DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАЙ-БЪРЗИЯТА И ЛЕСЕН НАЧИН ДА ЗАБОГАТЕЕШ Е... BEST BUY MALL!

Как да (не) забогатеете бързо и лесно! 

НАЙ-БЪРЗИЯТА И ЛЕСЕН НАЧИН ДА ЗАБОГАТЕЕШ Е... BEST BUY MALL!

Comments

Както казва бат Киро , голяма трансакция никой няма да ти изпълни. Криптото от вчера загуби 300 милиарда от капитализацията си, една платформа блокира тегления на виртуални парични, друга, една от най-големите блокира теглене също. https://www.telegraph.co.uk/business/2022/06/13/crypto-crash-continues-lender-celsius-pauses-withdrawals/

Ахахахах хаха ай стига уе ни мой да бъди :)

Zhivko_Y

получих информация че тая пирамида е гръмнала днес и всички са приключили...

Borislav Shopov

Незнам и не разбирам тези глупости,просто не вярвам на фантазиите!Аз си работя и си взимам парите,обичам чистите работи и спя спокойно!🤣🤣🤣

Не тия външни портфейли пак се свързват с приложение.Имаш ток и ако работи хард портфейла може да прехвърлиш.Но нали пак от някъде трябва да обърнеш в брой.

X Xx

Има външни портфейли! Предполагам че така ще е по - добре!

Aglena Petrova Petrova

Аз съм в криптото от началото.И ще кажа за неразбиращите там се влиза по-бързо от светлината.Пари на екрана стават.Но тръгнеш ли да обръщаш сумички по-голями,когато те устройва цената,а цената да те устройва винаги на връх. Най-горе,тогава се почва, кво като имаш да кажем 1000000$ в Биткоин не нямаш 1милион имаш 2-3000 на ден да обърнеш.След 2-3-5 обмяна курса не винаги е връх пада,та след 2-3-5 смяна към кеш.Повече не може заради механизъм които ги предпазва да не фалират.И Се почва,даи сега лична карта.Отзат отпред,даи едно селфи,гласово,Адрес. Почва едно мотаене, после не може да ви верифицираме паспорт,дайте банково извлечение с печат. Минава номера за 1-2 седмици.После произход на парите от къде си намерил пари да купиш 2010 50 БТК. И се почва дай договор за работа.Дай бележки за месечен приход-разход,бележка от данък. Банково извлечение от къде си го купил.И почва чакане протакане на нещата.Цената си заминава на доло и когато на тях им е изгодно. Ще ти отговорят.

X Xx

Бат Киро, на тея крипто разбирачите ако можеш погледни за крипто валутата Terra Luna/ USDT от която изчезнаха 100 милярда $ за 2 дни буквално и им разкажи какво мислиш :)

Нямам никакво време за губене за такива глупости и не вярвам, че някой ей така "раздава пари". Вероятно схемата е както във всичко останало - хората вкарват реални пари, а като искаш да извадиш от "портофеля" такива - йок!) Въобще не съм запознат с нещата и нямам намерение да се запозная.

Яни Мазов

Така е , това което обяснява няма нищо общо с криптото, а е просто някаква измамна игра в която се изпозлват крипто валути. Иначе е прав, тея измами също много навлязоха.

Бате Киро слушай сега, за много неща си прав, дори и за психологията на този бизнес. Но когато говориш такива неща 1-во се излагаш пред хора които са по запознати от теб и 2-ро подвеждаш хората. Говориш за някви схеми които нямат нищо общо с крипто технологията. Пиши ми, ще ти дам номера ми да се чуем и да ти обясня друга гледна точка. :D

Аз никога не съм чувал за тази схема и много ме учудва това, че има толкова много коментиращи, които са били в схемата.

Моят опит е, че лесните пари са за кратко и обикновено са сиренцето в капана.


More Creators