DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА "УШИТЕ" СИ!

Танчето от Измаил се завърна да люпи пиленца...

След малко видеото ще бъде налично в HD.

ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА "УШИТЕ" СИ!

Comments

Хахаххха, гледам пак си поставил агънцето на място! Голям кеф ми прави, че поставяш боклуците на място - те го заслужават! Абсолютно споделям мнението за всичко останало във видеото, даже ме разсмя с Марчето и пиленцата. А Кръпката и тем подобни хипари, които още по соца не искаха да има ред, въобще няма да ги коментирам. Сега ако имат капка мъжество да излязат и да кажат аджеба, по-хубаво ли стана като си отиде комунизЪма! Няма да излязат, защото са слепци и мишоци!

Яни Мазов

Krasimir Mihaylov, Този Шишков е голям лъжец. Казва, че си е прецакал тестостерона заради калориен дефицит. А истината е, че е пристрастен ментално към зоба. И лъже дечурлигите, че е само на ТРТ. Ама то може да си на 300мг тестостерон седмично и да тръбиш, че си само на терапевтична доза. Иска 200лв. за единична консултация.... Нямам думи! Чувствал се бил страхотно, еми като имаш 5 пъти повече Тесто от натурално трениращ, нормално е да си в настроение.

Васко Кръпката - дали сега ще има смелостта и достойнството да испее песента си: "искам да съм НЕГЪР, НЕГЪР в Алабама".

Хитлер там ли е

криндж

Човек, разбирам защо реагираш така, но никой не ти е опрял пистолет в челото да те кара да му плащаш, това си е твое решение. Пък и цената донякъде е оправдана.

Огнян Стефанов

Ти нормален ли си да искаш 30 евро за онлайн тренировка?? Много сте нагли ми се струва...

Александър Николов

Искате ли да ви покажа клип, където украински фашисти стрелят руски пленени войници в краката ?

Здрасти Киро и Веско, отново извадиха плашилата. Очаквани глад, икономиките на Европа се сриват, нашата също. Дали ние имаме такава?! В същото време най важното е дали да изпратим оръжие на Украйна-според депутатите. С билети за САЩ и Канада в джоба ще ни вкарват във война! Жална ни майка!

YULIYAN BELEV

Чесно мислех си,че само на мен ми се вижда некъпан тая мърша Жечев. Между другото откакто мина с детектора и ти го нареди и там,сякаш е увеличил къпането от 1 на седмица с 1 и половина :)

Бате Киро репортнете го този посерко Любчо Женичката задето ползва твое платено съдържание в неговия си канал.

Бат Киро можеше да разбиеш Любо Жечев с този отговор: Да, бил съм сводник, правил съм много неща на младини с които не се гордея, такъв беше живота. Не съм го разказвал да се хваля а напротив, обяснявам каква голяма глупост са и сводничеството и лихварството и тн.. Във видеата си съветвам младите да работят и да не се занимават с такива неща,, и тогава Любо нямаше да има какво да каже а ти му влезе във филма.

Klichko kakto Magardich v pandemiata vikashe stoiite si vkushti a toi si topashe topkata I vodeshe shouto, ne go vodi onlain da dade primer

Много внимание обръщаш на Любо Жечев и му правиш безплатна реклама.


More Creators