DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


НАЙ-БЪЛГАРСКИЯТ АРМЕНЕЦ!

Имах честта да посетя уникалния културно-исторически комплекс "Дворът на Кирилицата" в град Плиска!


Музеят се намира тук: https://goo.gl/maps/H9CRHeVvd1zuZ8BZA

НАЙ-БЪЛГАРСКИЯТ АРМЕНЕЦ!

Comments

нар

Едно от най добрите ти видеа! Браво

Евала на човека!

Diana Atanasova

Браво на този човек!Истински българин!

Антони

Познавам жена с почти същата биография, която дори е работила към МО и не може да си вземе български паспорт. Искат пари.

С какви пари е направен музея? От къде е финансирано всичко? Струва милиони левове.

Viktor

Вие сте ГЕНИАЛНИ ! Този Човек е Богатство! След себе си ще остави Наследство! А ние?

The Rose of Winds Corp

Веско ти не просто снимаш,ти твориш!!! Велики сте!!!

Евалата хора, това е едно от най-въздействащите места в България за мен ( там осъзнаваш най- добре колко прелегировани сме ние българите, да си имаме наши лични букви, наш личен език, не са много държавите по света създали такова нещо ) за мен то е наравно с патриаршията на Царевец, на върха на хълма.Това са места , на които осещаш величието на българския дух.......и между другото механата в двора е много добра.

Евала му на човека, а за бюрокращината ни - нямам думи...!?!

Ignat Ignatov

БРАВО

Ruzhdi Kyamilov

Невероятно видео, Плиска и Преслав са уникални места, бил съм там доста пъти като дете, а единия от пра дядовците ми е родом от с. Иваново, където са скалните манастири. Там все още имаме малък имот и 1 глинена къщурка на почти 180год, здрава права, само да живее някой в нея :). Благодаря ви много Бате Киро и Веско че споделяте тези Български красоти! Между другото съседката на майка ми живее в в Бг повече от 50год, родом от Воронеж Русия и все още е с руско гражданство, женена за Българин, децата и са с Българско гражданство внуците и също, получава БГ пенсия и т.н., миналата година преди СВО на Украина, тя се опита да си смени паспорта и се оказа че неможе, защото трябва да е женена за българин , а мъжът и почина. И сега е на никъде . обикаля по институциите но заради войната, направо я гонят! Но все пак там някъв и предложил срещу 5000 евро да и оправел документите. Та може би и тизи човек, е в подобна ситуация, и ако не си плати няма да получи гражданство.... :(

Венелин.

Поклон над Киро много се разчуствах като гледах видеото

Lorenzo Bertino


More Creators