DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ЕКШЪН или ТРАГИКОМЕДИЯ?

Коментар на случката в София, при която кола не се подчини на полицейско разпореждане, последва гонка и барикадиране…

ЕКШЪН или ТРАГИКОМЕДИЯ?

Comments

От бъдещото поколение не можем да очакваме нищо добро!

Diana Atanasova

Аз не искам да гледам телевизия, но съм ти много благодарен, че ти го правиш вместо нас и смилаш важната ифмормация на разбираем език. Слушам всичките ти клипове и се чувствам добре информиран за всичко. Бъдете здрави :)

Александър Хаджиев

не само България, а целия свят според моето скромно мнение :(

Венелин.

Кире,за всичко си прав бате,тежки времена очакват България

Plamen ivanov

Бат Кириле,а видя ли и другата грешка на полицаите,насочени оръжия срещу прозорците и отсреща двамата им колеги?Ако започне стрелба,онези полицаи отсреща са пътници!

Бат Киро направи клип за войната за зеленския на къде отиват нещата, отдавна не си ги коментирал...

и бих добавил следното: че ако децата решат че няма бог, то тогава следва че всичко е позволено.... :)

Венелин.

:) знаеш ли че по време на соца до 8ми клас помня, програмата ни беше следната: 7уч. часа от 7,45,после обяд на цена: 15ст. (супа, основно и десерт сготвени на място!!!), после СИП 4 часа (свободно избираема подготовка) където учителите ни помагаха с домашните, имахме по избор музика рисуване скулптура програмиране готвене, шиене, доп. езици (френски, немски испански) и след това идваха родителите да ни приберат, нямаше вариант да се шляем безпризорни по улиците и да правим пакости :) Спорд мен ако това се направи отново, за всички ще е по-добре, ти как мислиш? а и това ще създаде хора-кадри които наистина ще могат да променят обстановката в БГ, без протести, гласуване, революции и др. такив безсмислени "демократически" дейности!

Венелин.

Прав си Ники, основния смисъл е естествено корпорациите да направят много пари :) защото, доколкото си спомням от първите доклади, които съм чел, по темата още отпреди 13-14 год, от 1 кг модифицирани хлебарки се получава ок 600-650гр протеини, а от 1 кг свинско/телешко/пилешко ок. 280-300гр. Второ инсектите за размножават, растат и стигат до технологичен ръст на експлоатаця за няколко дни, а едно прасе, теле, агне се гледа 10-12 мес. мин. докато стане достатъчно едро да се заколи с печалба! Трето хлебарките ядат почти всичко, вкл. и Лепила на захарни основи и не изикват специални грижи! А животните се нуждаят от фураж, хора да се грижат за тях и т.н. Икономическите ползи са огромни :) но Щетите за нашето здраве и поколоние са неизброими, вкл. и отключване на някой много редки генетически заболявания, които могат да се предадат по наследство... :) Темата е огромна и може да се изпише много, но според мен единственото ефективно нещо, което може да направи Обикновенния човек, е да не консумира такива храни и да иси намери начин да си доставя или пък сан да произвежда нормална храна!!!!! :)

Венелин.

Прав си. В Англия като видят че бяга никой не ги гони … после по камерите ги намират.. рисковано е да ги гонят

Val Dimov

Резил държава кочина а полицаите са ръчкат като свине ЧЕСТИТО ДА НИ Е

Filip

Безнаказаността ражда беззаконието

Kaloyan Katrev

Проблема не е само в това какви ще са ефектите след години или след когато и да било, ами и това че въобще се налага нещо такова. Какъв е смисъла, защо хората ще бъдат принудени да ядат нещо такова?

То Бате Киро хубаво ще направи видео, ама без реални факти, получени след ДЪЛГОСРОЧНИ изследвания как такива храни ще се отразят на различните консуматорски групи като (деца, подрастващи, пенсионери, бременни, кърмещи жени, мъже и жени, по расова принадлежност и т.н.) е малко безсмислено според мен :). Същото е Както с факсините срещу Короната, чак сега можем да видим тепърва какви са краткосрочните ефекти само, като се обследват всички групи ваксинирани, и тепърва ще се чакат още 8-10год за да се разбере какви пък са дългосрочните ефекти, симптоми и проблеми! :)

Венелин.

Никой не го интересува какво ще стане с децата. Сега виждам, че на големия ми син му сложили 9 часа в програмата. Излиза в 7ч и 15 от къщи и се прибира в 16 и половина. Трябва да ядат боклуци за обяд тези деца. Да не говорим, че после часове домашни. Какво е това извращение с тези програми по 8 и 9 часа на ден не знам...

Красимир Димов

Бате Киро, направете едно видео за насекомите в храните.

Бат Кириле, когато започна да говориш за младежта колко е зле, си виках: "Бе, чак тъй ли?". Понеже съм от последните поколения, които имат респект към родители, учители, по-възрастни. Напоследък работя с много 20-годишни....не само е зле работата, ами е направо трагично - невежи, нагли, мързеливи, тревомани, надрусани... Не дай си Боже, да настане глад и мизерия, сами ще се хвърлят от моста... По-страшно е от колкото си мислиш даже, а в началото си мислех, че преувеличаваш...пълен ужас...

Много мътна е темата с това “Евро”,дискусия за това,ако може Бат Киро и Веско

Rado_ok_


More Creators