DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


БЕЖАНЦИТЕ ИСКАТ НА МОРЕТО!

Проблемите с бежанците ЗАПОЧНАХА! 

БЕЖАНЦИТЕ ИСКАТ НА МОРЕТО!

Comments

Тези хотелиери такав таралеж си сложиха в гащите ще чакат забпари абе какви пари бе Колония дава ли пари след като няма дарзавност ще чакате докато банкротирате и не може да ги изгоните е така ще ви докарат до фалити.

Ne sta I da slusham che samo Kato chuh predi 3 mesetsa... .... .... ... oh ..tragedia! Glup3nderi tochno svinete pusnali

Евала Брейк,само така,няма да им цепиш басма

Поздрави и на трима ви! Бъдете живи и здрави! Бат, Киро и Веско, продължавайте в същият дух!

Ivailo Kashov

Веско, прочети и моя коментар, миналия

Брейк направи коментар по темата с новия министерски орган на Василев.Разрови малко това ако го приемат ни е ебана мамата.И тия лагери в елхово за бежанци уж Украинци.не са за бежанци а за нас я.Искат да направят по донус да ти конфискуват всичко,искат да направят списъци,с мислещи претиснителното е че искат до 9 коляно роднини да запорират без съд и заповед. И до 3то по сватовщина.Даже и тоя Хаджигенов се притесни от това.Най много новини 8ма в blitz.bg.Ужас

X Xx

Аха те са силни по приказките и като ги гледам си помагат само на себе си, като обират пари от разни фондации за да насяват чужди нам ценности.

Веселин

Да,Да Бабикяни и Хаджигеню да си прибират Украинцити.

банките и тв най много лъжат ВНИМАВАЙТЕ ХОРА.

Тоя мангал Иван Костов като му видя гадната мутра и ми се повръща да не говорим за Мравун и другият смачканяк. Всичките лапат мангизи от Сорос, нямат капка достойнство и самоуважение за патриотизъм да не говорим. За съжаления в БГ съм установил едно нещо: за да си политик и да вземеш власт трябва да си от утайката на утайката на обществото. А украинците те че са боклуци боклуци са няма две мнения по това, но са тъпи боклуци защото те си избраха политици които са народо убийци.

Веселин

Брутално честен, както винаги.


More Creators