DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


...И ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ СЕ БОРИ С ОЛИГАРХИЯТА...

Доживяхме Делян Пеевски да започне БОРБА срещу ОЛИГАРХИЯТА!

...И ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ СЕ БОРИ С ОЛИГАРХИЯТА...

Comments

Поне се усети, че "Коцето" няма да я свърши никаква, тъй като първоначално малко му вярваше.

Подписка за излизането на България от СЗО с доцент. Мангъров.

https://youtube.com/watch?v=JQigbjSGl8c&feature=share

Баце Кире и Веско, това видео сцепи мрака! Още повече такива да правите, наздраве!

А кои не са джендъри бе г-н Брейк.? Само врякаш и плюеш. Сам каза и Коцето взе да шикалкави. Днес гледам дясната му ръка Ганев как обсъжда бюджета с Ананиев от ГРОБ и онзи му обяснява какво да правят. А кажете ми истински ли са като излязат на трибуната. После се шибат сигурно заедно.

Kradetsat reche: Drajte kradetsa! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Sonya Barbosa

Не мога да обидя Маймуните...😁😆😁😆😁👍👏🤝Много Прост.Народ сме..Страхливци и Комплексари....Истинските хора не са на Площада...защото няма кой подходящ да Подкрепят..просто няма!...От БОКЛУК нагоре. На говедата им трябва само 1 Овчар......не цял.Парламент...Защо ли всички се ориентираха към Политиката....Няма Закони..няма Прокуратура..абе нищо няма....Бардак!!!😬🙄🤔☹

Marieta Tsoneva

Аз мисля, че когато викат "Уууууу" , това е насочено срещу действията на Петков, а не в негова полза!

Цветелин-Георги Бакалов

1/3 от подкрепящите кабинета на площада са украинци 1/3 са платени и от близкото им обкръжение и 1/3 са дебили и профани.на киро въобще не му дреме че го хващат постоянно в лъжа.той се ебава те му викат браво и победа.до оня ден викаше че руснаците били спряли едностранно газта сега се тупа в гърдите че той е престъпника който едностранно е спрял ефтиния изгоден руски газ и го е заменил с 3- пъти по скъп някакакъв си газ и говедата в един хор ревят петков обичаме те..така са евроатлантическите джендери обичат да ги ебът.лошото е че покрай тази евро-американо джендърска сган и нормалните хора го отнасят.тази измет ни владее защото дори и в неправдата и в лъжите са обединени а ние дето се борим за истината за националния интерес за хорската правда само се гледаме под лупа за кусури не стига че нашите врагове го правят постоянно но и ние се надпреварваме да бъдем мнителни към себеподобните си като разобличаваме че някой си не бил ангел а забравяме че ни управляват демони и всяка що годе нормална човешка душа ще е от полза за да имаме някакъв шанс срещу тази измет .сидеров плюе по костадинов,брейка толкова голяма работа че не ще да се довери на костадинов. за слави може за малко но се беше доверил но за читавия костадинов няма доверие.ей за това евро-джендърите ще ни управляват ище ни налагат жестока цензура защото са обединени за разлика от нас където на боклука му се доверяваш дори и за малко а на читавия не щеш да си дадеш доверието.

Напълно си прав бай Киро.Това не е народ,а добитък!

УБИЙСТВЕНО ТОЧЕН СИ!

Народа е добитък, заслужваме всичко което ще ни се случи. Но смешното е че не гледаме интереса на нашия бизнес и хората живеещи тук, а по приказките на управляващите ни то евросъюза и щатите ще ни помогнат. Предпочитам да си помогнем първо ние и след това да разчитаме на някой друг.

Toncho Todorov


More Creators