DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НЕ БЪДЕТЕ ЗАВИСТЛИВИ НЕКАДЪРНИЦИ!

За кораба "Церавна" и какви не трябва да бъдете...

НЕ БЪДЕТЕ ЗАВИСТЛИВИ НЕКАДЪРНИЦИ!

Comments

А то и биткойна щеше да е по долар за два ама като стана транзистор

Какво стана с прогнозата, жилищата вече трябваше да са по две за лев и никой да не купува? Нали ни съветвахте да продаваме и да си шием парите в дюшека?

Значи чичо Киро, това е доказателство, че цялото съсловие уроди и боклуци те гледа и ги е яд! Браво!

Цар Александър I

Хубав край.. И по моите наблюдения, съдбата винаги наказва мръсниците. И още нещо - много често някой като се опитва да ми прави мръсно, това ми носи късмет. Убедил съм се. Може да не е на момента, но след време като се замислиш и разбираш

Georgi Ishkitiev

Бате Киро, БЪЛГАРИНЪТ Е ПРОСТ, ЗЛОБЕН, МЪРЗЕЛИВ НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗАВИСТЛИВ!!! НЕ ИМ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ! ПОЗДРАВИ!

Само не се продавай ,щом започнаха да правят скечове с теб значи са те забелязали и ще ти се обадят.Не се продавай.

Браво Бат Киро Велик си както винаги Живи и здрави да сте с Веско

Petar Dimitrov

Тва на 7/8 е много слабо по всички параграфи. Долняци пълни са и те.

Евала Бат Киро! По добре на хората в устата отколкото в краката.

Иван Паунов

Умирисника да не забрави скоро да се изкъпе, идат празници, че после не се знае кога! А помежду другото, бат Киро, не знам дали си гледал скорошния скеч във Вечерното шоу на Слави Трифонов - опитват се да те бъзикат с имитации,,,Явно и на тях им бъркаш в гъза с думи, толкова са жалки :)

Огнян Стефанов

евалла проф. брейк..старата школа..

V. D.

Евала Кире ! Само така... за тез завистливи пльхове нещастни , да не ти пука ! А този «списьк» , ако може така да го наречем - за мен е образа на Народните Будители на Бьлгария в наши дни !

Chris Dinoff

Добре казано. И евала, че не се дразниш, задето те имитират. В крайна сметка това, което казваш е истина и нека имитират, поне на някой да му влезе нещо в главата. Аз не бях ги гледал в интерес на истината. А това за "не бъдете завистливи боклучета", към кого? Некъпаното патенце/агънце ли пак бьеее от обора? Хахахахах, ама как само го насра в "национален ефир". Да му е за урок на боклученцето. Биткойн императорът! )))

Яни Мазов


More Creators