DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ВИДЕОТО НЕ Е ЗА ХОРА БЕЗ МОЗЪК!

Защо мога да съм ви полезен в живота...

ВИДЕОТО НЕ Е ЗА ХОРА БЕЗ МОЗЪК!

Comments

За пореден път много добро видео! Абсолютно подкрепям казаното.

Яни Мазов

Супер видео! Както винаги!

Diana Atanasova

Аз съм абонат от повече от година и съм гледал сигурно 2-3 видеота на телфона си.

Zhivko_Y

Ами, ако си хвърлим телефоните и излезем от интернет, няма да има абонати бе брат.

Нещо Ви попречих ли, че се опитвате да ми се подигравате? Нищо, карайте си така, Ваша работа. Слава Богу, в живота ми е чисто.

Kali

а кои неща по-точно? напиши моля къде и на кое място/време в клипа Бате Киро казва нещо неточно или грешно. :)

Венелин.

Киро, за някои неща грешиш, но никой не е безгрешен. Продължавам да съм ти фен .

Браво Г-н Брейк, много ми хареса, че адресира тези теми. Когато говориш за "добитък", си абсолютно прав. Зигмунд Фройд доказва, че група от хора реагират различно пред индивидуален човек. Общо взето групата от хора, са като едно отделно съзнание. Дайте шанс с Веско на документалния филм "Векът на Аз-а", там се обяснява, как чрез психология се манипулират масите и това е чиста наука, няма конспирация. В този филм има много доказателства за това как големи корпорации наемат психоаналитици и психолози да манипулират тълпите и отделни таргет групи за определени цели. Дадени са страхотни примери. Днешните реклами се правят и до ден днешен по този тертип. Това е един от малкото истински документални филми и за мен е безценен - има го преведен в тубата.

и ние сме съгласни с вас <3

Съгласна съм с всичко казано, вярно е!

Kali

Споделям всички неща, които казваш. Евала

Със всичко съм съгласен с тебе бате Киро,но защо подценяваш науката и технологиите.Защо си мислиш ,че зависи само от хората дали да са олигофрени или не.Начините по които могат да манипулират хората са със 100 години напред от това кето си мислим.

Антони

БРАВО НАЙ ДОБРОТО ВИДЕО РЕСПЕКТ И УВАЖЕНИЕ!!!

Filip

99,99 😃😃

Павел

Браво

Petar Ivanov

Отново страхотно видео! Койт разбрал - разбрал. Трябва да се гледа поне 2-ва пъти за да се осмисли всичко казано, което обопщава улигофренията последните 10 и повече години.

Stanimir Vladimirov


More Creators