат Турците . Тогава ще изляза с кеф да очистя някой фес . Но с братушките няма как да се бия човек . Дал съм клетва на времето и сигурно ще ме викат . Ще си припомня калашника , но това не е моята война Според мен в сегашната ситуация трябва да сме по ниски от тревата . Ако дойдат някакви украински бежанци да се спасяват в България , това е добре за нас . Трябва да ги асимилираме и да останат и да бачкат тук . И без това сме малко . Но като цяло , държавата не върви на добре . Не се мисли за суверенитет , да произвеждаме Да сме самостоятелни , без значение къде и в какво членуваме Управляват ни подлоги .

Прав си бат Киро. Коронната ще ни се види песен. От утре всички сме занулени!

Много вярно

Вече е така в чужбина. Да те е срам да си българин

Стефан

Бат Кире !!!

Ти си най-големия!

Виждаме го, но нищо не можем да направим. Сами сме си виновни че избрахме сегашното правителство.

Xan Dragonhand

Турция отдавна го направи,като си присвои половин Кипър от Гърция,а и двете са в НАТО.

Точно така е

Притеснително е да,няма да ходиш да се биеш много сме.Немога да си дам живота за джендъри.За какъв искат да ме мислят да ме съдят да ме разстрелят.Просто не мога,ако се озова на фронта.Се предавам не от страх,просто не мога да дигна ръка.На човек които идва да ме освободи.Ще има обрат,стоите и гледаите. Киро колко и да те дразнят Попски и религиозни пророчества. Ако имаш време и желание https://prophecies.pc-freak.net/ хвърли едно око тук да си потвърдиш думите,и да знаеш точно какво иде,от доста години ги следя нито една дума не е избегнала, за съжаление.Турция за съжаление идва,и Русия идва. Атома ще се включи,бомба ако е зле.Но Атомна централа още по-зле. Едното има до 3кг уран другото има тонове.Едното се разкарва за кратък период става поносимо,другото не.БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ.

X Xx

браво

Факти.

Hristo Zlatkov

Наближава времето, когато ще е срам да си българин, Харвардите лесно ще се измъкнат, ние да му мислим😢😢😢😢😢

Ми то нали баща му се е измъкнал като плъх. Работил като таксиджия. От такова семе какво очакваш?

Срам и позор за България 🇧🇬 Тезе Предатели политиците са за разстрел Мнго съм ядосан 😡 от Киро - харварда пълен смешник и долен Предател, Бат Киро следя те от началото преди 5 години Винаги си казвал Истината и винаги те давам за пример Аз съм бил в казармата и помня какво беше през 90те години, бях на 7години когато комунизма падна и Държавата почна да потъва преди всичко беше красива, хората весели, строят къщи, коли чисто нови, Помня всичко Благодаря ви на Теб и Веско Давайте на пред и на горе

Кире ако трябва да отидем да поднесем цветя на паметника на Пирогов в с. Павел

НИКОЛАЙ НИКОЛОВ

Няма да дойдат, там изобщо не са настроени про-български. Почетете из руски форуми и ще видите какво им е мнението за нас. Няма и да го забравят.

Те руснаците да дойдат тука , тогава ще стане интересно. Повечето хора не знаят , но дори и малката ни смешна армия в момента е на 70-80% про руска. Цивилното население също на 70-80% про руско . Може пак , като освободители да ги посрещнем не се знае.

Иронията е, че в България влиза на 9.9.44 3-ти УКРАИНСКИ фронт на който е и паметника който постоянно поругават! Те от къде да знаят?!?

Вчера гледах видео от Европейския парламент в,което Зеленски се включи на живо,при което всички в залата,която беше пълна,се изправиха на крака и ръкопляскаха поне 5 минути.По късно през деня,гледах отново видео от Европарламента на,което на живо се включи Сергей Лавров и някои от депутатите се обърнаха с гръб,а други напуснаха залата.В тези две видеа видях хора,които ръкопляскаха на тиранията и обърнаха гръб на справедливостта.

Аааааа за прашките не си прав,тез с ноктите и лакове и кво ли още не те си ходят с прашки.

Адски си прав и аз мога да допълня нещо. Както Левски е бил предаден от поп Кръстьо (от своите) така и правителството предава народа си и с всички сили се опитва да го изпрати на бесилото!

Когато Америка бомбардира Сърбия, Виетнам, Ирак, Либия, Сирия, Афганистан, пусна атомна бомба над Япония, беше Нормално. А когато Русия с най-слабите си военни части влезе в Украйна е безумие. Руснаците ако искаха досега да са изравнили Украйна със земята.

Не може да продължава така ХОРАААА, дайте да се съберем и не с мирни протести, а да ги изкараме и да ги избесим тея боклуци....

Yordan Yordanov

Забрави! Като бях малък се чудех как може тоя народ от 1300 години история да е 750 под чуждо робство. Като пораснах разбрах защо.

Zhivko_Y

Всичко е било дробре планирано от ЦРУ, медийната атака е подобна на тази за ковито и е била подготвяна не от вчера. Никой не предава от място, ползват само украински източници, фалшиви кадри масово, пълна дезинфомация.

Zhivko_Y

За всеки има компромат и никой гък не казва. Ако някой все пак се разприказва, бива сатанизиран на момента от продажните медии. Аз не виждам изход от ситуацията с демократични методи. Нашата съдба е ясна, до 10-20 години изчезваме като държава и нация, освен ако не стане някакво световно сътресение и светът не поеме по друг курс...

И аз не виждам друг шанс за истинска промяна, освен всички да застанем за единствените, които показват загриженост за народа и България.

Да подкрепяме Вьзраждане през следващите 10 години, щото иначе сме загубени, а такива като Хаджигенов са за бесилото! !!!!

Това е самата реалност за съжаление Бате Киро но Българите винаги са били предатели аз имам същото мислене като теб

Толкова много истина ...браво бати Киро:)

Не ми се говори. Ситуацията ескалира по-бързо отколкото предполагах.

Ivaylo Wolf

Чудно ми е, наистина ли няма сили в държавата които да коригират целия политически курс. Голям процент от експертите по сигурност, геополитика и разузнаване са съветски възпитаници, генералитета също, би трябвало да са наясно в какъв кошмар ни забъркват управляващите. Другият вариант е наистина играта да е предварително уговорена и ние да сме вече пожертвани.

Ако не се вдигнем сега и не ги свалим тези предатели, за жалост България ще изчезне от картата. Часовника тиктака...


More Creators