DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КАК ДА ОЦЕЛЕЕМ В ГЛАДА, КОЙТО ИДВА...

В това видео ще ви кажа защо ми е по-добре да подаря всичко, отколкото да го съхранявам някъде. 

КАК ДА ОЦЕЛЕЕМ В ГЛАДА, КОЙТО ИДВА...

Comments

Чудя се повечето от селяндурите тук, които дори и не можете да пишете, как аджеба давате акъл на бат Киро, дето има един вагон прочетена литература? Някакви пайове, вутета и тем подобна тор. Взели сте си абонаменти да ни тровите и тук със словесни фекалии! И някъв тук биволарски се изкенза и се изживява като предсказател. Ей пълна е тая Майка България със тор!

Simeon Stanev

Аз си мисля че накрая лумпена ще излезеш ти.... да ти предскажа бъдещето тука ще залезеш, ще те поканят някъде за нещо и ще отидеш. В политика ли в предаване ли не знам но ще отидеш.

Доколкото помня от януари месец, трябваше да намерим някой балък и да му продадем имота си, защото сега вече щяха да се продават по две за лев. И никой нямало да иска да ги купи.

0034602586736

Dian

Kire ostavqm ti moq nomer ako iskash da se chuem zvanni I shti razqsnq edni neshta, za koito mnogo iskam da chuq tvoeto mnenie. Nadqvam se da se chuem ko e recheno . Nazdrave ot men za cqloto ti semeistvo

Dian

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10220244605127155&set=a.10200670201019286&type=3

Georgie Puddin Pie

Кирчо и Кокорчо прехвърлили цялата Енергетика на България през 2 офшорки! Подписали Меморандум, който Кирчко нарича "Писмо за намерение"! Дори ядрената енергетика и конектора с Гърция са вкарани в този Меморандум - Абсолютно всичко ще минава през тези 2 офшорки и свързани след тях други офшорки! Този народ е в БУДНА КОМА, аз вече нямам дори определение за този народ щом търпи това!

Nikolay Antonov

ГРУПА ЗА ПРИЯТЕЛСТВО БЪЛГАРИЯ - САЩ народни представители 0 народни представители към 19/04/2022 https://www.parliament.bg/bg/friendshipgroups/2719

На място.

Хахаха ебати жалкия опит за казване на нещо.

Zhivko_Y

Брейк, как ще коментираш и членството на Елена Гунчева от Възраждане в групата за приятелство България-САЩ в НС? Как ще коментираш, че 1вия братовчед на Костадинов кара Мерцедес за 100 бона, а не работи нищо. Тия мишкари ли ти подкрепяш? Не се излагай човече

Georgie Puddin Pie

Хахаха

Ще пасем трева, но ще Продължим с Промяната.

Toncho Todorov

Хубаво приказваш, само това с почивките го забрави-дори по време на война туризмът от сега нататък само ще цъфти!Цените последното десетилетие бяха изкуствено вдигани, така че каквато и криза да дoйде, следващите поне пет години ще има изгодни оферти за всички.Туроператорите казаха че всичко в южна европа за летния сезон е запазено още от началото на зимата.

Константин Матев

Изчакайте малко да се появи новата реколта обработвана с двойните цени на горивата и тройните цени на торовете и тогава ще говорим. Хляба ще стане поне 3,5-4 лв. За горивата, газа и тока няма да говорим, всички виждат какво става. Другата зима ще настъпи такава криза, каквато не сме виждали никога.

Браво! Същите неща съм ги учила от моя баща лека му пръст. 1/ Никакви кредити; 2/ Нищо "на изплащане". Ама "КАК ще живея сега?" - ами както си живял и до сега. До сега как си живял без скъпата играчка на изплащане?!; 3/ На почивка не съм ходила от няколко години. Още съм жива! 4/ Дрехите не е нужно да са скъпи. Важно е да са спретнати и чисти. 5/ Един мъж/според баща ми/ трябва да е прилично подстриган, гладко избръснат, спретнат и без татуировки и разни женски модни аксесоари(обици, гривни, гердани); 6/ Татко ме научи "да си опъвам краката, колкото ми е дълга чергата/одеалото"; 7/ Да пестя пари и винаги да си имам парички в джоба т.е. да не харча безогледно; 8/ Пари на заем да не давам и да не вземам. И в двата случая ще си губещ; 9/ Да не прекалявам в нищо, защото всичко прекалено е вредно; 10/ Да не крада и да не звемам пари намерени на улицата. "Изгубени пари на улицата не вземай! Ще ги платиш! А най-тежко се плаща това, което не се плаща с пари, а със сълзи, болка или нещастие."; 11/ Да разчитам винаги на себе си! Колкото и да ми е тежко да "ставам на крак", дори да съм паднала на колене преди това. Казвал ми е: "Моето момиче, разчиташ ли на някой да "ти вдигне гащите" т.е. да ти помогне "ще ти ги смъкне още повече". Така, че разчитай винаги на себе си, колкото и да ти е тежко и трудно." 12/ Да пожелавам на всичките си познати "Добър Ден", защото Уважението струва твърде малко, а се цени твърде скъпо. 13/ Да не нападам човек, който според мен е прав само защото в момента всички са срещу него. И още много други неща подобни на тези които казваш бат Кире. Да баща ми беше друга генерация, но явно ценностите с времето са едни и същи....


More Creators