DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДНЕС ЩЕ ПИТАМ ВЕСКО...

Днес ще ви припомня кой е Веско и ще му задам малко лични въпроси.


Благодарим на всички, които ни следват! 

ДНЕС ЩЕ ПИТАМ ВЕСКО...

Comments

спечелихте ме като абонат

кеф цена няма,аз също притежавам старо БМВ и го потдържам ,и му се кефя

Днес гледах цялото видео, браво, много добре се е получило!👍 Явно, че (както се споменава в коментарите) фен-клубът на Веско е голям, защото така като гледам, това е видеото с най-много лайкове 😅 Но Веско си ги заслужава, защото е симпатяга, кадърно и добро момче. П.П. Наистина си "пораснал" от предишното видео преди година и половина 😉

Bravo !!! 👏

Chris Dinoff

Бат Киро, уважение за труда и интересните клипове само едно нещо не ми харесва. Във всяко твое видео палиш цигара от цигара. Първо това е много лош пример който даваш на младите. Второ Веско ако не е пушач го подлагаш на голяма токсикация. Разбирам че такъв ти е табията, след като палниш една цигара се вдъхновяваш повече но трябва да проявиш разбиране

Stanislav Mihaylow

И аз бях "за" ,но доводите са уважителни и съм съгласен с тях. Продължавай смело напред!

The Rose of Winds Corp

Браво. Веско е точно както си го представях, отлично видео, поздрави ❤️❤️❤️

Silviya Ivanova

Веско е интелигентен и образован младеж,приятно ми беше да научим нещо ново за него.Поздравления за това което правите.

Много свежарско видео, поздрави за труда. Единственото, според мен, дето се губеше от картината е липсващата бира на Бат Киро. :Д С нетърпение ще очаквам следващото ви клипче.

Поздравления! Отличен екип.


More Creators