DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ТОВА Е КРАЯТ НА БЪЛГАРИЯ!

Коментарът ми за вчерашния прайд...

ТОВА Е КРАЯТ НА БЪЛГАРИЯ!

Comments

Браво бай Кире

дичо илчевски

Бате Киро, напълно подкрепям и се надявам и вярвам, че процентите, които споменаваш не са толкова негативни. Бих предложил да изготвите с Веско поредица от малко по-позотивни видеа ...добрия пример. Участвал съм в Търново Ултра, например. За мен беше незабравимо изживяване. В Търново има много прекрасни спортисти, хора на културата. Направете няколко видеа за такъв тип хора, които дават добрия пример. Поздрави от Етрополе!

Една добра кауза, за спорта във Велико Търново.

https://bnt.bg/news/dobrite-istorii-da-vazrodish-detskata-futbolna-shkola-v-debelec-v323392-307606news.html

Много отдавна разбрах накъде отиват нещата и обучавам децата си, но им казвам в никакъв случай да не го казват в училище, защото ще си имам проблеми после. Вярата е най-лесния начин, за да обясниш на децата.

Dessislava

Проблемът не е в гейовете, а в ЛГБТ движението. ЛГБТ е политическо движение, което иска повече права за ЛГБТ личностите и по-малко права за нормалните хетеро люде. Т.е. модерна гей аристокрация и хетеро плебеи. ЛГБТ движението е вирус, който иска да разруши нашето общество.

Бат Киро, в Русия има ли такива прайдове...?!

Mario

Най-точния анализ който съм чувал. Всичко е нагласено и измислено.

Mario

На 13:50 - техническо прекъсване. 😃😃

Огнян Стефанов

Всичко е така,как трябва да се оправят нещата,Как?

Rado_ok_

Всички от тия там лгбт са за трепане, само един път да гръмна с танка,това не да хора, и са ненужни в общество!

оапи ханс е от тях как няма да пей

за съжаление си прав бай киро не знам и аз кво става


More Creators