DoujinStars
kirobreakofficial
kirobreakofficial

patreon


ДА НАПРАВИМ ТОВА!

Ударете едно рамо и се абонирайте за канала ни в YouTube Киро Брейка - Оригинала.

Нека стигнем 100 000 абоната!

ДА НАПРАВИМ ТОВА!

Comments

Прав си Бат Киро,приятелите ми бягаха от мен и ме изкараха на малоумен,че не искам да се ваксинирам,не даваха и дума да им кажа,че това е измама,подиграваха ми се,а сега след като отмина тая измама боледуват и тичат през 2-3 месеца по болници.Сега вече не съм малоумен и навеждат глави и мълчат като им казвам,че това е резултата от техните по 3-4-5 ваксини.Така че говедата както казваш се манипулират много лесно,за жалост!.Жив и здрав бъди и напред !Радвам се,че все още има хора като теб!С уважение към теб и Веско,благодаря че опитваш да отвориш очите на двуногите маймуни.

Пламен

Aз съм зад теб!

The Rose of Winds Corp

приятелю ти не разбра ли че това им е всъщност работата и явно им се плащат доста добре, щом реагират така мълниеносно!

Венелин.

Много ми е интересно, тези които само докладват видеата на Бат Киро, толкова ли нямат работа по цял ден и това им е основната цел в живота? Толкова ли не могат да мислят самостоятелно, а се влияят от това, което чуят по телевизията или някой "модерен" ютубър или инфлуенсър "звезда"? Просто в последните десетина години българите толкова изпростя, че нямам думи, а в същото време "братята" станаха все по нагли. Ако реши Бат Киро да коментира бития шофьор на линейка. И той ли е виновен за нещо? Може би е отишъл пиян на мястото? Може би е псувал? Или просто хората станаха зли, особено пък "братята", които са нагли и сами казват, че сме им длъжни за всичко.

Bogatyr


More Creators