DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЩЕ НИ ЗАТВАРЯТ ЛИ ОТНОВО?

Завръща ли се Ковид и ще ни затворят ли отново?

ЩЕ НИ ЗАТВАРЯТ ЛИ ОТНОВО?

Comments

Хубаво говориш, Но за Костадинов не съм съгласен с теб и за тази позиция "аз съм хитър ама няма да гласувам". Благодарение на Костадинов аз не съм ваксиниран и съм горд с позицията си да не се дамгосам със стадната манипулация която беше полу задължителна. Костадинов беше единственият политик против Задължението да се ваксинираш насилствено, затова аз го подкрепям. А за това че не бил вкарал никого във затвора, може да го съдиш след като гласуваш за партията му и той получи власт да го направи докато не управлява възраждане не може да ги виним че не биле ни "оправили".

Кире позна! Пак мислят да ни затварят. Кунчев е коментирал нещо!

Yordan Atanasov

ФАКТ - Костадинов не струва жалко,че те подведе и му се върза

Filip

Хем си прав, хем не си! Реално в България се набодоха незадоволително за кукловодите малко хора. Имаше протести и в Италия и в Германия и в Канада и в Румъния и у нас. 90% от хората които познавам не го направиха. Част от тях си купиха сертификати, включително и аз. Но преди да се появи тази възможност много се кефех на празните магазини и кафенета. Не разчитам на спасители, но когато съпротивата е групова е по-лесно. Пландемията за мен имаше събуждаш ефект. Изживях думите :"Който жертва свободата си заради сигурност рано или късно губи и двете ".

О, да! И сега като им напомниш, се правят на недочули. :D И нормално - според чл. 16, чл. 17 от НПК и чл. 14 от НК още тогава нарушаваха законите. В това число и наредбите на здравния министър в частта си за "лични предпазни средства на обществени места" бяха незаконни и Ананиев сам си ги сваляше и преправяше, изобщо целият маскен бал беше невалиден по закон и ако се стигнеше до съд, всичко падаше. Дано следващия път повече хора се сетят да огледат наредбите и законите, преди да агитират смело, че тоя път може Урсула лично да ги натика на топло, тя вече плати и следващата коврид партида. Тоест, ние, ама то е все тая. :)

Изчерпах се да те хваля! Браво ! Отново . Кире!

The Rose of Winds Corp

Припомням си онзи гологлавия военен, който беше оградил с ленти детските площадки, с пързалки и люлки, да не се ползват, тъй като там щели да събират чувалите с труповете! Помня също още нещо фрапиращо-безумно. Ваксинираните, които надъхани крещяха пред камерите на журналята, че който отказвал да се ваксинират, да бил затварян в затвор, че умишлено заразявал човечеството!

Anna Petrova

Лошото е, че има хора които вярват на този!

Точно така е, кукловоди си играят на куклен театър и ни дърпат конците, а някои от нас се мислят за главни герои..

Хахайаййах , този малкият пикочник как ме разсмя!!! Отишъл бил да протестира пред Кремъл и не го арестували, защото нямало много полиция!!😂 И говори за 91ва година, а не е бил роден. Боже, събери си вересиите!!! Какви тотални идиоти им дават ефир!

Яни Мазов

Честита Нова година на всички !Честито Рождество Христово.На всички здраве желая.

👏👏👏❤️

Съгласна съм

Sonya Barbosa

Честита Нова Година на всички тук истински български юнаци,желая много здраве и любов тази година!Много се смея и забавлявам с Бате Киро,уникален си,как ги подреждаш всички на място,прав си цирка продължава!Бързо оздравяване на твоята жена пожелавам и само напред продължавайте,защото имаме нужда от вас!❤🦁🇧🇬

Тая мършава бабичка как излъга нагло и долно в ефир и разбира се никой нищо не ѝ каза. Мършата каза, че тия ваксини дето ги били тука имали над 90% защита каквото и да значи това, което е нагла лъжа. Първо това не са ваксини защото се разбра, че нито предпазват от вируса, нито предотвратяват пренасянето му. Второ официалните данни за защита на набоден човек от вируса почнаха от 99,9% и паднаха под 60% и вземаха да говорят за бустери. После вземаха да пеят дружно как пак си щял да го изкараш, като си набоден ама по-леко... Наистина, който вярва какво говорят такива лелки, като тая мърша е уникален дебил.

Zhivko_Y


More Creators