DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


100% СМЕ ПРОИЗЛЕЗЛИ ОТ МАЙМУНИТЕ!

Добитъкът забравя всичко. За това си заслужава съдбата...

100% СМЕ ПРОИЗЛЕЗЛИ ОТ МАЙМУНИТЕ!

Comments

евалла проф. брейк..

V. D.

За при тото съм съгласен там е либерте

Ruzhdi Kyamilov

Здравейте Киро и Веско, нови болести и страхове на хоризонта. Готвят се ако приключи войната да ни плашат.

YULIYAN BELEV

И ще добавя още, в тази корумпирана система е чиста загуба на време да ГЛАСУВАШ, да ПРОТЕСТИРАШ, да се опитваш да ОСЪДИШ политик или някой от "ГОЛЯМОТО ДОБРУТРО" защото гореизброените ппросто звънват 1-2телефона и няма съд, доказателства, справедливост и т.н. !!!! Че и по-лошо може да стане, благодарение на такива като Любчо, службите да те вкарат в сипсъчета на неблагонадеждните и иди доказвай после че нямаш сестра, както се казва!!!! Не случайно и Левски и Ботев са казали на предатлите само СМЪРТ!!!! А предишните и сегашните управляващи са си истински национални ПРЕДАТЕЛИ!!!

Венелин.

Здравейте Бат Киро и Веско, отново много силен клип, поздравления за което!!! Бих искал да споделя с всички тук за последните 32 год какво единствено спасяваше моето семейство. Това е ЗЕМЯТА!!! Имаме 150 ДКА поделени на 4 семейства (братовчеди, лели, чичовци и т.н.) и ок.3 ДК лозе. През Далечната 1989г. когато магазините бяха празни и имаше купони за хляб и олио само, с родата се организирахме и почнахме да работим земята. Карахме продукцията на женския пазар в София, и прихода беше около 400-420 Щ. Долара на семейство на месец! При цена на 2 стаен апартамент тогава ок. 9000-10000 долара! Така че скромно мога да кажа че ние не УСЕТИХМЕ кризата тогава въобще, имахме разнообразна храна, научих се да работя земята, дори как се прави Боза, захар от меласа, олио и т.н. :) това което купувахме беше сол! Така работихме чак 1997ма и ако се наложи сега пак ще го направя със голямо удоволствие, земята си ми седи и ме чака!!! Надявам се че и други ще последват моя опит!!!

Венелин.

Новия клип качен ли е на мен нещо не ми излиза

За пореден път ви стискам ръката

Petar Ivanov

Веско да те питам, имаше един клип в YouTube "Защо им се молих" където бай Киро беше бесен покрай пандемията и как хората си правили мръсно и се обаждали на полицията за глоби. Беше някъде преди 2 години, 2020та. Може ли да бъде качен някъде, че ни беше любимия клип? Поздрави

Деница

Прав и изчерпателен, както винаги! Няма да констатирам и коментирам! Само, ще кажа, по реален от теб, няма и не помня да е имало! Поздрави на екипа! Бъдете здрави, не спирайте!!

Ivailo Kashov

taka e bat kiro horata zabravqt kakvo e bilo, zatova trqbva shibkane

Христо Тодоров


More Creators