Видео по актуалната тема за земетресението в Турция и Сирия.
Comments
Плаче ми се, много са зле нещата вече…
Rumen Ivanov
2023-03-06 15:06:35 +0000 UTC
Ами, като една “комунистка”, толкова ме боли за българският народ, че наистина ми е трудно да разбера тази мигновена помощ на нашите държавници за Турция и абсолютната им апатия за бедстващите у нас….. “Нашите били си били виновни щото нищо не направили за изсичането на горите”, ами там не са ли виновни техните им, щото от алчност са пренебрегнали елементарни строителни норми?! Винаги страдат невинните! На нас не ни трябва земетресение, нашите майки и сега молят някой да спаси децата им! Възрастните ни хора умират от глад и болести по селата ни, забравени от свои и чужди!