DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПАДЕНИЕТО НА СЛАВИ ТРИФОНОВ

Слави Трифонов се оказа долен измамник... 

ПАДЕНИЕТО НА СЛАВИ ТРИФОНОВ

Comments

Брейк,не съм съгласен с теб! Славчо е купен и отглеждан много отдавна! Славчо има всичко но не и мнение и право на избор. Няма как да не свърши всичко което му кажат, той е една държанка от годи и ще направи концерт,партия и свирка веднага щом му кажат! От там и здравословоното му състояние! Слави го харесвах и най вече музиката но съм го зачертнал след като Бойко тиквата му беше на гости и Слави му духа в ефир пред цяла България! А US оф Ъмерикъ нямат свободно избран презедент след Кенеди. Нещата са много сериозни Киро ама мого, това циркаджии и смяната е подготвена от години. От как свят сетува власта се сменя само с кръв!

Къде пише, как знаеш за това?

Simeon Mladenov

Бат Киро, Това видео вече не е налично. Можете ли да го качите някъде и да дадете линк?

Ned

Да. Долен предател. Бог го наказва . А аз му пожелавам безкрайни мъки , каквито обикновения човек изпитва всеки ден!

The Rose of Winds Corp

И все пак някой.. Хора, които сте тук и нападате Киро малко да се замислите че Големият,, Патриот"Слави Трифонов се продаде и за съжаление още тежки години ни чакат.. С това мислене няма да се оправим.Бива ли такава злоба!

Ти да не мислиш че е само един Антонов....Да не би да има само едно магаре в света? Да имаше снимки на унищожен Антонов,но той не е само един!

Хаха, не гледам и не чета булгаристански медии, но ако Слави така се е изцепил, значи сериозно е чукнал дъното! Като политическо лице вече не му е място да пропагандира за това.....ако много милее нека сам да тръгне с Да България - ония другите предатели директно на фронта.....руснаците ракети имат за всякаква измет...!:) Даже би било прекрасно, но нашите са насранковци....те знаят само да приказват и агитират....това ни е заложено от 500г. мазнене и принизяване пред бейовете.....само , че сега клякат пред големите "Бейове" отвъд океана! Много добро видео! Браво Кире!

Яни Мазов

Снощи летях от София до Лутън ,вдигна се самолета и от доло какво да видя най големият самолет във светът украинският Антонов и си спомням за едни кадри от войната от първите дни че руската армия го е унищожила . Можете ли да го споделите с Костадинов и да се разбере какво прави самолетът в София ,мисля че ще излезе нещо интересно.

Stefan Stefanov

На място.

От ПП станаха много по-нагли и от Бойко.

Браво, Кире! Видеото е страхотно и дано повече хора да си отворят очите за какви измамници става въпрос!

Гледай интервюто с Цитиридис-той казва интересни неща за Славчо...

Константин Матев

Здравей адаш! Направо се изумява с другия адаш(Кирил Петков)?!! Човека директно ни призовава да дарим една заплата за Украйна?!! Пълен Идиот!!! Абсолютен!!! В България събираме капачки за болни деца, а ще даряваме по една заплата за Украинските деца! Мисля, че е време за протести и оставки!!!

Никой не попита колко пари педала и сорозпията трифонов получава от чифутите.

Здравеите искам да знам защо не се казва никаде вьв медите за Украинците които масово започнаха да разбиват кащите ни и да обират всичко а полициата да си малчииии става въпрос за Видин и областа покраи неиа


More Creators