DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БАТЕ БОЙКО Е ГЕРОЙ И ОТНОВО ЩЕ НИ ШИБ@ ТОЙ!

Коментарът ми за ареста на Бойко Борисов и компания. 

БАТЕ БОЙКО Е ГЕРОЙ И ОТНОВО ЩЕ НИ ШИБ@ ТОЙ!

Comments

Кире не знам какво говориш с Цанов, но той си показа истинското лице с последните си клипове, натяга си неговото мнение, някаква украйнска девойка обяснява как виждаш ли "19 годишни момчета са в руската армия и нямат храна и вода и бензин", ехо, девойко, аз служих на 19 години, та тази говори и какви ли не други глупости, от всички (Цанов, Пасков, Костадинов и т.н.), ти си единственият които не се лашка на тук и на там, сякаш има вертиго, давай само така, останалите са путаци с маски на мъже! Имам усещането, че навсякъде е пълно с патки, тъпи и залупени патки, без когнитивни възможности освен основните нужни за облекчаване и натъпкване. Жив и здрав да си!

Те и затова руснаците нямат Ц-300 и не се доближават до Полша или коя да е граница на НАТО. В момента се водят боеве само и единствено над Крим и около Домбас. В киев няма нищо, а в западната част съвсем нищо.

Zhivko_Y

Боко е точно обратното на русофил.

Zhivko_Y

Провокация ще има, НАТО се подготвя в момента и прегрупират войски, когато са готови ще дадат знак за провокацията. Единствения ни шанс е Русия да приключи по-бързо и да ги изненада, но не виждам как ще стане това с тая партизанска война.

Zhivko_Y

Велик си Киро!

Goldy Rachel Kiss

А какво ще кажете за този пъклен сценарий:Ние си даваме МИГОВЕТЕ на Украйна и те само трябва да ги пребоядисат на руски и да нападнат някоя членка на НАТО...и ето ти 3-та световна...Провокации има много стига да искаш....Така и не стана ясно тоз черния за какво дойде????

Бат Киро в тия трудни времена, прави видеа всеки ден да ни вдъхваш кураж и съвети! Даже ако може на 2-3 теми още по-добре.

Zhivko_Y

А защо мислите им трябва Руско ПВО, на Украинските фашисти, за да се започне третата световна по Байдънов сценарий. Нали не мислите, че ще го ползват само по Руски ВВС, просто няма да им стигнат мунициите. Те знаят за Г-точката в разпалване на истинска война в случая Америка и НАТО тя се казва Полша. После инзваредните ни новини ще са Руски ракети са свалили Полски 1 или 2 самолета във въздушното пространство на Полша в близост до границата им с Украйна. И ето как става - Хитлерови фашисти започват втората световна първо с Полша, а третата световна можели да започнат Зеленовите нацисти пак с Полша с Българското (Руско) ПВО? Моля бат Киро за неговия коментар за този зор с нашето ПВО и посещението на бледоликия, но нещо замълчаха нашите "медии"...???

Ignat Ignatov

Така е, само дето Боко не е русофил, а обича да го лапа на демократите от другия континент на Колумб.

Ignat Ignatov

Прав си Кире, голям филм по Холивудски сценарий. Янките ще го върнат на бял кон, за да подпише за Руското ни ПВО от 88-ма за Украйна, виждаш ли за модерно Хамириканско такова и плюс още един милиард към личните му финанси от Байдън, за да може хептен да ни разединят и самоумразят в очите на Братушките, на които им пука по-вече за нас, от колкото на върлите капиталисти и печатарите, които говорят за душа която те самите нямат - демони с човешки лик и шибаните алчни копелета от Българската политическа върхушка.

Ignat Ignatov

Сцената с Борисов се прави с цел елиминация на този вреден канадски урод! И ако трябва да се избира между русофила Борисов и тази канадска отрепка, то първият е с предимство, ако и да не е стока! Това обаче не е замисъл на Борисов-няма такъв багаж-сигурен съм, че дс стои зад него и го направлява!

това не са слухове ... а за СПИН отдавна се знае че Украйна е дъното направо ...

Vasil

Няма ка кда сравняваш глобалната политика и икономика през последните 12 години с тази през последната година. Ако ГРОБ бяха читави в момента нямаше да ни дреме цената на олиото дали е 3 или 6 лв и дали бензиан е 2 или 3 лв, а щеше да ни пука дали има наличности.

Zhivko_Y

Познавам много хора, които не харесват герб и такива, които казват, че при тяхното управление са били по-добре. Странното е, че срещу сегашните няма протести както срещу герб през годините. Това не мога да го разбера.

Dimitar Dimitrov

До девето коляно, че забравят иначе.

Бат киро мани го тоя бойко, коментирай слуховете че бежанците носят 1 куб болести... морбили детски паралич всеки трети орк е спинозен. Нещо да кажеш за тези неща те засягат децата ни?

Само за информация - боко тиквата си отпразнува 7-мия (СЕДМИЯ) милиард през август 2020-та в Правец ...докато беше "на гости" на ЧЕРНЕВ (т.е. на т.нар. златев). Знаем го всички живущи в региона, но никой не го казва (нито го пише) това! Сумата е 7000 х 1 000 000 лева !!! о_О Който иска да си ги сметне - колко е окрал копелето от всеки един трудовак! (т.е. от Народа) !!! Ако ме питате лично - 7000 камшика са му малко !!! ...затова 7000 х 1 000 000 камшика докато месата и кокалите му се втечнят там забит на кола !!! :-/ За назидание! ...за да знае и помни "следващия" какво го чака....какво ще му се случи АКО посегне на Народния Труд !!! Щото каквото и да си говорим - парите са монетарното изражение на Човешкия (в случая на Българския) фактор!!!

Генералът се завърна на бял кон - очакващо!

Тук Киро Брейка бърка за връщането . Защото има и други неща които ще се случат на Бойко Борисов и ГЕРБ те едвам сега започват Друго не беше постановка просто имаха нужда от време за да свършат нещо . Иначе дъщеря му нямаше да реве и Борисов да дигне кръвно .Няма нищо случайно ! Едвам сега започва края на ерата Борисов ! Предстоят още неща за коментари и видеа. Поздрави на цялото семейство ! Лека вечер Мария Подекова


More Creators