DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


И ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА НИ ПОМОГНЕ!

Нещата излязоха извън контрол, само единици могат да се спасят...

И ГОСПОД НЕ МОЖЕ ДА НИ ПОМОГНЕ!

Comments

Бате Киро и Веско, здравейте! Отново си прав! Сега ще разкажа лична история : моя бивш съпруг беше така : колкото си по-наконтена , парфюмирана, задължително да не ядеш почти нищо(!!!) и ако може на фитнес , ти вече си супер жена!!??! Това че гледаш сама малко дете , къща , сметки , и изкарваш някой франк за храната на всички, а не то било само бонус! Всяка сутрин исках да закуся нормално , а той веднага почваше : пак ли ядеш?!? На строежите ли ще работиш?!? Излишно е да казвам , че се разведохме. Оттогава не искам никой до себе си ,освен ако не е златната перла Тук в квартала живее една тукашна , това не знам как мъжът й си ляга с нея : цятоло й тяло изрисувано, богата , а хигиената й е по-зле отколкото на нашите роми , ама на …тя е омъжена , а аз съм разведената : ненормалното е станало нормално…. Вече дори не се плачи за това! Предпочитам да се смея и да запазя детето си далеч от тази помия Бъдете живи и здрави с Веско!

Sonya Barbosa

Решението е : бъди истински НОРМАЛЕН човек, каквото и да става!

Sonya Barbosa

Киро е против гласуването, защото според него кандидатите са боклуци, или не са доказали, че не са боклуци. Гласувай за Възраждане, от всички партии били в парламента само те не са доказали, че са боклуци, и има голям шанс да не са, но ще им бъде много трудно да оправят тая съсипана и корумпирана държава.

Пътувай......

Marieta Tsoneva

Ти не си за тука. По HBO можеш да претендираш за нови епизоди.

Този Млад Човек е наистина един от малкото останали...Светлинка в Тунела...! Всичко е много впечатляващо дано все повече Подрастващи да се вслушат.!

Marieta Tsoneva

Май не си за.тукааа

Marieta Tsoneva

Ехоо, можеш да говориш на съседа ти.

едно от възможните решения е да се опитаме да станем като този човек, да се научима на саможертва, състрадание, себеотрицание и пълна отдаденост на каузата: ... За чиста и свята република: https://www.youtube.com/watch?v=EQc-ayDGC0w

Венелин.

Ехоо...Защо няма Ново ВИДЕО...??? 😒😒

Marieta Tsoneva

i re6enieto e ...

Bobby B

Има малка надежда, ако повече млади хора пожелаят да станат като този млад български герой от това видео. Препоръчвам на всички тук да го изгледаме и да направим или поне да помогнем с каквото можем на такива хора: https://www.youtube.com/watch?v=EQc-ayDGC0w

Венелин.

Аз съм на 38 години, вече ходя на фитнес основно за да бягам на пътеката (ако бягам на асфалт ме болят колената) и да се раздвижа по уредите. Бягам по 3-3.5км - лекичко за около 30тина минути. Скоро се случи, че имаше 2 момчета на пътеките до мен. До сега не ми беше направило впечатление, но ги гледам че те не могат да бягат повече от 10 минути... на 5тата минута вече са припотени, запъхтяни. Не съм го очаквал.. млади здрави момчета, но явно са на някаква химия и само тренират за маса.

Georgi Ishkitiev

"Русофили за Възраждане на Отечеството" също

Киро Брейка много малко останахме НОРМАЛНИТИ за съжаление които сме възпитани по съвсем друг начин...Днес е пълна АНАРХИЯ..Даже АЗ специално нито говоря ,нито давам съвети . ЗАЩОТО няма смисъл..отсреща ми е Говедо или Олигофрен..Не обвинявай Родителите..а УЛИЦАТА И ИНТЕРНЕТА....много важно е дететето от 8 месечно да му се говори...Труд, отговорност,чистота,уважение..спорт и т.н...Примера в СЕМЕЙСТВОТО...!.Благодаря на теб и Веско за приятните моменти след напрегнатия ден.Благодаря,че Ви има.!!!🙂🤲🙏👍

Marieta Tsoneva

Само Възраждане е спасението на България

Petar Dimitrov

в храните слагат естроген и така нацията се феминизира във водата литий и ето го резултата

Пич сигурно си нов тук!? Имаш опция да преглеждаш видеа с по-стара дата. Положи малко усилие преглеждайки видеата и ще откриеш колко много Бат Киро е говорил за хората които гласуват и за "Коцето" специално. Успех.

Виктор

Бат Киро, за фитнеса и наркоманите вече чухме. На мен лично ми се наби в тиквата и гледам видеата с по-малко интерес от преди. Моля те, говори за политиците и за хората които ще гласуват. Моля те насочи ни за кой да гласуваме, ПОНЕ ДА ИЗБЕРЕМ ПО-МАЛКОТО ЗЛО. Какво ти е мнението за Костадинов?


More Creators