Дано си се възстановил от Ковида, не е шега работа наистина аз го изкарах също и съм набор на Киро, много гадна болест. Майка си отиде Ноември месец с Ковид беше и с придружаващи заболявания на 76 години и много ми липсва.
Но, голямо Но, до голяма степен мерките които се прилагат не помагат и дори пречат. Маските които хората носят са за парлама нищо не помагат а може и да навредят. Децата трябва да ходят на училище. Това обездвижване на хората води до по сериозни проблеми и не помага при заразяване с Ковид. Унищожаване на икономиката има много по негативен ефект. Всеки ще изкара Ковид рано или късно, това неминуемо ще се случи и ще доведе до стаден имунитет. Ваксините помагат до известна степен но най добрият имунитет е да си го изкарал.
Веселин
2022-04-22 13:33:03 +0000 UTC
аз няма да ти се извиня за короната,защото ти лъжеш, корона не само,че има,но е и много опасен, в момента съм болен и съм дроб, а съм млад,представям си какво им е на възрастните хора, така че, докато не го минеш не лай много,че ще после ще стане както народа е казал, га яде кифтета ни рива
Georgie Puddin Pie
2022-03-30 09:10:14 +0000 UTC
Бате Киро, ако искаш да си спасиш ставата, спирай веднага пушенето. Иначе няма как да стане!