В първият епизод ще ви срещнем с Цветан Димитров...
Comments
Здравей Киро, хубаво ти е видеото и госта, но имам една препоръка към теб. Много си засичаш госта :) . Разбирам, че го чувстваш като разговор, но това го правиш за нас, за хората в Петриън. А като засичаш не е добре. Оставяй госта ти да си изкаже мисълта и после си кажи твоето мнение. Не се обиждай :) , казвам ти го приятелски :). Успех!
Стела Николова
2023-03-27 17:43:17 +0000 UTC
Бате Киро, твърде много прекъсваш твоя събеседник, не може да се изкаже пълноценно. В бъдеще бъди по-въздържан