DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЖЕРТВИ или БОКЛУЦИ?

Коментарът ми за последното видео на Станислав Цанов...

ЖЕРТВИ или БОКЛУЦИ?

Comments

Аз съм благодарен ,че съм отгледан от дядо ми нито майка ми нито баща ми щяха да ме научат на това което ме научи дядо ми.бог да го прости

Браво Бате Киро ,каза го !

Аз като бях коментирала във фейсбук за парада в Бургас, изказвайки мнението си против новото нормално, веднага бях блокирана от Фейсбук, че нямам право да говоря нещо против тея.... Даже нещо повече направиха, докладваха ме в университета към който следвам че съм се изказвала против п******е , и получих писмено предупреждение от университета да не се изказвам против тях.

Yana Stefanova

Също така е казано че ще дойде време когато 9 болни ще дойдат при един здрав и ще кажат ти си болния а не ние! И тогава ни един ще може да купи или продаде нищо без знака на звяра на ръката или челото си!!! И ще трябва да избираме да спасим тялото или душата си!!! (Откровение, глава 13)

Венелин.

Абсолютно прав е Бате Киро за западната култура тя отдавна е направила собствения си избор и са приели падналия Ангел за свой господар , Бога изрично го е предал чрез Библията "Изсъхналия клон да бъде скършен и хвърлен в огъня" същото и Христос вече в новия завет е предал "Нека всеки който знае,че е нечистив и иска да бъде предан на Бога да изреже ръката която извършва този грях за да не го прави повече,да извади очите си ,ако те не спират да прелюбодействат" За съжаление нито Религията нито Църквата следват Библията напротив те са измислили различни вратички който се дължат само и единственно на лъжи и изкривяване на Божието слово за това братя и сестри се гответе за Божия гняв... Другото ми мнение относно Русия напълно я подкрепям даже се надявам Българина най-накрая да се получи от своето нещастие и да осъзнае ,че единствения брат на нашата нация е РФ и ако бъдем лоялни и верни,ще бъдем силни като нация и духовност,защото не забравяйте,че зад нашия гръб все още има една нация която страшно много иска да си върне пълния контрол на проливите да стигне до Стара планина и от там до Дунав ,мислещите ще се сетят за това идните няколко години ще бъдат много ключови за нашия народ. Слава на ВЕЛИКА Русия и падение за всички предатели и Соросоиди!

Иван

За да я остават родителите и, значи така са ги възпитали именно баба и дядо. В църквите от много време на всякъде по света назначават такива, за да се отврати вярващия и да спре да вярва. Тези които плащат за девстеността им е ясно, че такива момичета не са девственици, на другите места. За да няма такива ние родителите имаме големи задължения към децата си, а не просто да им дадем таблета и да не ни занимават, защото от 12 годишни започват с наркотиците.

Dessislava

За последно не обичам да говоря много харесвами да слушам всяко мнение 2 години се пробвах в бизнеса едвам си спасих инвестираните пари.сега си бачкам имам някойи неща имоти итн.в Турция Шефа Бат Киро и за това е прав.садружник ортак аман аман намерете си добря работа и бачкайте

извинявам се за правописните грешки,до 5 клас съм учил в Народна Република България

Брат ми също си продаде апартамента в Едирне(Охрид) от начало спечели нещо не сега е доста вътре.аз се пробвах с 500€ сега си имам 208€ 😅 1988года първата страница на the economist,списание което е на печатарите.не може просто днешно време в на някой мол тоалетната да могат да те засичат и да не се знае каде е satoshi nakamoto Шефа е мн прав за тази тема

Днес видях в Турските новини млад мъж на 23 се е самоубил,взел наем и си продал апартамента но след сриването на крипто валутите се е самоубил

bat kiro ti si nomer 1 da jiveish be bratche


More Creators