DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


КОЙ И КАК СПАСИ МОРЯЦИТЕ?

До къде ще стигнем с тази неблагодарност? 

КОЙ И КАК СПАСИ МОРЯЦИТЕ?

Comments

PS I Az haresvam Putin! Tâtons tuk veche me etikitiraha « propagandist’, no ne mi puka

Sonya Barbosa

Viarno e! Tuk v Geneva 🇨🇭 e sashtoto, skapi koli, registratsia UA, UA….Te v skapi drehi, detsata im v detski gradini i te v skapi kvartali

Sonya Barbosa

🇧🇬🇷🇺

Много хора мислиат като тебе ама ги е страх да си го признаиат

Детенце, а ти знаеш ли, че Христо Ботев, на когото си си сложил портрета, е мразил Руската империя и е дружал с украински националисти? Или си мислиш, че е бил прост кресльо-русофил като някои, да не споменавам кои?

Каква подлога си избрахме да ни управлява, нямам думи

Toncho Todorov

И НЯМА ДА ТИ ПОВЯРВАТ ЗАЩОТО ОБЩЕСТВОТО НИ ВЕЧЕ Е ПРОМИТО.

Toncho Todorov

Напълно съм съгласен с всичко казано!

Яворчо кухо дебилче, Усрайна не е била държава преди СССР. След като болшевиките превземат Руската империя я разцепват на няколко републики. След края на Втората световна война Сталин дава полски, унгарски и румънски територии в Състава на Украинска ССР, а по-късно Хрусчов им дава и Крим. Такива маймуни, като тебе момче са най-голямата плява хем тъп, като галош и неук, хем с претенции да е нещо. Да не говорим, че при самото очредяване на Украинската ССР ѝ се дават изконно руски територии населени само и единствено с руснаци- Харковска област, Луганска и Домбаска.

Zhivko_Y

ходи в гората да нахраниш някой вълк/мечка че барем свършиш нещо полезно

Vasil

Както винаги си прав бате Киро, Гледам го тоя яворчо (YAVOR BREYCHEV), или както там му е именцето по горе, и виждам че нещо сороските нпо-та са му отрязали финансийките щото бълва простотии само от 1 акаунт, явно им спрат кранчето западните соросоиди на всички метастазии като него, щото преди криза обикновенно всички ненужни разходи се спират и тогава направо мед ще почне да ми капе на сърцето, щото от такива като него и чеп за зеле не става, камо ли да знае как да изкара некой лев с честен труд, то и затова такива безродни продажниц са готови на всичко само да не се сменя статуковото.

Венелин.

Я, чети, че нищо не знаеш.

Да знаеш, че нищо не си разбрал.

Никой не е подарявал територии на Украйна, Украйна си е в този вид от създаването на СССР, където са влезли малко насила, но като равноправна република. И Крим не им е подарен, а е заменен за украинска територия, дадена на РСФСР.

Доколкото разбрах, никой не е обстрелвал кораба, нито е бил задържан по някакъв начин. А украинеца от екипажа просто е бил отвлечен от руснаците, а не, че е искал да остане там.

Браво бат Киро

Mario

Коя е тази държава, която има двама национални герои в армията на Хитлер едни от най-големите главорези на СС изклали ръчно с чукове, сърпове, ножове и бодлива тел над 50 000 жени, деца и старци от полски, руски, еврейски и цигански произход и убили още над 100 000 по "конвенционален метод", на които изверги тази държава в момента прави паметници и преименува улици и булеварди? Коя е тази държава с подарена територия от ЦК на КПСС, Сталин и Хрусчов включваща територии нямащи нищо общо с етнически или национален признак? Коя е тази държава?

Zhivko_Y

За всеки с трета мозъчна клетка е ясно, че укранците ги ползваха за заложници и жив щит и добре, че бяха руснаците, че ги спасиха. И тази картинка не е само с нашите моряци... Но съм отвратен от лицемерието и цинизма на нашия продажен слугинаж, същите като украинските боклуци, готови да продадат бъдещето на народа си и родината си за няколко долара повече...


More Creators