DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЩЕ МЕ ПОБЕДЯТ ЛИ БОКЛУЦИТЕ?

Видеото е за YouTube, но искам да го споделя и с вас!  Наистина съм грешал, като съм се опитвал да отговоря на всички мои душмани!

Благодарим на всички наши абонати! 

ЩЕ МЕ ПОБЕДЯТ ЛИ БОКЛУЦИТЕ?

Comments

03.06022

axaxaxaax za 3ti put go gledam i se obejdavam 4e kire si ebaxti PI4AGATA EVALA BAT KIRO OBIVASH GI S POGLED

Напълно съм съгласен с теб, но за съжаление, в сегашното състояние на държавата не може да се докаже нищо, което би компроментирало подлогите за последните 32 години. Според мен зависи как и къде ще приключи войната. Зависи какъв ще е изходът, след това може и да има шанс да се докаже кой от подлогите е взимал пари и кой си е бил полезен идиот и дори пари не е получил за "заслугите" си.

CantMossadTheAssad

Не казвам, че не е така, аз самият го подозирам. За други случаи, когато в САЩ правителството плаща на онфлуенсъри да подкрпеят определини тези не е прецедент. Има документи колко пари за какво са изхарчили. Но за България как може да се докаже с железни факти, че нпо-та спонсорират ютубъри?

Подписка за излизането на България от СЗО с доцент Мангъров.

https://youtube.com/watch?v=JQigbjSGl8c&feature=share

Къде мога да ви пиша?

Бат Киро, не спирай да нареждаш такива боклуци като женчев и колегите му демагози. Само като го видиш какви анал-изи прави с хасен генов (платения протестиращ цървул) и става ясно за каква утайка става въпрос. Този кретен хасенчо го бяха скрили някъде след лайната който забърка 2013-14 година, но явно нямат много нови кадри и го изтупаха от нафталина. От известно време им раздават пари на такива като женчев, чечката и т.н от нпо-та, за да разпространяват омраза и ненавист и против Русия, против общата ни история.. абе против всичко което е било преди 89'та, даже за малко пари отгоре ще наплюят и родата си, повярвай ми. За такива утрепки трябва да има противодействие, продължавай в същият дух! Комплексарчето женчев се засяга яко и за това се опитва да те обижда и плюе постоянно. Бъдете здрави бат Кириле и само така!

CantMossadTheAssad

Хахахаха, Бат Киро напълни ми душата! "Благодаря ви говеда" - това е култово. Вероятно си единствения който им благодари в такава ситуация, иии да прав си, политичетата са добри в тая игра и също се възползват от такива ситуации когато ги плюят и трупат дивиденти, е те затова мизерници все в парламента. Жив и здрав, и всички читави и можещи да мислят хора, пък говедото да тегли

Богомил Костов

-Да си прост не е лесно Отвърна Кирчо отново:)

Бат Киро, искам да ти кажа 3 неща, дано да ги прочетеш. Първо, много ме изкефи как танцуваш, евалата, напълни ми душата. Второ. Адски си прав за мотивите на плюещите. Например Жечев. Той стартира с много добри видеа и разобличи доста измамници. Но после нивото на видеата му спадна. Мен лично, лигавенето му ме отблъсна, а много други споделят за кофти неща, които е правил в продукциите си. Не мога да кажа дали е така, защото отдавна ме съм му фен и не ги гледам. И вероятно не само аз, тъй като гледанията му спадат доста и то от много време насам. Но този субект се опитва да прави рейтинг на твой гръб (и на гърба на Цанов). Факт е, че видеата му с повече гледания са именно такива, които третират вас. Иначе вие си го биете по рейтинг. Предполагам е аналогично с другитв плюещи. Жечев ме дразни и защото се смята за носител на абсолютната истина, “стожер” на някакъв морал и иска само неговото мнение да е валидно. Нямаше да е голям проблем, ако не беше в грешка относно редица неща. Именно неговите опити да те оплюе, и твоята победа с детектора (гледах го цялото едва преди месец) ме циментира като твой фен, макар че те гледам от Февруари 2020. Трето, харесва ми стилът ти и изразните средства. За доста неща си прав, а за тези за които не си прав, си прав на 95 процента (крипто). Имаш и интересни истории, и е готино да се слушат приключенията ти. Остани си жив и здрав Бат Киро, не се променяй заради глупаците и дано още много да ни радваш. Казваш, че когато твои почитатели те срещнат и си говорите, ти ги питаш “на какво съм те научил”. Не мога да кажа, че си ме научил на нещо, което вече не съм знаел от майка ми и баща ми, или сам не съм осъзнавал, че не е правилно. Това, което съм научил от твоя светоглед и примери е да гледам на живота си малко по сериозно, което е добре за мен, а не да се келеша и лапам мухите острани. П.с. Разбира се, като говедо малко теглих да ми дойде акъла в главата 😅😅

Въобще не съм гледал "тези плямпачи" . Но си абсолютно прав! Не им обръщай внимание! Не го заслужават.

The Rose of Winds Corp

бат киро брат енергията и вниманието си не давай на балъците. Само им се смей хахаха те толко си могат омраза, завист и мрънкане.

Най-много ме е яд че вдигна рейтинга на Жечев, олигофрена така си е повярвай, че ми се повръща само като му видя мазната физиономия. Поздрави на бат Киро и Веско!


More Creators