DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО

Коментарът ми за служебното правителство...

СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО

Comments

Цяла държава да се спасява като мутри от 90-те? Ами баба Вуна от Горно Изнанадолнище, как да се спаси, или тя не е важна? Приемаме Закона на джунглата, защото сме асоциални и по- силния печели? Аз не го приемам и ще гласувам за Възраждане, а вие, разбирачите, си чешете езика, колкото си щете и не гласувайте. Така ще "оправите" държавата, докато Америка ви назначава правителства. Не 33 години ще минат в разруха, а след 3- няма да ни има.

не, както казва бат Киро, спсяваме се поединично, кой като може, като през периода: 1989-1992 :)

Венелин.

Значи са ни победили и да си търсим въжета да се бесим.

Прав си че неможе цяла 1 държава да се спасява поединично, но нека да ти опиша каква е реалната ситуация: Ти изхождаш с погрешната представа че е възможно да има честни избори, ето да речем че наистина всички българи отидат да гласуват, и си представи че Костадин печели с 92%, какво си мислиш че Боко и тези над него ще се откажат от Империята която им носи МИЛИАРДИ печалба, и която са градили 32 години? Не мисля че ще стане така :). Просто ще обявят съвсем други резултати това първо, и второ ако си мислиш че нещо зависи от тези в парламента горчиво се лъжеш, ИСТИНСКТА ВЛАСТ е някъде другаде, в сянка и те решават какво ще бъде в БГ, сега засега искат 90% да са дебилни добитъци които безропотно приемат всичко, а останалите 10% като Бате Киро, просто ги игнорират и ги оставят да си лаят да забавляват тълпата и да действат нещо като отдушник на напрежението...

Венелин.

И как да стане, мързи ни да се бием, мързи ни да протестираме, няма смисъл от избори...Как да стане, държавата умира? Аз не казвам да се гласува за евроатлантическата сган, която ни докара дотук. В момента има една- единствена българска партия, която наистина иска да оправи нещата. Но ние, естествено, пак решаваме, че няма смисъл. България е парламентарна република, докато не се промени Конституцията, властта ще се получава само с избори на партии, друг начин няма. Купеният вот пак си ги монтира, а ние приключваме. Не може цяла една държава да се спасява поединично.

Приятелю Бисерчо, тази измет дали с гласуване, дали без гласуване, НЕМОЖЕ да бъде спряна, защото те си РЕШАВАТ и разпределят всичко предварително мноооого преди самото гласуване. Тези родоотстъпнически мърши могат да бъдат спряни САМО с оръжие, веднъж и завинаги Кардинално!!! Всичко останало си е чиста загуба на време!!! Моя дядо, лека му пръст, беше ветеран от втората световна война и искаше преживе да докопа от някъде един калашник да влезе в парламента когато са се събрали всички изедници, да им тегли куршума и както казваше: "С гордо вдигнато чело и с чувство за добре свършена работа, да отида и да ги излежа в затвора с най-голямо удоволствие....", а ние тука можем само да си чешем езиците, и да си доказваме кой- е по по най в приказките, но на практика нищо не правим.... :(

Венелин.

гласувайте, поне да има някакъв баланс в парламента ,че сега само американските подлоги диктуват.

МНЕНИЕ ЗА КОСТАДИНОВ МОЛЯ ТЕ БАТ КИРО, АЗ И СЕМЕЙСТВОТО МИ МИСЛИМ ТАЗИ ГОДИНА ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА НЕГО.

А като не гласуваш, спря ли изедниците да са във властта? За тях дори е по-добре да не гласуваш, защото така със сигурност ще са пак те. Купуват си гласовете и пак си се наместват. Затова квичат отвсякъде- не гласувайте, от вас нищо не зависи.

Който гласува, САМО той носи ПЪЛНАТА ОТГОВОРНОСТ за случващото се в държавата, защото със ИЗБОРА си поставя на власт едни и същи ИЗЕДНИЦИ, които ни ограбват и затриват. А Аз който НЕ гласувам не НОСЯ никаква отговорност за случващото се, защото с нищо не съм допринесъл тези Унищожители на Българския народ да се намърдат зад Кормилото на властта. ЕДИНСТВЕНАТА ПРИЧИНА официалните медии да повтарят като папагали, че който не гласува е виновен за кризата е че: По закон ако не гласуват мин. определен % гласоподаватели, изборите ще са НЕЛЕГИТИМНИ и ще трябва пак да се гласува!!! Даже преди няколко години ТИХОМЪЛКОМ Педерастите в парламента намалиха този процент, защото много хора НЕ ГЛАСУВАТ, и на практика от 100% гласоподаватели, реално гласуват едва 35-37%, тоест МАЛЦИНСТВОТО решава какво да се случва, което е АБСОЛЮТНО противоконституционно!!!!!!!!!!! Затова и ИЗБОРНИТЕ Резултати се подправят ВИНАГИ!!!! :)

Венелин.

Както обикновено, точно казано.

The Rose of Winds Corp

По добре бъдере такива и да говорим взаимно от колкото да разчлленим малкото което обичаме

Ruzhdi Kyamilov

Научих много от вас не бъдете глупави

Ruzhdi Kyamilov

Но, има хора който, ще се замислят, не прави услуга на търея или на хейтъа как е модерно

Ruzhdi Kyamilov

Мен не мебърка 5 или 10 поунда всо равно

Ruzhdi Kyamilov

По този начин им показваш слабост

Ruzhdi Kyamilov

МЕН НЕ МЕ бърка но недей да правиш услуга на боклука

Ruzhdi Kyamilov

Бат Киро и Веско не е вариант

Ruzhdi Kyamilov


More Creators