DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


УКРАИНЦИТЕ ЩЕ ИЗБЕРАТ РУСИЯ!

Историята се повтаря....

УКРАИНЦИТЕ ЩЕ ИЗБЕРАТ РУСИЯ!

Comments

Има клипове как украинските войници опаковат маникени кукли обличат ги във дрехи и ги разхвърлят по улицата Имам ужасни нечовешки видеа

Само че този клип не е от Украйна и войната, а е клип от ковид истерията.

Milena

има предвид нищо от основните неща за оцеляване, а и нещо друго ИТа могат да напишат код за много работи ама ако ти се наложи ти да си произведеш компютъра няма да е много лесно, едни неща произлизат от други, ако обществото тръгне назад пак по тоя ред, отгоре надолу, ще почнат да отпадат неща

Бате Киро, това, за което пишеш, че "Украинците ще изберат Русия", просто не е истина. Не се сърди, че ти го казвам. Омразата, недоверието, неприязънта на обикновените украници от, забележи ИЗТОЧНАТА ЧАСТ НА УКРАЙНА, в която мнозинството от населението е РУСКОЕЗИЧНО! Путин прекрачи граница, която никога не следваше да бъде прекрачвана. Украинци и руснаци, вече никога няма да бъдат едно...И е невъзможно да живеят в една държава. Украйна, дори и да бъде принудена да се откаже от южната и югоизточната си част /Черноморското крайбрежие/, пак няма да приеме да живее под руските условия..

Аз мисля, че си доста неадекватен. Междувременно, в Одеса. https://www.facebook.com/100078938027656/videos/3120852168197988

Лъчезар Райчев

Ти като ги пишеш тея простотии вярваш ли си или просто си мечтаеш?

Това няма как да се случи, защото и САЩ няма да го позволи. САЩ действат, като по учебник и изобщо не им пука за Украйна, и на такава голяма държава няма как да и пуснат аванта да стане силна

Dessislava

Пропагандата е такава, аз пък познавам поляк зъболекар в Ирландия женен за литовка лекар, и двамата подкрепят Русия и казват, че пропагандата е жестока и че необразоваността е виновна за успеха на пропагандата. Децата им ходят и на руско училище. Между другото в Дъблин има две руски училища и са пълни, като руснаци от Русия няма тук, всички са от бившите републики.

Dessislava

Злобата и яростта са признак на нисък интелект и отчаяние в поддръжката на обречена кауза. Колко е хубаво, когато грейнеш в пълна светлина! Всеки разумен човек вижда калното коренче в душата ти в чудесна комбинация с коефициента ти на интелигентност от 79.

Zhivko_Y

Лично моето мнение е, че путинистите ще си тръгнат от Украйна с избити зъби и силно накуцвайки. А обединението, което прогнозира бай Киро може и да се случи, но когато обесят Путин и столицата на Русия се премести в Киев.

ето ви го клипа. от 6 до 6.20 минута https://www.youtube.com/watch?v=j_R9nMrCxhg

Така е поздрави всички ще си платим рано или късно

Petar Ivanov

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fsolidbul.eu%2F%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B5%25D0%25BF%25D0%25B0%25D0%25BD-%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B4%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B0-%25D0%25BF%25D0%25BE-%25D0%25BF%25D1%2580%25D1%258F%25D0%25BA%25D0%25BE%25D1%2580-%25D0%25BB%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2583%25D0%25B3%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B0-%25D0%25B8%25D0%25B2%25D0%25BE%2F%3Ffbclid%3DIwAR06tUcoaPnMndLzCfRhO_cAtwbNf_SxOenBiLRrypnl38CTNtJiaFmQWt8&h=AT2zrb8qSDQQV8tjW4Q-cUg63nU_zef5QmtOI80-FdgYUjKirzTg2RdP2hj4T9Ad5sq2rVifd--kHWYwx_IX83aIiuHgY6zQ7QQmpvalLLy3l8omBvXQlLov5cHUBQSIhbWmA88lPtSIS6Y&s=1

Petar Ivanov

Бате Кире, гледам те с интерес и съм ти абонат от доста време , но това , че почна все по- често да ми обиждаш професията започна да не ми харесва. Аз съм ИТ и не съм съгласен , че нищо не произвеждаме, защото най- малкото, ако не беше някой ИТ да направи този сайт , ти трябваше да ходиш по площадите за да достигнеш до тази аудитория. Бъди жив и здрав и успех за напред!

Пламен Пасков показа 1 микробускче с трупове на украинци убити от "лошите руснаците". На един от "труповете" май мубеше скучно и реши да ЗАПАЛИ ЕДНА ЦИГАРА. Честна дума! Човека си пушеше цигара както си беше опакован като труп.

Здравейте другари 00447795433660,чакам обаждане и да поговорим

Valentin Tyakov

тоз бахур ... нас чака

Vasil

Абсолютно същото нещо казах и аз на мои приятели! Украйна ще се оправи по-напред от Нас и ще заживее дружно с Русия, и ще е добре. Помните ли Чечня? Е, вижте сега каква красота е станал Грозни. Така ще е и с Украйна! А ние.....задето много знаем ще ядем бахура....3та Световна и пак сме на погрешната страна!!!

Яни Мазов

ЗДРАВЕЙ КИРЧО,ЖИВЕЯ В ИЗРАЕЛ ОТ 25 ГОДИНИ. РЕШИХМЕ С МЪЖА МИ ДА СЕ ВРЪЩАМЕ, НО МЕ Е СТРАХ ОТ ВСИЧКО КОЕТО СЕ СЛУЧВА. ИСКАМ СЪВЕТ ЗА ДВАМА ПЕНСИОНЕРИ. САМО ТУК БЪЛГАРИН ЗВУЧИ ГОРДО.-В ИЗРАЕЛ.

Кланетата във Wolyn - https://www.thefirstnews.com/article/over-100000-slaughtered-with-axes-pitchforks-scythes-and-knives-the-wolyn-massacre-started-76-years-ago-today-and-lasted-for-two-years-6714

Поляците правят филм за кланетата във Wolyn ! Но може ли някой да ми обясни защо днес помагат на колячите си? Един поляк ми отговори, че помнят и Wolyn и Червената армия, но кое от двете се повтаря днес? Такава е омразата им към Русия, че предпочитат Бандеровци да ги изнасилват, а те да им носят топла супа! - https://filmisub.com/filmi/26891-wolyn-volin-2016.html


More Creators