Обичам България, съответно и Русия, но на Русия съм и’ и благодарна, защото без нея нямаше да има България няколко пъти, докато на България не съм, защото държавата ни се държи вражески с нас.
Dessislava
2022-06-09 10:09:18 +0000 UTC
Да живеят руснаците, ама Путлер да мре заедно с цялата кремълска сган!
2022-06-09 08:49:33 +0000 UTC
не намирам буквата на компа.живи и здрави.п.п.намерих я.
2022-06-08 19:11:05 +0000 UTC
Да сме ние приятелщ
2022-06-08 19:08:43 +0000 UTC
разбрах ти доводите.Решение-не.Твой избор е кой да коментира.Сподели изход ,ако знаеш.Не филоствай.Българи ШЩ
2022-06-08 19:03:05 +0000 UTC
То и със сатана 1 пак ще дойде
2022-06-08 17:26:30 +0000 UTC
Да живеят Руснаците! Някой от нас сме благодарни.МНОГО БЛАГОДАРНИ! Те знаят , че има и такива. Но ние си мълчим. Затова заслужаваме съдбата.Каквато и да е тя , аз я приемам а лекота. Живота е кратък и благодарността и достойнството са спасението. НИЕ ще спасим и тези гадове-противниците. Затова за тях ( а вече ги знаем със социалните медии) - НАРОДЕН СЪД!
The Rose of Winds Corp
2022-06-08 16:15:14 +0000 UTC
Bravo Kire Njama politizi bokluzite ni upravljavat.
2022-06-08 15:56:01 +0000 UTC
Krasota! :). Long live Russia...
2022-06-08 13:53:06 +0000 UTC
Ми що си ги сваляш пред американците бе а?
2022-06-08 12:43:02 +0000 UTC
Не е по темата ма гледам някой бастун с украинско знаме най вероятно е направил група Фалирай с Киро Брейка😂
2022-06-08 12:40:51 +0000 UTC
тези който пишете такива глупости сте смели само на вашето събиране София- прайд