DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ПОРЕДНИТЕ ИЗБОРИ - А ДАНО, АМА НАДАЛИ!

Ще има ли промяна след новите избори?

ПОРЕДНИТЕ ИЗБОРИ - А ДАНО, АМА НАДАЛИ!

Comments

Бати Киро здравей! Пиша ти от Финландия, казвам се Момчил Киров Василев. Гледал съм повечето ти клипове до край и с всеки следващ клип, аз мисля, че наистина нищо няма да се оправи. Раждан съм 1989година няколко месеца преди да се случат всички мизерии които се са се случили в нея година а и след това. Докато израствахме със сестра ми (близнаци сме) баща ни говориш същите неща, че нищо никога няма вече да се оправи. Аз съм без висше образование, не смятам, че ми е нужно защото работя като готвач, а това е занаят в който за да се развиваш не ти е нужно образование. Не съм в България, защото след 2020г в нашия бранш стана ужасно, не мога да работя в държавата си и в града в който съм израснал, защото се напълни от разбирачи (ресторантьори и хотелиери). И така бати Киро, поздрави от мен и да си здрав. Някой ден може да пием по една биричка, дали в Търново или във Варна, ще ми е приятно. Бъди здрав!

Momchil Vasilev

Хората имат подход, тука гледат да те въртят и да ти вземат пари няколко пъти, всичко отново е въпрос на обучение, практика и на лошото образование

Виновни са тея които ги назнчават безкритериино и не им дават “права” и нужните инструменти да възпитават

Жорееее....тя баба ти в родилно е родена щото....и затуй не една ,а 4 ги имаш лели....и ощ' 4 дядовци, нали? Защото хората се раждаха НА КЪРА....и БЕЗСРАМНИЦИ НЕ СТАВАХА НАЩ'И МАЙКИ !!! Болен си, болно ти е....но не го съзнаваш просто....

Димчo Дeбeлянов го е описал преди век: "Шум се дига, шум до Бога, шум и крясък, шум и бяс, цяла София в тревога — ето кpизата у нас. Шефове дeбели, мaзни край палата се въртят, с нoвини разнообразни вeстникарите крещят. Тоз погалил, тоз зарязал, тез ще дойдат! Не! Онез. Входът някому показал, другите поканил днес. Всички ощ неуморими три нощи веч как не спят. Мигнат ли и пред очи им все се кокали въртят. Ходят, питат като в съне, не усещат глад, ни мраз. Всички днес са кат на тръне — ето кризата у нас. Само ние хич нехаем със оръфаний балтон, само ний не щем да знаем, че в червения салон разни планове се сплитат зарад нов за нас ярем… Атовете там се ритат, ний „магаретата“ мрем!"

Абсолютно вярно, моделите за подражание са много сбъркани.

ПС - В Ямбол също нямаме родилно.. сега може и да са го пуснали. Не съм сигурен, но лятото нямаше. Жените ходят да раждат в Сливен, Бургас, Стара загора. Моята жена ражда в Бургас. Там ходихме на прегледи, там ходи след раждането на прегледи. Сега имаме проблем и с детския зъболекар. В Ямбол има 2 детски зъболекаря и записват часове за след 2-3 седмици.. Детето го заболя зъб и ходим до Бургас на зъболекар.. в понеделник отивам - почивстват зъба, слагат временна пломба. И после в четвъртък пак отивам, за да сложат пломба. Братовчед ми има по-сериозен проблем с детето и го кара в Турция. Работят и по-съвестно и детето се чувства по-спокойно в техните болници. Каза, че като са ходили в България е започвало да реве още като види болницата, а в Турция така го баламосват, че всичко става като игра.

Georgi Ishkitiev

скоро идваха при мен две момчета на по 17 години - стажанти от техникум. Имат задължителна лятна практика. Познавам учителката им и специално ми каза, че ми е пратила най-добрите. Наистина бяха свестни момчета и имаха желание да учат и да работят! Каквото им кажа го правиха без да мрънкат. Ама като взех да ги разпитвам - това научиха ли ви, онова научиха ли ви. То излиза, че в училище само си изпяват даскалите урока и никой не го интересува кой какво научава и дали изобщо има някаква полза от това което учат. Не са виновни децата. Виновни са родители, учители и всички по веригата. Скоро гледах във фейсбук коментар на едно момиче - завършила висше във великотърновския. Ами тя не можеше да пише. Половината и букви бяха на латиница, другатата половина на кирила. Явно като не знае нещо с коя буква се пише на български го пише на латиница.. И това момиче ще отиде в държавната администрация с хубава позиция защото има "вишу", а тя не може да пише правилно. И ще и сложат някоя дърта баба за подчинена да и пише документите, белким не си личи, че шефката и е неграмотна

