DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ТОВА МОЖЕ ДА СТЕ ВИЕ!

Никой не е застрахован от това...

ДАРИТЕЛСКА СМЕТКА  

1. IBAN: BG80BPBI79294053020802 BIC: BPBIBGSF
Банка: "Postbank" клон гр.Габрово
Титуляр: Галя Маргаритова Илиева  

2. PayPal: helpgaliailieva@abv.bg


Благодарим предварително! 

ТОВА МОЖЕ ДА СТЕ ВИЕ!

Comments

Включих се. Дано Галя успее да събере необходимата сума и лечението да помогне! За съжаление много хора са принудени по този начин да търсят изход за решаване на здравните си проблеми.

Михаил

Ще помогнем

Evgeni Staychev

абе ще помогнем, ама някои сме минали и през по-страшни неща.

Включих се и аз макар с не голяма сума , но ако всички дарим по колкото можем ще успеем

Включих се . Стискам палци и успех.Кураж на жената!

И аз се включих макар и с дребна сума.Имах приятел с това заболяване Бог да го прости.Както каза бате Киро само парите за близалки дето пръснаха щяха да стигнат за 100 случая като Галя за МЕСЕЦ!!! Аз за това моите деца не ги пусках да плюят.Живи и здрави бате Киро и Веско и на твоите абонати в Пейтриън,фейсбук,ю тюб,и всички които помагат за тази благородна кауза!!!!

Баща ми беше болен от МС. На 25 години съм и когато съм се родил той вече е ходел с помощ.Докторите в началото са го лекували като опитно зайче със какви ли не боклуци.Когато станах на 3 годинки той вече беше в инвалидна количка. И след това 20 години мъка. Когато поискахме помощ от държавата вкъщи дойдоха две лелки да огледат и отказаха такава защото сме били направили ремонт да му е по удобно и сме сложили изолация да му е топло. Всякаква помощ бе отказана и накрая татко се беше отказал и от излизане и от лекарства. Замина си във ВМА след 2 седмици в кома . Ценете живота си и малките неща .Още помня деня в който излязохме навън с количка да ядем сладолед от 50 стотинки и плакахме от радост че баща ни е навън с нас. Поздрави бат. Киро обичам ви. Ще помогна !

Ти ако разчиташ на FB Friends - пази Боже! Това е един измислен свят 😏

В каквото казва бате Киро - в нищожества.

Така е брат, богатите ще стават все по-богати а бедните все по-бедни :(

Венелин.

Дарих пари за жената ... за съжаление има толкова много като нея, за които държавата не прави нищо ;( Как да помогнеш на всички?

Ще даря пари за тази жена! Споделих видеото ми в профила във Фейсбук - 4200 приятели имам, нито 1 коментар и нито 1 харесване! В какво сме се превърнали???

Nikolay Antonov

Дано съберем парите за жената. Показвали сме, че можем.

Да е жива и здрава жената ще помогнем със каквото можем!

Mariana Voinova

Да, тоя гаден номер и в Европа е така от десетина години, на гише да искаш да внасяш - такса. За да ни принудят да се обслужваме онлайн сами, а те да си пестят заплатите за служители...

знаете ли че за да преведеш 20лв на каса на пощенска към сметка в пощенска таксата е 10лв ... много съм доволен че финансирам някой скапан милионер


More Creators