DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ОТНОШЕНИЯТА НИ С РУСИЯ

Моето мнение за изгонването на 70 руски дипломати от България...

ОТНОШЕНИЯТА НИ С РУСИЯ

Comments

САЩ, Русия и тнт работят заедно със сигурност.

Добре бе умен, ходи прави "гражданско неподчинение" да ти шибнат една палка в малоумната тиква и после звънни на Коцето да ти плати гаранцията от затвора. Полсе се готви за гражданска война, щото видиш ли тука в България сме някви луди русофили или американофили ахаха аре скрий са смешен

Стадото пак ще Гласува..Поредните Боклуци...без капчица Свян ще се кандидатират..за пореден път...и така до края на България..🤐🤐🤨🤪....гади ми се от ИЗБОРИ....ВЕЧЕ....иди ми да ИЗКРЕЩЯ....ТАКАВА НАГЛОСТ и в Джунглата няма...Капчица Свян..🥶🤮🤑

Marieta Tsoneva

Цирк Буш....пълна Г Трагедия.сме....да ревнеш, че да не Спреш....Двуногата Маймуна.🙈🙉🙊🙄

Marieta Tsoneva

Таа пък, вземи се ограмоти малко и научи реалната ни история и взаимоотношения с Русия. Вече не сме каманизма и можеш да прочетеш нередактираната истина, а тя е много жестока спрямо България. Така че Русия може да го духа!

УЖАС!!! о_О

:( Колко точно казано...

Тъп си пич! Просто не го знаеш и не можеш да се видиш отстрани к'ви ги сереш...

Войнова нали язе това скам да кажа да се махнат Канадците и да дойдат Възраждане Че те със Братска Русия се имат и щте оправят положението

Petar Dimitrov

Еми тогава трябва да се прибираме Ората дека са от чужбина и да откиняме коловете от доматите и да им чупим главите

Petar Dimitrov

сгрешил си чата, тук се обсъжда поредното "патриотично" решение на Премиера ...

Венелин.

Нищо няма да се промени, с добро или лошо ще ги направят поредните марионетки!

Венелин.

Привет Бате Киро и Веско, да сте живи и здрави! :) Относно гласуването АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ ЧЕ Е НАПЪЛНО БЕЗСМИСЛЕНО!!! Леля ми е преброител от много години, заедно с една наша съседка и знам от 1во лице ед.ч. какво точно става във всички секции, как се "БРОИ", за тези които не знаят ще Повторя: това е театър за народа, да създава чусво на избор и демокрация, но всъщност истината е следната: когато безродните сердари се договорят за проценти и сфери на влияние в БГ., веднага решават кога ще са следващите избори, печатат се забележете бюлетини според предварителното рапределение на местата в парламента, и допълнително к-во за балъците дето ще гласуват, истинските урни са готови запечатани мноооого преди изборите, както и преброителните протоколи с печат и подпис, а сега е и по-лесно с електронното, щтото 1 оператор със админ. права променя каквото си иска, и благодарение на закона за Тайно гласуване, никой няма право да види аджеба как е преброен гласа му/и, освен упълномощените които много ясно са на хранилка от управляващите! Така че който иска да гласува, прав му път, за мен е ЗАГУБА НА ВРЕМЕ, както и пари от МОИТЕ данъци за организиранто! А и ще цитирам Сталин, какво е казал по повод 1вите "Демократични" социалистически избори в СССР, на въпроса: какво ще правим другарю Сталин, как ще контролираме хората в гласуването им, ако всички гласуват демократично? и отговор му е: Не се безпокойте, не е важно кой и за кого гласува, а е ЕДИНСТВЕНО важно кой БРОИ бюлетините! А който незнае ЕДИНСТВЕНАТА причина да ни агитират да гласуваме е следната: ако падне под определен процент гласувалите от имащите право на глас, изборите стават НЕВАЛИДНИ, и трябва да се организират наново! И по-малко остава за КРАДЕНЕ!!!!! Чао

Венелин.

Като чета мненията и си казвам наистина си заслужаваме орисията......как НИКОЙ не каза всички да излезем и да защитим Руските дипломати и да КАЖЕМ НЕЕЕЕ на тоя Гейски съюз.....КАК ЕДИН бе ЕДИН не написа това......ЕЕЕ за това наистина ще ни Ш........АТ........Това Не е народ а МЪРША!!!!!

Mariana Voinova

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Язе предлагам на следващатите избор да дадем шанс Възраждане да спечели да вземе властта и да видим пък те кво щте направят И чак тогава ако и те кривнат щте ядат курката

Petar Dimitrov

С нищо не се е издънил, просто е сам срещу всички.

Къде си ееее Киросаши Брейкамото мачкай биткойнааа.Кво прайм ся с тия къде продадоха коли земи къщи теглия кредити да напълнят портфолиото с криптовалута?

И с какво се е издънил ????

Ангел Христов Христов

Коцето тотално се издъни и изхаби, а до изборите съвсем никой няма да е останал да гласува за него

а конфликтът с Русия е по-опасен от ковид репресиите.

Явор

За много неща си прав и вероятно след следващите избори нищо няма да се подобри, защото (почти) всички са продажници. И все пак такива като Коцето поне теоретично има смисъл да се подкрепят. Не защото ще сменят курса на държавата - те и 20% да вземат няма да управляват, но поне да има някой който да говори против задължителните ваксини, сертификатите, проти глупавата външна политика в парламента. Ако няма дори една партия която да критикува поне това, което става е още по-зле. Казвам го от лични наблюдения. Така е на много места на Запад - няма и една парламентарно представена партия която дори да *говори* срещу това. Съответно 80% стояха на опашка да им набият ваксини и после строяха по-дълго заключени от нас.

Явор

Вече сме Официално мишена за Русия,ама си го заслужихме.Истината е че сме КЕНЕФ,няма оправия...

Бай Иван

Светла му памет на "Българският бастун на Чърчил" и "първата Американска патерица на чичо Сам" във Българският преход на политиката - (Събоди се...) и (Не ме гледай умно...) Българино... Българофил и беше прав като теб бат Киро, но ние говедата пак си бяхме говеда и си тъпчем на място... https://youtu.be/nOJg_TPV3Fo

Ignat Ignatov

Евалла Кире! Много си прав! Народа не мисли, за голямо съжаление. Заблудени овце. И в стадото най умната овца е отпред. а при нас наи простата и искаме да вървим напред Е, няма как да стане. Гледам те с интерес и слава богу, че са останали и малко мислещи българи


More Creators