DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАБИХМЕ ГО МАКЕДОНИЯ!

Направихме меча услуга на Македония...

НАБИХМЕ ГО МАКЕДОНИЯ!

Comments

Подписка за излизането на България от СЗО с доцент. Мангъров.

https://youtube.com/watch?v=JQigbjSGl8c&feature=share

За пореден път много точни попадения Киро! Колкото повече слаби държави в ЕС, толкова по-бързо ще го унищожат и като добавим троянските коне на ключови постове всичко е ясно! Санциите налагани срещу Русия, всъщност са унищожение на ЕС! Имам клип на тази тема от 7.03.2022г., който се казва "САЩ и Русия намаза ските на ЕС! Путин изнесе лекция по финанси на запада и съсипа Олигарсите!" Ето линк към клипа: https://www.youtube.com/watch?v=EksIjcAyrDg&t=1294s Който е за Русия и Изтока трябва да е много доволен ако Македония, Албания, Молдова и Украйна бъдат приети в ЕС, защото до няколко години ще е унищожен до край! Това е новият световен ред и в него участват САЩ, Русия и Китай, за да дойде световната дигитална Диктатура, но човечеството си го заслужихме с тази деградация и духовно падение! И само да напомня, че в колкото съюзи сме участвали, толкова пъти сме разрушили всичко, а който ни е поробил изчезва като Империя ;)

Nikolay Antonov

Една добра кауза за спорта във Велико Търново.

https://bnt.bg/news/dobrite-istorii-da-vazrodish-detskata-futbolna-shkola-v-debelec-v323392-307606news.html

Разковничето на националното предателство се състои в това че България в новата си история ако може така да се изразя,признава Македония като държава и мак.език,и по настоящем с вдигането на ветото за ЕС,продажните политици задраскват общата ни история до 45-та год. Нишката между България и Македония е скъсана отдавна,затова тоя американски васал Макрон щял да гарантира за нещоси българско в Македония. Французите ни презират и няма да си мръднат пръста за нищо, френското предложение не ни решава проблема,тука е измамата и националното предателство на нашите неадекватни политици които гласуваха за.. Жалко че нямаме армия да ги вкараме РСМ набързо в ЕС,това важи и за Албания)) Поздрави

Република Северна Македония трябваше да признае общата ни история до 1945 година,а това означаваше автоматично че са българи и говорещи на диалект,македонски език няма,има чуждици от Сърбия! На горките там много им е промиван мозъка, затова са като магаре на мост,ни напред ни назад,типично кретени българомразци и защо и те не знаят! Братовчед ми живее в Куманово говори си български и казва че всички са българи,и ни разказа вица как двама македонци се срещат единият гледа към луната, другият го пита-що гледаш ) И той му отговаря луно луно земню македонска и за теб ли ке се тепаме..)) Сърбия можеше да ни помогне в спора, защото ние сме победена държава от втората световна война,и на нас ни се казва от Москва да отцепим Македония,и Георги Димитров я отцепва,и Македония отива към тогавашна Югославия,това е цялата работа.. Като цяло РСМ са измислена държава като Усрайна))) Поздрави

Освен да почнем да си създаваме нацията и да обединяваме народа отново. Като направим нови общества с ценности ще прецакаме плановете на глобалните

Писна ми от тази Македония...не желая нищо да.коментирам...ние България оправих ме........

Marieta Tsoneva

Бат Кириле направи клип за дъщерята на Желю Желев, незнам от къде я изкараха сигурно от някое американско нпо, само плюе по България и читавите българи които искат нещо смислено да направят...незнам каква им е целта и готвят ли я за някаква но някак си странно последно време започнаха да я тиражират в медийното пространство....

САЩ винаги са искали слаба васална Европа която да им е ръжен в ръцете срещу Русия...

Богатите евреи са номер 1. Подкрепиха Хитлер, който изби бедните евреи и после, заради т.н. Холокост им разрешиха, създаването на Израел.

💥💥💥Жак Атали в книгата си от 1981 казва, че бъдещето е да се намери начин да се намали населението, така че да се отървем от хората, карайки ги да си мислят, че е за тяхно добро. Ще причиним пандемия, ... икономическа криза ... вирус убиващ възрастните ... няма значение как... Слабите и страхливите ще се поддадат, глупавите ще повярват и ще искат да бъдат лекувани. Ще сме измислили лечение, лечение, което няма да е решение. Следователно подборът на идиоти ще стане от само себе си, ще отидат в скотобойната сами.


More Creators