СЛЕД КИРЧО... КОКОРЧО
Added 2022-07-05 13:00:09 +0000 UTCЗащо тези крипто специалисти много ми напомнят на Кирчо и Кокорчо...
Comments
Годините обработка на населението си дава резултата. Полу-българи полу-англичани, не че знаят и английския като хората ама карай. Днес слушам на летището руснак говори по тефона и обяснява как в България вече с българите се говори само на английски, руски никой не разбирал. Правилно е всичко което казваш от до, за съжаление по младите не знаят и не разбират драматичната ситуация на държавата. За това обаче голяма вина носят тези които са ги възпитавали. А тоя пуяк Пламен е негледаем...
2022-07-12 11:59:53 +0000 UTCПравилно, инернета и Арпа системата са създадени от военните, за да могат да комуникират при евентуална ядрена война :), както и мобилния телефон пак през 60те на миналия век :)
Венелин.
2022-07-10 22:45:18 +0000 UTCЩе направя вметка, Кире! Работил съм 11 години с външна фирма Енемона в Аец Козлодуй! 5-ти и 6-ти блок ги познавам като пръстите си. Бил съм работник, след това и началник, но във външната фирма. Там действително има много, ама много добри инженери и специалисти, но са почти за пенсия и бивши вече пенсионирани! Отделно ако си човек на някой от "шефовете" с връзки можеш да влезеш да работиш за самият Аец Козлодуй, дори да си прост на гъдулка. Преди 3 години мизата беше 15 000 лв и си ти човека, поне за 6-т месечният изпитателен срок. Още нещо - обявява се работно място, но то вече се знае за кой ще бъде преди да е обявено. Просто го обявяват за парлама пред хората. 🙂 Жената, която обработваше моите документи няколко пъти вече за тези години в ЕП2, в края ми каза, че ако нямам мой човек, да не се опитвам повече и няма да ми се случат нещата, въпреки че е длъжна да ми обработи документите, с които кандидатствам. Няма лошо, сега съм в чужбина и изкарвам повече отколкото ако бях в Аеца. И още нещо, имейлите са технология от 60- те години на миналият век, така че незнам колко са му иновативни технологиите на въпросният Пламен 🙂
2022-07-07 21:53:23 +0000 UTCНапълни ми душата. Браво!
Stefan Tsanev
2022-07-07 00:34:11 +0000 UTCБат Киро чесно казано мен най много ме е страх че ще дойде ден в който ще трябва да ни лекуват лекъри с дипломи взете онлайн защото старите ще измрът след 40 години не мога да си представя какво ще е
2022-07-06 23:03:21 +0000 UTC:( Ясно!
2022-07-06 21:47:36 +0000 UTCБраво!
The Rose of Winds Corp
2022-07-06 19:45:55 +0000 UTCЩе дойде време няма да имат и кво да ядат, хубавото е че и мен ще ме е прибрал оня горе за да не им гледам простотиите.
Toncho Todorov
2022-07-06 15:38:55 +0000 UTCАз пък искам да си има виртуален и тия виртуалните да си влязат в него и да не излизат во веки веков.
Toncho Todorov
2022-07-06 15:36:49 +0000 UTCАми крайно време е някой да почне да реже на крадеца ръцете, на лъжеца езика и да обеси всички убийци и наркодилъри, а не да ги пази и гали с перце ако случайно попаднат в ареста и след 48-72 часа фиктивно здържане, да ги изпраща по живо по здраво в къщи!!! Ако дойде един такъв нов "диктатор" като Тодор Живков, Муамар Каддафи или Саддам Хюсеин на които НАИСТИНА им пукаше за народа и страната им, и ги превърнаха в земен рай, аз със сигурност ще застана зад такъв човек!!! Без значениа как го нарича ПРОГНИЛАТА НИ "интелигенция", олигарси, политици и платени медии. Такива хора се познават не по приказките им, а по ДЕЛАТА ИМ!!!
Венелин.
2022-07-06 08:03:07 +0000 UTCАко си погледнем историята в момента сме във времето преди появата на Хан Крум. За съжаление предчуствам че ще се появи тук един нов съвременен хан Крум и диктатура. Нищо ново под слънцето след всеки хаос в историята идва диктатура
Krasimir Manolov
2022-07-06 02:00:56 +0000 UTCМного съм съгласен с теб Бат Киро, аз лично се занимавам с крипто вече 8 години и съм наистина много напреде, но ми е пределно ясно, че това е пирамида. Единствената причина поради, която съм на печалба е, защото влезнах много от рано (което е и начина да спечелиш от 1 пирамида) и винаги съм си взимал печалбата в кеш и не съм набивал повече пари. Тея големи разбирачи сигурно живеят под наем все още дето много бръмчат, ама скоро ще дойде времето да си теглят въжето.
2022-07-06 00:16:06 +0000 UTCНай-вероятно не иска да си сподели телефона, но определено супер малоумен аргумент за което.
Jihn Katama
2022-07-05 21:57:17 +0000 UTCВидеата са за хората тук, не за споделяне наред из групи и Интернет.
Jihn Katama
2022-07-05 21:55:59 +0000 UTCРазни хора злоупотребяват и качват видеата по групите за безплатно гледане.
Киро Брейка - Оригинала
2022-07-05 21:44:26 +0000 UTCЗдравей бат'Киро, имаш ли го това видео в ЮтУба? Не мога да си го изтегля от туй проклето Vimeo. Линка го открих, но ми излиза съобщение - Неауторизиран! о_О Все пак си плащаме тук не само за да гледаме, но и за да си ги сваляме тия видеа...кой, което си хареса. Нали? Ето линка да видиш и ти - https://vimeo.com/726983112/559a4589b6
2022-07-05 20:12:18 +0000 UTCЗдравейте,бат Киро и Веско! Клипът във vimeo е много по-добро решение,защото иначе качеството в ютуб е лошо,(в началото поне) така че това е добра идея. Този варненски репей нарочно ти казва,че телефона е остаряла технология щото бил програмист,да не са на 100+ г. като телефона ,но масово програмните езици са от 90-те години,което не ги прави нова технология също. Благодаря за видеото и продължавайте все така да сте проводник на истината!
Ceco Dimitrov
2022-07-05 20:11:07 +0000 UTC