DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ ЛИ ДОЛАРЪТ?

Доларът щеше да изчезне...

ЩЕ ИЗЧЕЗНЕ ЛИ ДОЛАРЪТ?

Comments

Франция бяха на кантар ако не си им следил изборите. Спечели ли Льопен Франция ще излезе от ЕС ако прецени, че е ощететена. Германия са по-сложни понеже са промивани яко с десетилетия, но аз не бих ги отписал защото и там вече се набира доста напрежение.

Zhivko_Y

Ти как го мислиш тия две "големи" държави могат да излязат кога си искат?

Бат Киро, гледам Пламен Андонов започнал да си прави клиповете, докато бяга на пътека🤭

Аз за долара съм съгласен каквото говори бай Киро ама за еврото не съм. Еврото не само не е сигурно защото войната е насочена И срещу него и отделно еврото зависи от това дали Германия и Франция ще са в ЕС. В момента, в който една от двете сили или и двете излязат от ЕС както Великобритания, еврото приключва. Отделно докато има валутен борд дали ще си държиш парите в евро или в левове има значение само и единствено ако ще бягаш бързо с тях на някъде тогава има смисъл да са в евро и долари. Реално обаче пари в евро в момента се обезценяват най-бързо от коя да е от големите валути, затова според мен е лоша идея да са ти в евро парите.

Zhivko_Y

Бат Киро, между другото Пламен Андонов и некъпаняка направиха общ подкаст и се скараха на лайв :Д

Къде е този клип, моля?!

Кире отдавна не съм се включвал в коментарите. Ти обаче успя да ме включиш. От всичко което каза на всички стана ясно какво е цар долар. Не става ясно защо е цар. Другото което не е ясно а е съществено : Защо долара трябва да изчезва ?Ако някой смята всичката тая дандания е за изчезването на долара то той е неизправим тъпак, който въобще не загрява за какво става въпрос.Ако някой иска да изчезне долара ще трябва да се запита : А защо долара не иска да изчезнат другите валути ?Значи борбата срещу него не е за да изчезне а да не е основана резервна валута. Или казано с прости думи : Да не бъдат зависими всички и всичко от долара . Да има демокрация и при валутите.

Айде Кире, и К. Костадинов се издъни. Виж му клипа от Вълчи Дол :):):)

Marionela Vasileva

Това Видео е за хора с много пари....

Marieta Tsoneva

Владимир Жириновский

https://youtube.com/watch?v=BPJW7pJ0xTk&feature=share

Бат Киро, доларът също има голяма инфлация (официално), просто на еврото е по-голяма.. за това изглежда, че доларът поскъпва. Реална като покупателна способност всички валути падат.

Точно професор Брейк!!!Не за първи път става това което си казал.Според мен човек може да живее добре ако се вслушва в съветите на хора с опит като теб,повтарям опит,а иначе добитъка си е и ще си остане такъв.Живи и здрави с Веско.

Здравей те Бат Киро и Веско живи и здрави да сте Стахотно видео.Малййй те тия дека оправлеват целия свят значи шега работа не бива Ти си прав Бат Киро че те го измислия тава със как му бе името бит крипто койн за да може да се вдигне долара

Petar Dimitrov

Тоя който не е ял циганска баница той няма да оцелее


More Creators