DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗАЩО СЪМ ЗА ЕВРОТО?

Кое ще е по-добре за нас - ЛЕВ или ЕВРО?

ЗАЩО СЪМ ЗА ЕВРОТО?

Comments

Бат Киро, Веско, относно това че ти си за еврото - изгледай това видео ... ако не знаеш кой е човека - създателя на БФБ .... приятно гледане https://www.youtube.com/watch?v=CUUpC6P0Cqg

https://www.youtube.com/watch?v=j0f_pNaNp6U


More Creators