DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЗА МИНИСТЪРА НА КУЛТУРАТА ОТ МЕН...

Случаен ли е министърът на културата?

ЗА МИНИСТЪРА НА КУЛТУРАТА ОТ МЕН...

Comments

В Бразилия , защо уж искат да махат Болсонаро? Защото той е тотално против педерастията и е голяма държава , т. е. може да даде бързо пример за цял свят . Но не…. кькловодите и там си действат

Sonya Barbosa

учи занаят братле

Това го наблюдавам от години, затова детето се възпитава по нашия начин! Без бг телевизия (изцяло), детски филмчета - подбрани от нас, филми - Русия или Украйна (без Холивуд). Това е факт и питам аз тези нещастници, които "фърлиха" за Киро Харрварда, на какво, аджеба се надяваха??? Още по-голяма пеерастия, затриване и ускорен процес на унищожаване и задлъжняване на народа ни! Чакам да ми пратят едно Джавелинче от Украйна и да ходя да протестирам на жълтите павета!!!

Яни Мазов

Бат Киро защо всеки път си брутално прав?

Защо смятате, че един човек от областта на културата трябва да има обноски на хамалин или гамен от улицата? Не е нужно да грухти, да вика и да ползва мръсни думи, все пак... или?

Личи му, че не е съвсем на център! Министърчето е на тревица според мен. Това не означава, че не си прав Кире, но положението не е чак толкова зле. Аз лично имам двама сина на 23 и 25 и въпреки всичко пораснаха нормални мъже! Тренират и гаджета имат. Все пак семейството има своята роля и там е силата на нашето общество. Все още ... Време е за Възраждане за да спрем тази деградация!

Stefan Vasilev

Пропусна да споменеш, че освен педераси и лесбийки и подобните на тях джендъри - извращенията на запада посегнаха и на Децата! Тоест - пропусна да споменеш за десетките (а може би и стотиците) ПЕДЕРАСТКИ движения! Изроди някакви, които осакатяват малки Дечица ДО ЖИВОТ!!! Изроди на които им е малко да бъдат само педераси или лесбийки - те искат да се гаврят с млада плът!!! Ужас е положението! УЖАС!!!

Нито едно от тези напушен с трева

Времето е трудно , но поне имахме шанса да сме с истински мъже !

Krasi Hristova

То остави дали са педали или не. Навремето на такива им викахме флегми - флегматичен човек. Просто не знае къде се намира.

Пълни педали

Здравейте, бате Киро и Веско! Не е свързано с темата, но мисля, че ще е бъде интересно. Какво ще ни съветвате младите хора, който завършваме училище? Какво да правим, с какво да се занимаваме, да учим ли(ако учим какво да учим)? Мисля, че не съм единствен в канала. Ще се радвам ако споделите нещо. Много поздрави!

Да им е честито на малоумниците, гласували за тия

Georgie Puddin Pie

Pravitelstvo pulno s Pedali


More Creators