Georgi Ishkitiev

Няма ненаказано Добро...!.Аз също се опитвам да правя добро,но в повечето случаи съм разочарована. Но не се отказвам...защото така сме възпитани.🙂

Marieta Tsoneva

Чао

Marieta Tsoneva

Върховен си Брейка...всичко е вярно Наборе....за съжаление. Децата ни са Нехайни...и тъпички...Те не учат ...мързелуват...Аз работех през Ваканцията..Нашето време беше друго...Ред ,уважение ,труд и нормални развлечения...имахме МОЗЪК...бе хора!!.Мислим за момента и за БЪДЕЩЕТО СИ!....А що се отнася за Избори..не искам да чувам и буква...И ГОСПОД ЩЕ ОТКАЖЕ ОФЕРТАТА..Ние не ставаме за нищо..Прост Народ сме..от 100 год.съм се убедила Брейка хареса ми Видеото..Поздрави на Веско....! Не се занимавате с пачки раздаване на пари награди реклами и там подобни глупости....Имала съм и съм нямала пари но не правя Демонстрации...и не парадирам с нищо...това са лични Неща...Чао.🙂🤩👏👍🙏🤲

Marieta Tsoneva

Средната възраст на лекарите в България е над 50 години, а повече от половината са над 55. Завършващите с отличен успех бягат в западните страни и тук остават лекари завършили със слаб успех. Представете си качеството на здравеопазването какво ще е след 5-10 години.

Едно и също дъвчеш на всеки клип. Как няма кадри , как няма инженери и тн и тн. Да и така да е разнообразявайте ги малко тия видеа . Пълните профила със съдаржание , но то е едно и също . И повечето неща които говориш са малко прекалени. Не в цял България е така.

Не може да се спре гребена на вълната е огромно голям, както е написано във книгите и предсказано от мъдредците, хората ще ходят като зомбита, вече факт, искуствения интелект ще се слее със човека и ще го измени и промени, ето факт, може би единственото решение а то е невъзможно да се случи, е да се изключи всичкия достъп на Интернет във целия свят тоез да се сринат всички сътелити и проблема ще бъде решен, няма да има нищо и ще започне нова ера и цивилизация, на изграждане на нова епоха тъка наречени ние хора, човешки същества, по този път който вървим всеки от нас е подписал договора си към гибелта и унищожението и всички ние ставаме съучастници във това деяние, което ни убива всеки ден, извинявам се за правописните грешки допуснати във този коментар,, дано ангелите се преборят със битката която водят със злото че края ни като такива на всички нас няма да е дълъг много, забравете да мечщаете или да правите планове за години напред, просто ще загубите времето си във заблуда постараите се 1 да правите добро и да дарявате любов,ще бъде много по полезно и добро поне няма да се пречи на останалите мъничко хора със сърца

Кадри има,и се намират във чужбина,а това което има във бг си напълно прав,има около 2 Милион пенсионери,и там се намират истинските кадри,другите се занимават със далавера дроги и какво ли още не,тук там има истински хорица каде бачкат истински,другота са уотбари ли са,инфлоенсари ли са еба ли майкята,и политици депутате кметове заместник кметове,малко даскале каде стават и каде не стават и за чеп за зеле от тех,тук тамее малко свестни полицай,другото устаноло от времето на мутрите,и малко дечурлига.И тава останало във България,е ми много ясно че няма да се управи то народ в та хубава държава,за това аз мисля че всички Българе,във чужбина ни са ще да са приберем ама как да стане както казваш ти като на никой не му са прибира във тава беззаконие,е то за това имам надежда във една партия,която се нарича Българска и нека целия народ да и дадем шанс, те доказаха във народното събрание,че могат да променат някой работи,и че са единствената партия Българска,който е следил какво се случва,а не по продажните медйй,че могат да свършат нещо полезно.То и аз нямам вяра ама кво да прайм да се спасяваме,по единично,за мен е малко тъпо това,ако не се дигне целия Български народ наистина нема да има и малкото кадри който са останале.с уважение язе Гената Българин живеещ дълги години в Койлер Испания.

Genadi Dimitrov

Глада и студа идат. Тая зима ще е тежка. А за гласуването се гласува и то всеки път с не гласувам за никого. По този начин вота се регистрира в Брюксел че нашите политици са боклуци. А като не се гласува хич в Брюксел си казват Българина е безразличен. Не че има някаква разлика за нас които сме тук де.Лека пичове.

