DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДА ПРЕКРЪСТИМ БЪЛГАРИЯ НА УКРАЙНА!

Все още никой не се е сетил за това...

ДА ПРЕКРЪСТИМ БЪЛГАРИЯ НА УКРАЙНА!

Comments

Знам аз какво си мисля, лъскат им го, да! Говоря за Иван Милев, не художника, а този от Одеса. https://novini247.com/novini/1-balgarinat-inj-ivan-milev-8211-jiv-izgoren-v-odesa_4101094.html

Ignat Ignatov

Какви запалени българи си измисляш и какви анти-български закони? И се върни в трети клас - пише се лАскаят. Идва от ласка, а не от лЪскам, както си мислиш.

Полски игрален филм, който показва как са ги клали, палили и изнасилвали украинците. Споменава се и Бандера. Нищо по-различно от Майдана и Буча. https://filmisub.com/filmi/26891-wolyn-volin-2016.html

Роси, на Вас сигурно Ви харесва или сте привикнала да чувате харесвани от Вас хора да ползват нецензурни сравнения или определения. Сигурно също са се пръкнали и такъв вид "дами", за които псувнята в ефир е нещо желано?! Аз не познавам такива "дами", не защото живея под цвете, а защото утопично вярвам, че винаги и а значение как се изказва даден човек. От друга страна молбата ми беше съвсем смирена и на виждам причина да браните г-н Киро Брейка, при все, че той със сигурност може да се брани и сам, ако го сметне за нужно. Но вече явно има и такива "дами", със засилка да представят мъжка непоискана защита.

Anna Petrova

Молба се прави лично, а не от името на други!

Rosi

Госпожо, никой ме ви дава право да говорите от името на дамската аудитория? Не знам под какво цвете живеете, но това определено не е вулгарен, нито пък псуване. Кито Брейка е очевидно афектиран. Това, че не Ви харесва този стил на говорене си е Ваш проблем. Никой не Ви кара да слушате

Rosi

Искат да унищожат паметника на Червената армия, само че им напомниха, че в България е бил 3ти Украински фронт!

Rosi

Taka e prav si, no ot nqkolko godini vulcite sa mnogo svirepi

Vasil Gyaurski

и ти си много краен.. ,,Като не ти харесва недей гледа,, момичето не е ,,ударило по масата,, просто изказва МОЛБА. Киро си прави клиповеете за потребтелите, да се изказва мнение е ок, особено когато е интелигентно и учтиво написано. Много се пенявиш

Не зная дали само на мен така ми се струва, но май тази “война” е също толкова истинска, като медийният вирус. Големи гърмежи, жертви, които след като отмине камерата започват да се съживяват... Бомбардировки на сгради, които много странно са даже и без дограми, сирени, разбити пътища....Нещо не им минава номера вече при мен 😉

Много интересно, защо никоя от нашите "национални" медии не коментира изказването на шефа на една от украинските болници, че е издал заповед, всеки пленен руски войник трябва да бъде кастриран....КАСТРИРАН! Нима това не е военно престъпление? Много странен критерий имаме за тези неща.....🤔

Има какво да се направи, или поне да се опита: https://www.facebook.com/events/718378812523804

Този катил дето иска да прекръства улици в София и Инджев - украинската войводата. Нека споделят, за новата нацистка власт която дойде в Украйна след евро-майдана и която успешно продължава с шоумена Зелениски, олигарсите и Байдънови. - Какво стана, че забравят за убитите и запалени Българи, ускверняването на Български паметници и прокараните фашистки и анти-български закони за нашите Българи...? Та тогава, да си ги лъскаят и да им Духат дори!

Ignat Ignatov

Абе вие осъзнавате ли се какво говорите? Още малко ще искате да му пишете речите, какви са тия претенции какво е това нещо. Бива, бива наглост ама чак пък толкова! Никой не те кара да се абонираш на сила, като не ти харесва недей гледа! Точно с тебе ще се съобразява Киро какво да говори и как да говори, че то ако е такъв мухал отдавна да съм се отписал!

Да WION са много добри и балансирани, но те са Индийци и могат да си позволят да са независими за разлика от нашего брата - българския журналист, който е толкова журналист колкото аз съм космонавт. М/у другото Ютуб ги беше блокирал за седмица без да им каже защо, разбира се ние знаем защо са ги блокирали, не им харесва че водят истински журнализъм а не да под гласят и да се подмазват на САЩ.

Веселин

Eвала за видеото! Жалко, че е самата Истина!

Браво!!!

Marieta Tsoneva

Така е от векове е имало и ще има овце и вълци, това е съвсем нормално за индивида човек.

Petar Ivanov

Tова е обективна журналистика!

Ето малко инфо за ШУТА зелински - https://www.youtube.com/watch?v=Kn2TCq6R8Tw&ab_channel=WION

Г-н Киро Брейка, нова съм сред Вашите абонати, но отдавна Ви следя изявите. Споделям мислите и разсъжденията Ви, особено в частите, когато отсъства цветна псувня. Разбирам фрустрацията Ви, но искам лично да Ви помоля малко да намалите вулгарните сравнения и определения. Моля Ви заради дамската Ви аудитория леко поне да се съобразите. Благодаря предварително! Иначе Ви пожелавам здраве и дълъг живот. Продължавайте все така!

Anna Petrova

Бай Киро кога ще има лайф?

Bulgaristanlı Türk


More Creators