DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ГАЗ ОТ ПРЪДНЯТА НА РУСОФОБИТЕ

Не се притеснявайте, газ има... 

ГАЗ ОТ ПРЪДНЯТА НА РУСОФОБИТЕ

Comments

И аз не съм сигурен дали наесен ще са огладнели достатъчно. Може би зимата или напролет.

Стига бре... Вие не давате на хорицата и почивка бре!

Много точно. Както винаги. Бъдете живи и здрави и дано народа се събуди.

Иван Паунов

Бате Киро и Веско, Нов месец.. ново видео?

Виж си коментарите ,простак такъв.Направи забележки на 20 човека за правописа. Прегледай си коментарите ,да еба глупака ти да еба

Не знам дали ще могат да покрият и 50% от доставките на Русия тия алтернативни източници, но определено това, което покрият ще е на доста солена цена.

Zhivko_Y

Правилно "чувство"....

С тая проклета дума "Да+НО" ....до никъде мой човеееек !!!! :-/ Научи Българския....за да не страда Бъдещето Ни!!!

Дали?

И на теб (ако имаше тук Минус) ЩЯХ ДА ТИ ГО ЛЕПНА ВЕДНАГА !!!

САЩ започнаха да внасят за евросъюза газ и петрол, тъй че ще скалъпят нещата

Toncho Todorov

Бате Киро, днеска четох една статия за трафик на МЪЖЕ в Западна Европа с цел сексуална експлоатация. Докъде я докарахме с тая джендърщина...

Аз имам чувството, че нашите политици освен от нас където взимат заплати, май повечко взимат от господарите си. Всеки е на хранилка някъде

Toncho Todorov

Няма пробуждане за българския народ, малцина ще са тези които са събудени.

Toncho Todorov

Кире, много си прав. Дано да те чуят важните хора и си променят действията и нагласата, че инак народа здраво ще го духа а онези ще си се скътат по-далечко с много кинти.

Наесен, като огладнеят повечко овцете и им сложат пак маските, ще вземат да се пробуждат.

Схемата се оказа бая проста и нагла. Газ ще взимаме с надценка пак от Русия, но чрез посредници... долна, нагла престъпна схема. 30% цената на газа нагоре заради това, сетете се какви пари ще направят Лорер и Кокорчо.

Zhivko_Y

Мая Манолова им разкри схемата в Лице /в лице/.

Бат Киро, за всичко си прав само за едно нещо не мога да се съглася с теб, а именно, че обикновенния човечец може да направи нещо, да се надигне, да ги свали… няма как да стане, трябва сериозна организация, а такава може да дойде само от вън. Жив и здрав бъди!


More Creators