Bobby Kundelov

Споко е не ни трябват кадри ,българина е свикнал да тегли, бой, йебаниеййй и сръбска музика и всичко ще се нареди

Hans R

Защо да достига до повече хора? Нали го чу- всеки да се спасява по единично. Нека до пасат трева, да се спасяват по единично. Ще гледат 5 минути от видеото, от страни ще видят, че Галена е пуснала нова песен и ще цъкнат там. Безплатното никой не го цени. Ако искат, да се абонират и га гледат тук.

Бат Киро ела в Англия. На гости 1 месец ако искаш да видиш на къде отива България. Тъпи, мърляви, мързеливи на помощи от 50 човека в завода 30 обратни 2ма кадърни и 48 пълнеж (кадърните мигранти като мен да не забравя да го добавя 👋

Slavcho Andonov

Кадри извън България има, да. Не са предостатъчно, факт, но могат да дадат достатъчно, нужна е работа. А относно това, че управниците трябва да ви помогнат (на вас, българите зад граница) никой няма да ви помогне, ако сами не си помогнете. Всички до един, че и отгоре ще си дойдете в майка, а не мащеха България!!! Ситуацията в света ще ви принуди, не друго. Този процес започна. Предстои празия, глад, смърт, но не и тук.

Никола Николаев

Силен финал “глад и мизерия, и дано да стане”!?!

В едно общество няма спасение по единично, за щото всичко е свързано. Спасение по единично може някъде в гората или пустинята, но няма много желаещи за там.

Пълно е със сган,за това съм съгласен. При положение, че сме единици (смея да броя себе си) искам да попитам какво да правим? Да мрем или да се спасяваме по единично? Това, което ти и Веско правите като дейност е нещо полезно, има не малко хора, които правят полезни неща, 100 пъти повече са безполезниците, но какво от това? Защо трябва всеки да се спасява по единично при положение, че сме единици, а не единица? 1 плюс 1 е две, а две повече от едно. В същото време идиота си е идиот и дори да събереш 100 идиоти те пак ще правят идиотщина. Ако преди 1989г. Идиотизма не е преобладавал преди, но обрат винаги има. Нямам пълно доверие към нито една партия. Ако се лъжа за нещо, то виновен съм си аз, но при положение, че знам, че аз като млад човек не съм част от пропадъка, както и други хора не са, то целта ми ще е да противореча до последно на налаганата в световен мащаб простотия. Ако сме единици и гледаме само в близкото си обкръжение, то нещата няма да се променят. Кукловодите, както ги наричаш не се чувстват никак добре покрай нас - единиците. Светът е много интересно място и ако всеки разбере защо е тук, то обрат със сигурност ще има. Аз за себе си мога да кажа, че ми е тотално ясно какво място е света. А промяната винаги е тръгвала от малките групи хора, от единиците. Във всички войни, в които сме участвали в славната ни история сме нападали така, че на един да се падат поне по двама, да не кажа и по 10. Нима сме по-различни, по-прости?

Никола Николаев

Абе общо взето откакто дойде смартфона, после фейсбук и в последствие другите социални мрежи, положението стана зле, и все ден става по-лошо и по-лошо.

Angel Markov

15:34 "Педали, Мръсници и Боклуци"....мда, много точно, но не поясняваш КЪДЕ НАЙ-НАПРЕД изникнаха пред очите на Децата - ПО ШИБ***** ТЕЛЕВИЗОР !!! ...и след това - ПО ПРОКЛЕТИТЕ РЕКЛАМНИ ВИТРИНИ !!! Ела в Бургас да гледаш!!! Ооооще и още е ТЪПКАНИ с нагъзени, разчекнати, вирнали краката и чаталите....безобразни реклами по билбордове и рекламни витрини на магазини В ЦЕНТЪРА НА ГРАДА !!! ...и тоя ДЕБИЛСКИ ПСЕВДО-КМЕТ ....седи копелето и НИЩО НЕ ПРАВИ !!! :-// НИЩИКО !!! ....а Дечицата се развращават, покваряват....и вършат след това същото! Стават безсрамни позьорки, само курварси чупки, момченцата пък само долнопробни вицове и похотливи очи....вулгарни...даже женските са 2 пъти по-вулгарни от мъжките....аве.... МНОГО СИ ПРОПУСНАЛ ДА ОБЯСНЯВАШ ---> КЪДЕ ТОЧНО се показаха ония "Педали, Мръсници и Боклуци" за първи път! Страшно е!

