DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


АНДРЮ ТЕЙТ Е ПО-ГЛУПАВ ОТ МЕН...

Какво да правите, ако имате много пари...

АНДРЮ ТЕЙТ Е ПО-ГЛУПАВ ОТ МЕН...

Comments

Абсолютни глупости говориш незапознат си!! Не се излагай! Андрю не веднъж е казал че не го прави за пари целта е съвсем друга! Ти защо правиш видеа а не си караш живота а?? Просто той световно известен затова го удариха ако и ти имаше толкова последователи щяха и теб да ударят. Така че айде стига глупости

и аз така си мисля, даже мисля,че работи с "матрицата" както той я нарича. Досещаме се какво прави в Румъния, кой ли му го е позволил... Може и да се е самозаключил, а може и обаче да е ядосал "шефовете"...

Истинските богаташи никъде по света не парадират с парите си, селяндурите и първенютата са друго нещо, но си плащат за гяволъка си.

Бат Киро ти си българския Андрю Тейт 🤣 (базикам се).

Промити и изгнили мозъци няма оправяне от там само може да падне по-надолу към по-лошо.

Благодаря! Живко , здравей! Не мисля , че Йордан го прави нарочно. Да, тук си прав , че няма нищо общо с темата, но ако видиш колко хора са с промити мозъци , ще се хванеш за главата. Днес една майка, ама не от бедните като мен, а от тези омъжени за богати чичковци се опитваше да ме агитира колко съм проста и безотговорна задето не съм боцната….И как благодарение на тях отговорните Ковидът видиш ли бил изчезнал….

Sonya Barbosa

Отново ме радваш бе, Киреее! И аз минах през "Пази Боже сляпо да прогледа" Явно, че живота е единственият учител.

The Rose of Winds Corp

Да. Брейк поучително Видео...но, само за умните.! Темата за това колко имаш или дали изобщо Имаш е строго лична ...в някои Държави Даже не е е Семейна....какво да коментирам тоя Селски наивен Палячо...но,може би е някакъв Сценарий или скалъпено Алиби...те си знаят..🙄😁

Marieta Tsoneva

Бай ти Киро го боли шнорхела какво се пише в коментарите. Стига му да има ученици дето без него са обречени ;)

Приятелю, обикновенно давам тема за размисъл. А сравнението ти с чук-чук на един от най-достоверните сайтове е банално... Бат Киро.. Тук верно е пълно със шушумиги..

Стига сте цитирали сайтове от рода на "Строго секретно", "Шок", "чук-чук"... И какво общо има тая простотия с темата на клипа?

Zhivko_Y

Ай стига бе

‼️Британски онколог предупреждава за бързо развиващи се ракови заболявания след ваксинацията срещу Covid – „Имам достатъчно опит, за да знам, че това не е случайно“ Д-р Ангъс Далглиш, известен онколог, практикуващ в Обединеното кралство, наскоро написа отворено писмо до главния редактор на медицинското списание The BMJ, призовавайки списанието вредните ефекти от инжектирането на Covid да бъдат „излъчени и обсъдени незабавно“ , тъй като ракът и други болести бързо прогресират сред хората с бустери. Д-р Далглиш е професор по онкология в St George's, Лондонски университет. Писмото му до д-р Камран Абаси, главен редактор на BMJ, беше написано в подкрепа на молбата на колега към д-р Абаси BMJ да направи валидното информирано съгласие за ваксинация срещу Covid приоритетна тема. Писмото на проф. Далглиш: Уважаеми Камран Абаси, Covid вече не се нуждае от програма за ваксини, като се има предвид, че средната възраст на смърт от Covid в Обединеното кралство е 82 години, а от всички други причини е 81 години и намалява. Връзката със съсиреци, миокардит, инфаркти и инсулти вече е добре приета, както и връзката с миелит и невропатия. (Предвидихме тези странични ефекти в нашата статия за QRBD от юни 2020 г. Sorensen et al. 2020 , тъй като бластният анализ разкри 79% хомологии с човешки епитопи, особено PF4 и миелин.) Сега обаче има още една причина да спрем всички програми за ваксини. Като практикуващ онколог виждам как хора със заболяване бързо се влошават, след като са били принудени да имат бустер, обикновено за да могат да пътуват. Дори в рамките на моите лични контакти виждам заболяване, базирано на В клетки след бустерите. Те описват, че са се чувствали явно неразположени няколко дни до седмици след бустера – един развива левкемия, двама колеги неходжкинов лимфом и стар приятел, който се е чувствал сякаш е имал дълъг Covid, откакто е получил бустера си и който, след като е получил тежко костно заболяване , е диагностициран с множество метастази от рядко В-клетъчно заболяване. Имам достатъчно опит, за да знам, че това не са случайните анекдоти, както мнозина предполагат, особено след като същият модел се наблюдава в Германия, Австралия и САЩ. Докладите за вродена имунна супресия след иРНК в продължение на няколко седмици са логични, тъй като всички тези пациенти до момента имат меланом или В-клетъчни ракови заболявания, които са много податливи на имунен контрол – и това е преди докладите за супресорна генна супресия от иРНК в лабораторията експерименти. Това трябва да се излъчи и обсъди незабавно. Angus Dalgleish MD FRACP FRCP FRCPath FMedSci https://expose-news.com/2022/12/05/uk-oncologist-warns-of-cancers-post-vax/ @BGmilitary

