DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


МИЛИАРДЕРИТЕ НА УКРАЙНА!

Какво направиха украинските олигарси за народа си?

МИЛИАРДЕРИТЕ НА УКРАЙНА!

Comments

Олигарх който мисли за народа си не е олигарх,той така само ще фалира

За Франция не се учудвам. Никога не са ни обичали. А по време на Ковид ограниченията,се гавра на границите с български граждани

Rosi

браво на твоя шеф изкарал си е един уикенд безплатно :)

На мен ли го каза това?

Birol

Ами как искате - да сте русофили, да оправдавате руския фашизъм, президента ви предател - и да ви откриват сметки. Че вие утре ще минете на страната на Путин и ще откажете да си обслужвате сметките. С пропаднал народ кой ще се занимава?

Браво, ще забогатееш с тоя акъл!

Покрай Ковида и Украйна видях колко са облъчени западняците. Такава пропаганда, такова чудо просто не е за вярване.

Dessislava

В credit agricole няма ли да стане ако не сте питайте,аз съм при тях е да беше преди време но нищо не губите

Pavel Nikolov

Бат Киро отново засичам вярна информация при тебе. Днес гледах клип на един американски влогър, който снима от руска страна. Влезе заедно с руски части в превзет пункт на Азов в Мариупол. Всичко мармалад обърнато, боеприпаси и автомати липсват, уиформи на земята. Руснака вика, събличат униформите и бягат като бежанци и крият оръжието. За съжаление имаше и труп на жена в тая база и казаха, че са я мъчили много... Нашите моряци също потвърждават това, в момента точно Азов ги държат, като заложници на кораба и не им дават да мръднат. Това го казаха роднините на моряците.

Zhivko_Y

Германия също е под всякаква критика толкова са слепи хората.. Шефът ми ни събра всички и каза кой иска да дари 10€ от заплатата си за украинските бежанци.... бях първия който отказах, но половината се съгласила. Тук просто е ужас!

Birol

А трябваше ли да си съборим държавата да го осъзнаем това? А знаем ли, че все още огромна част не го осъзнава?

Zhivko_Y

Ситуацията много напомня 1939....основната цел е война между Германия и Русия... сега целта е да се предизвика конфликт между Китай и Русия.. Украйна играе ролята на Полша в началото на втората световна война.... Поставя се в изолация Русия, което, да предизвика смяна на Путин, и нов курс на руската политика, насочен срещу Китай... западния свят търси кандидати да бъдат пушечно месо... дали ще се повтори историята, само че този път Китай и Русия... Ще видим...

Georgi Pavlov

Искам да ви разкажа,какво се случва във Франция. Аз живея там. Един пример: вчера трима българи поискаха да си открият сметки в Банк Попюлер, една от големите банки тук. Придружавах ги като сертифициран преводач - това е дейността на моята фирма във Франция. Тази банка досега безпроблемно работеше с наши сънародници. До вчера. Помолихме за среща за откриване на сметки, искам да подчертая, че и тримата са на безсрочен постоянен договор, с нормална заплата, и ни беше отговорено, дословно, следното: "От днес, 14и 30 ч., Банк Попюлер няма да открива нови сметки на БЪЛГАРСКИ граждани, КИПЪРСКИ граждани, МАЛТИЙСКИ граждани и РУСКИ граждани". Същото се повтори и в друга банка. Естествено, поисках обяснение и навсякъде ми отговориха "Заради войната в Украйна ". Веднага се свързах с нашия консул в Париж, по всички френски закони това е незаконно спрямо бъларската диаспора. Г-жата от консулския отдел на нашето посолство ми отговори, че това, цитирам, "Не може да е вярно, объркала съм нещо /аз владея перфектно езика, писмено и говоримо/ и да се върнем в банката и да поискаме писмен отказ. Аз го бях направила вече и получих отказ да ми се даде атестация за отказ на отваряне на банкова сметка с ясно указана причина. Искам да поясня, че тук, както и в България, е подсъдно да се обосновава решение по расов, полов или признак за национална принадлежност.. Естествено, ще се обърна към адвокат. Но няма да се учудя ако и адвокат не се намери. Явно за западния свят България е извън ЕС фактически, да не говорим за НАТО. Ние сме им нужни само като ТЕРИТОРИЯ! Българите са им нужни само като МЕСТНО НАСЕЛЕНИЕ! Дъщеря ми е на 14 години. В училище, по история ги учат, че България съществува от 1878 година. Образованието им е под всякаква критика, хора на моя възраст, с полу - висше или висше образование броят и смятат на пръсти, пишат с грешки, изразяват се с 300 думи речников запас. Тези хора са научени, още от училише, че цивилизована Европа съществува някъде от 10 век, а те самите, по времето, когато ние сме били империя, са се хранили от издълбани дупки в масите и не са знаели какво е вилица и лъжица. Всичките им велики крале са се клели върху Реймското Евангелие, което е на старобългарски и е донесено от Ана Киевска, майката на династията Валоа. Тук цари ПЪЛНО информационно затъмнение, а цензурата е свирепа, още много преди началото на събитията в Украйна. Затова няма какво ново да преведа и да изпратя от френските медии - те повтарят папагалски, каквото им се нареди. Отвратителен бюргерски манталитет. Не ни трябват. Pepa Nedelcheva

Американски журналист, който от 8 години снима в Донбас. Ако можете, подкрепете го! Много обичам това семейство - https://youtu.be/6LQSYmda0Sc

Как си мечтая да видя рязани глави на политиците ни. Кога ще дойде това време.

Toncho Todorov

Браво за клипа и браво за това, че не си се изкушил!

То и аз!

И Възраждане не могат да ни помогнат, нямат този потенциал. Костадинов само си проветрява устата, тои ми играе ралята само на вестоносец, обяснява си човека вс ден какво се случвало в парламента.

Точно това си помислих днес - че направиха Украйна религия.

Точно в десетката! Отново...

The Rose of Winds Corp

Киро, перфектната игра на кукловодите продължава. Мисля че войната е заради украинските и руските олигарси. Натрупвайки огромни богатства, те решиха да не се подчиняват на евреите кукловоди,въпреки че повечето са евреи. Сега с тези санкции от Запада и обявяването от Путин, че ще се купува с рубли петрол и газ, им отрязват възможността за засилване на тяхното господство. Ситуацията работи освен това против Европа и народите ще съборят своите правителства. Този хаос е в полза на печатарите на пари. ,

YULIYAN BELEV

На мен също ми харесва, но бих искал да го питам някои неща като дойде в моя град.

Ангел Христов Христов

Бати Киро кажи мнение за Костадин Костадинов от възраждане . Да имаме ли надежда в него ? За сега той ми се струва че говори и мисли най добре . Ще организира и протести срещу това което се случва в момента . Мисля да взема Българско и Руско знаме и да отида . Благодаря ти предварително за отговора . Продължавай в същия дух с теб съм .


More Creators