Samo po edinichno kakto go kaza !!!

Христо Тодоров

Прав си и не си прав. След 9ти да не би да е имало кадри? Тогава с течение на годините новата система създаде кадри, заводи, язовири и всичко останало. И сега няма да е за един ден, но трябва някой да смени системата, но как да се промени системата, като не гласуваме и чакаме марионетките да направят нещо? Няма как да стане, освен с революция, но революция няма да стане, затова единствения начин е да дадем шанс на Възраждане. Всичко останало - марионетните партии и негласуването, ще доведат до същите резултати, които гледаме 33 години.

Бате Киро, само за едно нещо не си прав. Като не отидеш да гласуваш автоматично ти се преразпределя гласа за някоя от избраните партии, те за това всички боклуци са много доволни, че никой не ходи да гласува!

Здравей Бат Киро и Веско живи и здрави да сте.Така е Бат Киро Прав си както винаги.Язе ще съм член на ЦИК във Испания на 2 Октомври много Българи ще гласуват за Българската партия Надявам се Костадинов ако спечели да се съберем със Братска Русия и лека по лека ние Бъгарите да се преберем по къщята и това дека го научихме в чужбината да го предадем на младото поколение за да има кадри и така нещата ще се получат Но трябва ората да поверват във Възраждане.

Petar Dimitrov

Много прав бат Киро!

Батка аз те разбирам напълно, но ще позволиш ли съвет и аз да ти дам, както ти даваш на много хора. Прав си за много неща и съм съгласен с теб. Винаги трябва да имаш надежда че нещата ще се оправят, винаги след лошо идва добро. Аз живея в Кипър и много други хора като мен с качества който са на други места по света имат желание да се върнем и да живеем в България и да даваме на България това което даваме в чужбина. Не си мисли че ние сме 2ра ръка хора и сме тъпи. Аз от моя опит знам че винаги живота връща. Кадри има но не и в България. Та нали ние имаме уж надежда да живеем както навън така и в наща мила родина. Затова и гласуваме уж за по добро. Но какво трябва да направим че самите българи в България са плява и мислят само за дълавери и Мафия. Ти съдиш за хората около теб може би. Но да знаеш че повечето от хората нормални са навън и работят и живеят спокоен живот. Аз визирам себе си но и много около мен са така, с разликата че всички искат в България, но България ни е мащеха. Аз лично с моето семейство искаме да се преберем от 2год.и чакаме уж някаква промяна а то кво аз живея в Кипър по добре от България. Как да го повярвам като не мога но е така. В България е по скъпо за мен от Кипър. И работя нормална работа и съм добре и жена ми и децата, всичко имам и в България ще го имам но на двойно по голям риск и несигурност. Живота в Кипър е по спокоен от България и тук хората нямат напрежение за нищо, няма престъпност и живота е хубав на всички. Но не е България, а Кипър е България преди 89г. Българи има във всяка сфера и са грамотни в работата си. Избират ни щот можем всичко и не ни е страх от работа, та за това и взимаме пари.... Та Българи има.... Работни.... Важното е да ни помогнат дадените управници че ще можем да си живеем старините в България.. Трябва да могат да ни убедят да се върнем в България, Това всички го искат. Все пак от 3милона Българи навън не всички са неграмотни нали.... Отговори ако искаш.... Чест и почитания от мен

Съгласен съм на 100%.

Birol

Болезнено си прав и всички го знаят. Но истината боли. Моята дъщеря е на 19 и от 1г вече работи. От миналата година вече плаща данъци като възрастен човек. И преди това с приятелите си много лаяха на тема климат и хомофобии, но като дойде истинския живот със сметки и данъци всички се кротнаха. Децата в България наистина им е доста проточено детството. Пожелавам на всички да изпитат удоволствието като в Швейцария да започнат да учат професии и занаяти на 14-15г а не само да завиждат колко било наредено. Защото всичко това се постига с труда на ужасно много хора включително тези които строят пътища по нощите опънали големите прожектори, а не са си чешат пръстите по социалните медии и бистрят световната политика.

И отново прав както винаги!

Това видео трябва да е заYoutube и ФБ,и да достигне до повече хора. Който го разбере,разбере.

milenivanov

Kogato ne si si posial , ti ostava samo da barkash po kofite

То в новият парламент се очаква да влязат пак същите хора, така че няма как да очакваме някаква промяна.

Който вярва че ще има значи е говедо.

ПЕТЪР Петров


More Creators