https://prnt.sc/vvJJ8ZXaYZuy https://www.usinflationcalculator.com/

Страшна аудитория 😁🤦‍♂️

Кристианчо , за тебе разбрах 2 неща-първото е ,че си си се родил безгрешен(възрастта за тебе няма значение) а второто ,е че ако си имал 330 хил. преди 30 -тина години си можел без да рискуваш да осигуриш и правнуците си .Или нещо пак не съм разбрал?

бат Киро, не знам дали четете коментарите с Веско, ама тъй като гледам бая пада нивото на абонатите в Patreon. Ти им обясняваш да си налягат парцалите и да не показват колко пари имат ... а те спорят и се карат за някакви пълни глупости в коментарите ... Дали били негови парите ... кой бил по-тъп - направо ще ме уморят

Vasil

Какви тарикати са програмистите?Взимат добри пари за тежка работа ,иди ти стани програмист да видиш колко е лесно.И 330 000 долара преди 30 години са в пъти повече отколкото сега и това го знае всеки малко по-умен от пейка,но явно не и ти.

В.П.

А не се ли замисляте че може всичко да е Фейк.... И той да се е "самозаключил" за пунта мара както се казва и за реклама. Да си вдигне още повече "акциите"? С толкова пари в Румъния може да си направиш каквото искаш.... Като се казва? Сега ще излезе и ще каже ... Победих матрицата 😎

VINCE Angel

Като е ясно тогава какво лаеш? Въобще четеш ли или през просото само дращиш? Какво намесваш годините и възрастта … Ако си тъп, че си пръснал каквото си изкарал не в опити да го умножиш (дори няма значение как стига да не е хазарт) или запазиш, или поне заделиш нещо повече настрани, а в пилеене за надценени боклуци и показност като на Андрюто, с който бат ти Киро се сравнява на младини - да, тъп е всеки, който го прави това, без значние възрастта! И не си ти патката, която ще ми казва какво да правя! Не знам защо си мислиш, че не знам колко е лесно да се харчат пари, и наистина съм любопитен да разбера какво те кара да мислиш така. Кого и за какво си тръгнала да назидаваш? Къде и как ги правиш тези изводи след като нито ме познаваш, нито с какво се занимавам, нито ми знаеш парите, нито какво мога, нито нищо, че ще ми даваш наклон какво да коментирам …

330 хил. $ преди 30 г не са 6-7 млн. сега. Това е ясно .Ти не се прави на много хитър папагал. А който е искал и за половин година е можел да ги загуби ,а не за 2,3 или 5 години. Не е толкова сложно ,и на много хора се е случвало без да са прости. После пак са се възстановявали и т.н. . Ти като човек свикнал да си получава заплатката това не можеш да го разбереш. Не ти го и пожелавам. Но да правиш извод ,че човек на 26 години ,ако фалира е много тъп ,не говори добре за теб. Изказвай се по-добре по теми свързани със средната работна заплата, наемния труд и какви тарикати са програмистите.


More Creators