DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОЙ И КАК СПЕЧЕЛИ КОЛЕЛОТО...

Днес с Веско, лично подарихме колелото, което беше спечелено на последния ни лайв в Patreon. Момчето се казва Димитър Димитров и се оказа, че е млад лекар, който е родом от Сандански, но работи във Варна.

🇧🇬 ГОРДЕЯ СЕ, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ИМА ТАКИВА МЛАДЕЖИ 🇧🇬


КОЙ И КАК СПЕЧЕЛИ КОЛЕЛОТО...

Comments

Браво! Готин пич го спечели.

Яни Мазов

Здравейте Киро и Веско, не е по темата. Спасяването по единично ни води до колективно изчезване. И тук си прав, пасмината която сме ние това заслужава!!!

YULIYAN BELEV

Здравей бате Киро. Опитах се да ти изпратя лично съобщение, но не можах. Днес видях една статия в спортал, която много ме обнадежди и зарадва! https://sportal.bg/news-2022041412250392650 Има светлина в тунела!

Браво !!! Живи и здрави само така.

Filip

Поздравления, бат Киро! Само един силен и умен човек, би се разделил с любимите си неща, по такъв истински начин! Поздрави от Врачанско!

Ivailo Kashov

Браво бат Киро ,все още го можеш ,само така .

Браво на момчето! Дано да го използва за каквото е предназначено. Може ли да направиш клип за Джон Кенеди и кои точно го убиха и защо.

Martin Dimitrow

Браво

Дано не посрами колелото! Има стимул !

Krasi Hristova

Браво!

Ейй, браво!! Наистина има надежда за България!

Браво, на младежа! Добър спомен, от един народен човек!

Ignat Ignatov


More Creators