DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


LIVE - 03.06.22 - ЗАЩО МЕ ВИКАХА В ПОЛИЦИЯТА?

Здравейте,

Отдавна не сме правили ПЕТЪЧЕН LIVE на по Хайнекен! Започваме в 20:30 часа, очаквамe вашите въпроси. 

 LIVE - 03.06.22 - ЗАЩО МЕ ВИКАХА В ПОЛИЦИЯТА?

Comments

Ха Ха Ха, през 2006 / 07 на подписан договр знаеш ли как Прокредит Банк "Не ми вдигна лихвата", точно с 0,65% не ми я дигна поради кризата и инфлаця която превишила очакванията, та като пари това беше с повече от 2000лв които трябваше да върна, за оставащия период (от ок. 4год и няколко мес.), на 10 000 заем за 7 год.! И договора и анекса си ги пазиа още за спомен

Венелин.

Лихва на вече одписан договор за кредит неможе да се вдигне. Стига си плашил излишно.

Пусни един сигнал към НАП че плъха печели пари от ютуб и мърч

Принципно тук , където си писал ти. Но си задаи въпроса 30 - 1 час преди да почни лаифа, Веско принципно качва няколко часа по-рано като пост тук в Patreon самият лаиф и на него пише колко време остава да започне и отдоло пишеш коментар.

Моля кажете по време на лайфа къде мога да задавам въпроси на бат Киро???

Яни Мазов

Пак изпуснах.

Яни Мазов

Аааа....Кире , не съм съгласен....Едно е да си държиш парите в евро , друго е да вкараш еврото , като парична единица в държавната ни финансова система.

Здравейте отново бате Киро и Веско аз съм на 18 и благодарение на теп може и да се оправя в живота. Добре съм възпитан и можеи затова взех да те слушам. Лека нощ

киро, оставям ви, че имам работа. обади се да се чуем като можеш - 088264466

Здравейте момчета. Веско кажи на Брейка че и ние му мислим доброто. Приятна вечер.

Наздраве и от мен на дамата, бат Киро и Веско. Тамън спрях камиона и ви включих да ви гледам с една бира. Живи и здрави

Бат Киро,с цялото ми уважение ако си пропуснал да гледаш икономическите анализи на Григор Сарийски по темата с еврото си заслужава да чуеш и друго мнение по въпроса,като всичко в живота си има позитивна и негативна страна.

Ceco Dimitrov


More Creators